0:4
0:0
- : -

FAT PIPE Start98 Kunratice - Florbal Ústí 1:5
9. Matěj Netrefa - 12. Tomáš Pšenička, 22. Martin Fuchsig, 28. Václav Vavruška, 33. Pavel Vítek, 33. Radek Kužel; rozhodčí: Jakub Furmánek - Vlastimil Šolc; vyloučení: 2 + Otakar Prášek 5 + ČK2:0 + Radim Kühnel ČK2 + 5; využití: 0:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Ondřej Lupoměch 19 - Marek Netopilík 23; po třetinách: 1:1, 0:4, 0:0;
60:00
Střely ve 3. části: 9:4
60:00
58:59
Vyloučen hráč #97 Radim Kühnel družstva Florbal Ústí do konce utkání.
58:59
Vyloučen hráč #97 Radim Kühnel družstva Florbal Ústí na 5 minut za hrubost.
58:59
Vyloučen hráč #64 Otakar Prášek družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 5 minut za hrubost.
58:59
Vyloučen hráč #64 Otakar Prášek družstva FAT PIPE Start98 Kunratice do konce utkání.
58:59
Tato bitka skončila dvěma červenými kartami, pokračuje se 4 na 4.
57:49
Vypadá to, že Kunratice už vývoj zápasu nezvrátí.
57:08
Hra se nachvíli přerušila, hostující gólman zůstal ležet po srážce s domácím hráčem.
57:01
Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
53:25
Domácí ubránili oslabení a můžou se tak ještě pokusit o vyrovnání.
52:07
Kunraticím se zatím daří bránit.
51:23
Kunratice znovu oslabeny, Novotný se dopustil faulu a domácí tak musí znovu bránit přesilovku.
51:17
Vyloučen hráč #43 Jan Novotný družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za hrubost.
50:18
Kunratice sice převážně drží balón, ale nedaří se jim dostávat do šancí.
49:11
Patrik Chládek dnes nemá svůj den.
40:01
Ústí vyhrálo třetí úvodní buly a drží tak balón.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:11
40:00
39:10
Vypadá to, že třetina se dohraje v tomto stavu.
39:01
Peávě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:55
Na hřišti se to po smršti gólů trochu zklidnilo.

32:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #4 Radek Kužel, asistoval #85 Lukáš Täuber (1:5).
32:59
Kunratice si berou oddechový čas a budou se snažit zvrátit velmi nepříznivý stav utkání.
32:17
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #14 Pavel Vítek, asistoval #97 Radim Kühnel (1:4).
32:17
Vítek se trefuje přesně a navyšuje náskok svého týmu. Pro domácí to zatím nevypadá moc dobře.
27:14
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #4 Radek Kužel (1:3).
24:41
Hra ve druhé třetině nabrala úplně jiých obrátek.
22:31
Nedá se říct, který z týmů je více na balónku. Hraje se hodně nahoru - dolu.
21:33
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #52 Martin Fuchsig, asistoval #11 Ondřej Kawulok (1:2).
21:33
Netrvalo to dlouho a hráči Ústí jdou do vedení.
20:01
Začala nám druhá třetina dnešního zápasu. Stav zatím nerozhodný 1:1.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:9
20:00
18:00
Hráči Ústí teď mohli navýšit svůj náskok. Kawulok však nezvládl zpracovat přihrávku.
11:54
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #23 Tomáš Pšenička, asistoval #96 Václav Vavruška (1:1).
10:04
Kawulok z dlouhého výběhu pouze do rukou domácího brankáře.
09:11
Kapitán hostů ve velké šanci přestřeluje bránu.
08:26
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #15 Matěj Netrefa bez asistence (1:0).
08:26
Matěj Netrefa napravil svoje předchozí zaváhání jak nejlépe mohl.
07:54
Kunratice odbránili oslabení a pokračuje se tak znovu v 5 na 5.
07:17
Ústí se zatím v přesilovce nedostalo do žádné větší šance.
05:53
Vyloučen hráč #15 Matěj Netrefa družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za hra na zemi.
05:53
Máme tu první přerušení hry. Netrefa chtěl napravit svoje pochybení u mantinelu, ale sklouzl a zahrál tak balón na zemi.
04:46
První větší šance, o kterou se postaral hostující Trčka.
02:54
Hosté poprvé na balónku.
01:42
Hráči Ústí zatím pouze vyčkávají na chybu domácích, kteří drží balón na svých hokejkách.
00:01
Úvodní buly utkání vyhráli domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Furmánek a Vlastimil Šolc.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Lukáš Täuber, Radek Kužel, Václav Vavruška, Vladimír Trčka, Tomáš Pšenička
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: Michal Strnad, Otakar Prášek, Martin Fenik, Jan Novotný, Patrik Chládek
00:00
Vítáme Vás u třetího čtvrtfinálového zápasu 1. ligy mužů. Série se po dvou zápasech v Ústí přesunula sem na Jižní Město. Dnešní hosté (Florbal Ústí) vyhráli obě první čtvrtfinále a přivezli si tak do Prahy náskok dvou bodů, 2:0. Uvidíme jestli dnes domácí zázemí pomůže FAT PIPE Start98 Kunratice k získání prvního bodu v sérii, nebo jestli to bude poslední zápas série a Ústí si odveze třetí a poslední výhru.