1:0
0:1
0:1

TJ Sokol Královské Vinohrady - ACEMA Sparta Praha UNYP 3:4p
6. Eliška Reischlová, 20. Eliška Reischlová, 39. Eliška Hladíková - 12. Eliška Vrzalová, 14. Klára Jasanová, 60. Berenika Vrzalová, 62. Eliška Vrzalová; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 5:4; využití: 3:0; diváků: 75; zásahy brankářů: Nicol Götzová 21 - Magdaléna Valentová 14; po třetinách: 2:2, 1:0, 0:1, 0:1;
Komentář domácích Doubek Pavel (Vedoucí):
Sparta nás přehrála ve všech aspektech kromě přesilových her, kde jsme přehráli soupeře 100 ku 1. Dnes se předvedly zejména brankářky, které chytily hodně tutových šancí. Těšíme se na neděli, kdy se pokusíme o vyrovnání série a návrat na Vinohrady. Děkujeme soupeři a SKVělým divákům.
Komentář hostů Kozlík Tomáš (Trenér):
Takticky skvěle zvládnuté utkání, když jsme kromě pokrytí silných stránek SKV dokázali celý zápas také využívat jedné taktické chyby soupeře. Celý zápas jsme věřili, že to zvládneme a to se nakonec také podařilo. Děkujeme soupeři za velmi kvalitní utkání.
70:00
Střely v prodloužení: 0:1
61:01
61:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #73 Eliška Vrzalová, asistoval #84 Michaela Hrubá (3:4).
61:01
Eliška Vrzalová nádherně trefuje víko na bližší tyč. Sparta bere první bod v sérii.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 5:6
60:00
59:43
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #37 Berenika Vrzalová, asistoval #23 Pavla Lišková (3:3).
59:43
Stejná písnička jako u posledního gólu Sparty. Přihrávka zpoza brány a přesná střela do odkryté brány.
59:34
Sparta to zkouší v šesti.
59:33
Timeout ACEMA Sparta Praha UNYP
58:32
Karolína Chvátalová měla vyrovnání na florbalce! Její střela ale skončila pouze na tyčce. Nyní mělo SKV velké štěstí.
57:26
Další nahození Stely Lukovské skončilo v rukavicích Nicol Götzové. Před bránou SKV teď nebyla ani hráčka.
56:08
Trenér Pavel Doubek teď často střídá své svěřenkyně, čímž chytře kouskuje hru a neumožňuje tak Spartě dostat se do potřebného tlaku.
54:59
Ivana Hrušková prokázala své zkušenosti a nyní drží míček za bránou Vinohrad. Domácí hráčky teď střádají cenné vteřinky.
53:18
Nepřesná přihrávka Angeliky Bližňákové doputovala pouze na čepel Anety Nigrinové z SKV. Kapitánka přihrává dozadu a uklidňuje celou situaci.
52:09
Nahození Stely Lukovské skončilo až u domácí brankářky. Sparta se pomalu dostává do finálního tlaku.
49:32
Nebezpečná šance Sparty! Adéla Grundová zůstala na středu úplně osamocená, ale naštěstí pro domácí netrefila bránu.
49:06
Vyloučen hráč #26 Angelika Bližňáková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
48:44
Stela Lukovská vyhodila míček za mantinel a domácí výběr tak snadno získává balónek. Trenér Pavel Doubek odvolává svou elitní formaci ze hřiště.
48:00
Dominika Kratochvílová se ihned zapojila do útočné šance svého týmu, ale střela ze strany neskočila mezi třemi tyčemi.
46:38
Sparta nedokázala využít přesilovou hru 5 na 3. SKV svého soupeře k ničemu nepustilo.
46:03
Výborný zákrok Nicol Götzové! Brankářka SKV vychytala téměř jistý gól Sparty a drží vedení svého týmu v zápase.
45:32
Vyloučen hráč #68 Dominika Kratochvílová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra na zemi.
44:10
Vyloučen hráč #8 Kateřina Bílková družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
43:27
Další šance pro Ivanu Hruškovou, ale tentokráte dobře zasáhla brankářka Magdaléna Valentová. Vypadá to, že čtvrtá přesilovka SKV nebude využita.
42:17
Dobrá střelecká příležitost pro Ivanu Hruškovou, ale míček bohužel netrefila. Sparta vyhazuje míček na polovinu Vinohrad a střídá.
41:37
Vyloučen hráč #25 Dominika Kračunová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za bránění ve hře.
40:57
Pavle Liškové sjela střela v posledním momentu a míček sotva dojel k brankářce Vinohrad.
40:07
Kapitánka SKV Aneta Nigrinová vyhrála vhazování dopředu, ale do zakončení se neprotlačila. Akci přerušil faul Sparty.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:6
40:00
39:17
Natálie Jirková si vyběhla oblouk od levého mantinelu a jedovatou střelou vyzkoušela pozornost brankářky Sparty.
38:20
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Eliška Hladíková, asistoval #11 Aneta Nigrinová (3:2).
38:20
Třetí přesilová hra, třetí gól SKV. Tentokráte se nádherně prosadila Eliška Hladíková, která to vzala na sebe a parádně trefila horní růžek.
37:23
Vyloučen hráč #89 Stela Lukovská družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
36:31
Dalekonosný pokus Kateřiny Bartůňkové vylekal brankářku Sparty. Naštěstí pro ni ale skončil míček jen těsně vedle pravé tyčky.
35:34
Hráčky Sparty jsou vysoko na polovině domácího týmu a velmi znepříjemňují rozehrávku SKV. Trenér Tomáš Kozlík hlasitě nabádá své svěřenkyně k napadání.
34:31
Nepřesná střela Stely Lukovské skončila pouze na zadním mantinelu. Nicol Götzová se za míčkem pouze ohlédla.
32:08
Výborná přihrávka Elišky Reischlové, která našla na středu hřiště volnou Angeliku Bližňákovou. Její střelecký pokus ale končí vysoko nad sparťanskou bránou.
29:40
Výbornou práci v oslabení teď odvedla Kateřina Bílková, která pár vteřinek držela míček na polovině hostujícího týmu.
28:47
Karolína Chvátalová vyzkoušela pozornost domácí brankářky z pravé strany. Nicol Götzová ale byla pozorná a po zákroku vyhazuje míček na polovinu Sparty.
28:19
Vyloučen hráč #19 Karolína Snopová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
27:02
Dnešní utkání sleduje 75 diváků. Děkujeme všem za návstěvu!
25:48
Eliška Vrzalová vybojovala faul na útočné polovině a Sparta střídá. Hra je teď opravdu opatrná z obou stran. Ani jeden z týmů se nepouští do žádných šíleností.
24:13
Lucie Zemanová se snažila překvapit domácí brankářku zakončení zpoza brány, ale Nicol Götzová byla pozorná a má míček ve své moci.
23:08
Sparta nyní drží míček na polovině domácího týmu a postupně prostřídává hráčky. Druhé dějství je zatím opatrné z obou stran.
21:33
Vinohrady vstoupily do prostřední části hry aktivněji. Druhá lajna SKV drží Spartu pod velkým tlakem.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:12
20:00
19:18
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Eliška Reischlová, asistoval #11 Aneta Nigrinová (2:2).
19:18
Také druhá početní výhoda domácího týmu byla využita. Aneta Nigrinová zachytila rozehrávku Sparty a nádherně předložila míček Elišce Reischlové, která se tentokráte nemýlila a srovnává stav zápasu.
18:46
Aneta Nigrinová zpracovala míček ve výskoku a Sparta bude rozehrávat těsně za polovinou hřiště. Cenné vteřinky pro hostující hráčky v oslabení.
18:13
Vyloučen hráč #52 Denisa Vajdlová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za sekání.
17:45
Obrovská šance pro Elišku Reischlovou! Před bránou Sparty byla úplně osamocená, ale ani nadvakrát nedokázala zamést míček do sítě.
16:59
Nepřesná rozehrávka Sparty končí za mantinelem a Vinohrady se tak dostávají k míčku poměrně snadno. Oba týmy střídají a na hřiště přichází čerstvé síly.
15:37
Přesilová hra Sparty pomalu končí bez větší šance. Vinohrady by ubráněné oslabení mohlo nakopnout.
13:39
Vyloučen hráč #23 Nicol Götzová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
13:39
Komplikace pro SKV. Brankářka SKV si počínala v předbrankovém souboji až příliš agresivně a je vyloučena za hrubost.
13:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #13 Klára Jasanová, asistoval #23 Pavla Lišková (1:2).
13:30
Další chyba v obraně SKV. Pavla Lišková našla před bránou volnou Kláru Jasanovou, která uklidila míček do prázdné klece.
13:20
Sparta po vstřelené brance ožila. Nyní je hostujících hráček plné hřiště.
11:41
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #73 Eliška Vrzalová bez asistence (1:1).
11:41
Obrovská chyba v rozehrávce SKV. Eliška Vrzalová dostala namazáno přímo na střed hřiště a tutovou šanci nekompromisně zakončuje.
10:37
Dvě velké šance na každé straně. Nejprve Ivana Hrušková vyprášila rukavice hostující brankářce a z následného brejku zahrozila Pavla Lišková.
09:03
Útočné tažení Sparty přerušil až hvizd rozhodčího. Hostující hráčky budou mít dobrou rozehrávku od pravého mantinelu.
08:01
Bekendový pokus Anety Kalivodové skončil pouze v v rukavicích brankářky Magdalény Valentové. Sparta drží míček za bránou a rozehrává.
05:46
05:46
Osvědčená spolupráce nejproduktivnějších hráček SKV. Aneta Nigrinová křižnou přihrávkou našla Elišku Reischlovou, která se střelou z první nemýlila.
05:34
Vyloučen hráč #37 Berenika Vrzalová družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za špatné střídání.
05:34
Školácká chyba Bereniky Vrzalové. Opřená noha o mantinel a florbalka ve hřišti znamená dvě trestné minuty pro Spartu.
04:48
Nicol Götzová se musela natáhnout proti střele Bereniky Vrzalové. Hostující hráčka s číslem 37 je zatím nejaktivnější na hrací ploše.
03:30
A další brejková situace na straně Sparty. Hráčky SKV nevstoupily do zápasu v nejlepší formě.
01:29
Dobrá střela Beneriky Vrzalové prověřila pozornost Nicol Götzové. Brankářka SKV vyráží míček za mantinel.
00:34
Do první velké šance se dostávají hráčky hostující Sparty. Pavla Lišková proklouzla kolem obránkyně, ale zakončení jí nevyšlo úplně podle představ.
00:01
Klára Jasanová vyhrává úvodní vhazování dnešního zápasu pro Spartu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Magdaléna Valentová; hráči v poli: Stela Lukovská, Adéla Grundová, Lucie Zemanová, Klára Jasanová, Pavla Lišková
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Nicol Götzová; hráči v poli: Štěpánka Kolafová, Adéla Dlouhá, Eliška Reischlová, Aneta Nigrinová, Aneta Kalivodová