4:2
7:2
- : -

Z.F.K. Petrovice B - S.K. P.E.M.A. OPAVA B 14:6
7. Martin Schulhauser, 9. Marek Cihelka, 13. Vítězslav Růžička, 14. Roman Ochodek, 23. Vítězslav Růžička, 24. Marek Cihelka, 25. Roman Ochodek, 28. Jiří Mareš, 29. Daniel Olšák, 30. Martin Schulhauser, 31. Vítězslav Růžička, 33. Roman Ochodek, 37. Jiří Mareš, 39. Martin Schulhauser - 5. Jan Mazur, 10. Adam Tietz, 18. Jan Mazur, 26. Vanessa Filuschová, 30. Tomáš Repka, 32. Jan Mazur; rozhodčí: Roman Sasín - Martin Ručka; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Pavel Kulla ? - Matěj Martínek ?; po třetinách: 3:2, 4:2, 7:2;
39:00
38:40
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #44 Martin Schulhauser, asistoval #32 Roman Ochodek (14:6).
36:21
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #6 Jiří Mareš, asistoval #86 Vítězslav Růžička (13:6).
35:57
Vyloučen hráč #19 Tomáš Repka družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za sekání.
33:28
Vyloučen hráč #19 Petr Pryszcz družstva Z.F.K. Petrovice B na 2 minuty za sekání.
32:05
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #32 Roman Ochodek, asistoval #44 Martin Schulhauser (12:6).
31:17
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #27 Stanislav Ovčačík (11:6).
30:53
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #71 Karel Šamonil (11:5).
29:32
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #19 Tomáš Repka, asistoval #27 Stanislav Ovčačík (10:5).
29:16
28:44
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #88 Daniel Olšák, asistoval #44 Martin Schulhauser (9:4).
27:45
Vyloučen hráč #16 Ivo Hanel družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B na 2 minuty za sekání.
27:23
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #6 Jiří Mareš bez asistence (8:4).
26:00
26:00
25:59
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #12 Vanessa Filuschová, asistoval #14 Jan Mazur (7:4).
24:20
23:10
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #33 Marek Cihelka, asistoval #32 Roman Ochodek (6:3).
22:29
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #86 Vítězslav Růžička, asistoval #6 Jiří Mareš (5:3).
17:03
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #12 Vanessa Filuschová (4:3).
13:55
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil #32 Roman Ochodek, asistoval #33 Marek Cihelka (4:2).
13:00
13:00
12:44
09:12
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #10 Adam Tietz, asistoval #14 Jan Mazur (2:2).
08:20
06:43
04:01
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA B vstřelil #14 Jan Mazur, asistoval #19 Tomáš Repka (0:1).