1:1
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - Snipers Třebíč 5:2
10. Jan Kolajta, 21. René Mikel, 27. René Mikel, 29. Jaromír Chodil, 47. Jiří Vraj - 19. Martin Žák, 54. Zdeněk Malich; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 87; zásahy brankářů: Jakub Kosar 38 - Petr Brestovský 36; po třetinách: 1:1, 3:0, 1:1;
Komentář domácích Hloch Marek (Trenér):
Dneska super výkon. Zítra  musíme potvrdit. Děkujeme fantastickým divákům za podporu.
Komentář hostů Kelbler Michal (Trenér):
Zápas jsme ztratili ve druhé třetině, kdy naše zaváhání domácí trestali. Domácí podržel jejich golman a tyčky okolo něj. Zvonit mu bude ještě asi ráno. Zítra je taky den a po obědě naviděnou.
60:00
Střely ve 3. části: 20:15
60:00
57:59
Vyloučen hráč #71 Vojtěch Janata družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za vražení zády.
53:33
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich, asistoval #47 Jan Vochyán (5:2).
47:04
Vyloučen hráč #6 Ondřej Dobeš družstva FBC Hranice na 2 minuty za držení.
46:34
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #46 Jiří Vraj, asistoval #33 Jan Kolajta (5:1).
41:36
Vyloučen hráč #93 Jaroslav Král družstva FBC Hranice na 2 minuty za bránění ve hře.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:13
40:00
39:24
Vyloučen hráč #19 Lukáš Štveráček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
30:00
Plná hala viděla také krásný gól Jardy Chodila. Diváci se hlasitě ozývají.
28:05
Timeout Snipers Třebíč
28:05
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #29 Jaromír Chodil, asistoval #10 Michal Štěpán (4:1).
26:30
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #8 René Mikel, asistoval #33 Jan Kolajta (3:1).
18:46
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #36 Adam Benáček (1:1).
12:46
Vyloučen hráč #47 Jan Vochyán družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání.
10:46
Vyloučen hráč #94 Lukáš Novosad družstva FBC Hranice na 2 minuty za bránění ve hře.
10:45
Nádherná a zkušená dorážka Jana Kolajty #33. A vzápětí další šance Tomáše Václavíka.
09:06
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #94 Lukáš Novosad (1:0).
07:02
Hra se přesouvá ze strany na stranu, zatím můžeme vidět vyrovnané utkání.
03:30
00:01
Vítejte u dnešního zápasu :)
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Jakub Maleček, Lukáš Štveráček, Adam Benáček, Martin Žák, Alexander Svoboda
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: René Mikel, Jiří Vraj, Jaroslav Král, Lukáš Novosad, Jan Kolajta