3:1
0:1
- : -

IBK Hradec Králové - TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:2
26. Adéla Kozlová, 29. Tereza Kautská, 37. Natálie Žídková - 27. Nela Houšťová, 55. Romana Bačová; rozhodčí: Filip Neumann - Lukáš Filípek; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Aneta Kašparová 28 - Nikol Krulová 27; po třetinách: 0:0, 3:1, 0:1;
Komentář domácích Janeček Josef (Trenér):
Dnes koncentrovanější výkon než včera. V první třetině jsme ještě v zápase nebyli, ale v té druhé už to po důraznější promluvě v kabině bylo lepší. Ve třetí třetině jsme zahráli místy velmi zkušeně na míčku což u nás není pravidlem a je docela zábava na to koukat. Teď aspoň série bude mít to pravé vyvrcholení v podobě třetího zápasu. Díky soupeři a brzo se vidíme.
Komentář hostů Martinek Jakub (Trenér):
Dnes vyhráli domácí zaslouženě. My se prali se po celý zápas se zakončením, což rozhodlo, protože na 3 obdržené branky by se zápasy měly vyhrávat. Nicméně ve středu máme opět výhodu domácího prostředí a půjdeme si plní sil pro postup. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 10:11
60:00
59:59
Vyloučen hráč #66 Marie Bartušková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za držení.
54:02
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #87 Romana Bačová, asistoval #10 Eliška Willmannová (3:2).
54:02
Bačová snižuje náskok domácích
52:00
Hráčky Hradce jsou sice v oslabení, ale na brankářku Znojma zasypávají střelami
51:12
Vyloučen hráč #19 Lenka Karalová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za hrubost.
38:30
Znojmo v přesilovce se drží na polovině Hradce a snaží se najít prostor pro zakončení
37:23
Vyloučen hráč #35 Anna Miholová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
36:18
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #75 Natálie Žídková, asistoval #19 Lenka Karalová (3:1).
28:14
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #13 Tereza Kautská, asistoval #27 Simona Némethová (2:1).
28:14
Kautská posílá Hradec vedení
26:49
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #20 Nela Houšťová, asistoval #11 Eva Smutná (1:1).
26:49
Hráčky Znojma rychle odpovídají a vzápětí vyrovnávají skóre
25:19
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #18 Adéla Kozlová, asistoval #13 Tereza Kautská (1:0).
25:19
Kozlová po přesné přihrávce od Kautské zakončuje do brány
24:51
Vyloučen hráč #66 Marie Bartušková družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
17:03
Vyloučen hráč #10 Natália Fernézová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za špatné střídání.
15:34
Vyloučen hráč #10 Eliška Willmannová družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za blokování hokejky.