1:3
0:6
- : -

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - PSN Tatran Střešovice 1:11
37. Kristina Zlatníková - 4. Barbora Břešťálová, 20. Barbora Břešťálová, 28. Katka Nádeníková, 35. Veronika Kopecká, 38. Radka Korbelářová, 41. Vendula Beránková, 43. Veronika Kopecká, 45. Kateřina Seemannová, 53. Bára Matějková, 54. Vendula Beránková, 56. Lucie Želízková; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 17 - Eliška Drbalová 7; po třetinách: 0:2, 1:3, 0:6;
60:00
Střely ve 3. části: 2:9
60:00
59:09
Tigers se snaží, ale nepadá ani pořádná střela.
58:20
Vyloučen hráč #15 Vendula Beránková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:20
Beránková sráží Balejovou na zem a odchází s 2,minutovým trestem.
57:00
Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
55:58
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #29 Lucie Želízková, asistoval #10 Kateřina Seemannová (1:11).
53:10
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #15 Vendula Beránková, asistoval #23 Veronika Kopecká (1:10).
53:10
Skóre Tatranu je dvouciferné.
52:24
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #17 Bára Matějková, asistoval #27 Barbora Břešťálová (1:9).
52:24
Bára Matějková za asistence Barbory Břešťálové střílí další gól a dorovnání Startu se zdá nereálné.
51:15
Chaloupková padá a rozráží mantinel.
49:55
Nekonečné okrádání protihráček o míček končí dobře pro Tatran.
48:38
Janglová chytá střelu z půlky.
48:16
Vanda Šnajberková leží zraněná a nevypadá to moc dobře. Snad se to obejde bez větších následků.
44:20
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #10 Kateřina Seemannová, asistoval #29 Lucie Želízková (1:8).
44:20
Kateřina Seemanová se chopí šance a připisuje Tatranu 8. gól.
43:58
Vyloučen hráč #32 Monika Škorpová družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
43:58
Trošku zmatené vyloučení, ale nakonec si sedá ta správná. Dvě minuty za sekání Moniky Škorpové přináší Tatranu další přesilovku.
42:06
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #10 Kateřina Seemannová (1:7).
42:06
Veronia Kopecká téměř kopíruje svůj předchozí gól. Stav 1:7.
40:41
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #15 Vendula Beránková, asistoval #89 Kateřina Pisárová (1:6).
37:35
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #51 Radka Korbelářová, asistoval #7 Simona Korbelářová (1:5).
37:35
Netrvalo dlouho a Tatran opět skóruje.
36:43
Branku družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vstřelil #63 Kristina Zlatníková bez asistence (1:4).
36:43
Zlatníková si vyjíždí sama, obehrává dvě hráčky a zavěšuje do brány souepře.
34:13
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #23 Veronika Kopecká, asistoval #94 Michaela Mechlová (0:4).
34:13
Krásná střela ze zášvihu Veroniky Kopecké končí již třetím gólem pro domácí.
31:23
Kopecká nezvládá vystřelit.
27:26
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #79 Katka Nádeníková, asistoval #17 Bára Matějková (0:3).
27:26
Katka Nádeníková nahazuje z půlky a její střela s trochou štěstí končí až v síti.
26:21
Domácí hrají v plném počtu.
25:24
Šnajberková Vanda blokuje.
24:21
Vyloučen hráč #63 Kristina Zlatníková družstva FATPIPE Tigers Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
24:21
I Tatran má šanci na skórování v přesilové hře.
23:57
Korbelářová trefuje pouze helmu Janglové.
23:05
Zlatníková nezvládá zastrčit míček pod golmanku Drbalovou.
22:15
Mrázová se snaží o útok, ale opět bez většího úspěchu.
20:06
Zlatníková Kristina se pokouší vybíhat, ale míček ji ihned krade protihráčka.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým Start.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 3:7
20:00
19:17
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Barbora Břešťálová, asistoval #7 Simona Korbelářová (0:2).
19:17
Břešťálová přidává druhý gól zápasu.
19:05
Škorpová Monika leží v rohu s Korbelářovou Simonou, ale obě se zvedají.
17:00
Veliká šance Startu na dorovnání. Po chybě Drbalové se strhla vlna dorážení, ale žádná střela neskončila za zády brankářky.
14:55
Tatran se dokázal ubránit dvěma střelám domácích.
12:55
Vyloučen hráč #11 Karolína Stůjová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:55
První přesilovou hru si zahrají domácí hráčky. Faulování Stůjové vytváří šanci Startu na dorovnání.
11:45
Kopecká střílí, ale Janglová její střelu vyráží.
10:20
Býčková drží míček a obehrává si tři protihráčky.
09:00
Start98 zatím nevystřelil ani jednou.
07:48
Břešťálová Barbora nahrává na Romančákovou Lucii, která míček nedobíhá.
05:30
Janglová chytá střelu.
04:40
Sabina Šnajberková blokuje střelu hostů.
03:37
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil #27 Barbora Břešťálová, asistoval #51 Radka Korbelářová (0:1).
03:37
První branku dnešního zápasu střílí Barbora Břešťálová.
02:37
Chaloupková se snažila uvolnit, ale míček jí utíká.
01:20
Volný úder z rohu hostů Tatran nevyužívá.
00:01
Úvodní buly vyhrál tým Start.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Vendula Beránková, Veronika Kopecká, Lucie Želízková, Kateřina Seemannová, Michaela Mechlová
00:00
Line-up domácích FATPIPE Tigers Start98 Kunratice: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Vanda Šnajberková, Sabina Šnajberková, Kateřina Kovaříková, Kristina Zlatníková, Kristýna Vejvodová
00:00
Vítame vás na 3. kole play-off ženské extraligy. Dnes se na hale Jižní město utká domácí tým FATPIPE Tigers Start98 Kunratice proti hostům PSN Tatran Střešovice.