3:2
1:1
- : -

TJ Sokol Dobříš B - FBC Slavia Praha C 6:3
6. Tomáš Pavlíček, 11. Vít Kašpar, 20. Vít Bohata, 21. Tomáš Pavlíček, 22. Evžen Teringl, 32. František Doležal - 13. Miroslav Matoušek, 15. Miroslav Matoušek, 35. Jan Zahradník; rozhodčí: Tomáš Prokopius - Štěpán Weber; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Adam Mekiš ? - Petr Kabelka ?; po třetinách: 2:0, 3:2, 1:1;
36:00
34:28
Slávisté se nadechli k zajímavé koncovce a pokouší se zpochybnit naše tvrzení, že body z tohoto zápasu nevydolují.
34:27
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #30 Jan Zahradník, asistoval #80 Roman Feigl (6:3).
31:45
Zápas se definitivně zlomil na stranu favorita. Slávisté si z tohoto zápasu domů body neodvezou.
31:25
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #2 František Doležal, asistoval #13 Tomáš Pavlíček (6:2).
30:53
Vyloučen hráč #80 Roman Feigl družstva FBC Slavia Praha C na 2 minuty za sekání.
30:25
Do arény právě dorazila sedlčanská legenda Petr Janský! S předstihem necelých čtyř hodin před zápasem začíná s intenzivní rozcvičkou.
25:15
K časomíře poprvé usedá Vladimír Jirout. Ondřej Kocura se začíná ošívat.
24:00
24:00
23:59
Dobříš zatím potvrzuje svou kvalitu a po dvou třetinách se ujímá tříbrankového vedení.
23:40
Patrik Pištěk se probudil a přerovnal srovnané mantinely. Asi si chce trochu napracovat dopředu.
21:16
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #5 Evžen Teringl, asistoval #17 Jan Vrba (5:2).
20:45
Rovnači mantinelů Jakub Pařízek s Patrikem Pištěkem jsou v módu sledování telefonu/notebooku. Žádný mantinel naštěstí vzhledem k jejich pracovní morálce posunut zatím nebyl.
20:27
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #13 Tomáš Pavlíček bez asistence (4:2).
20:27
Dobříš se dvěma rychlými góly opět dostává do vedení!
19:00
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #11 Vít Bohata bez asistence (3:2).
14:20
Zdravotník Tomáš Kymla se svým chladícím sprejem si připisuje první zachráněný život!
14:03
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #12 Miroslav Matoušek, asistoval #42 Filip Nejedlý (2:2).
12:22
Slávisté si o přestávce zakřičeli a po 21 vteřinách to přineslo kýžený efekt!
12:21
Branku družstva FBC Slavia Praha C vstřelil #12 Miroslav Matoušek, asistoval #3 Jakub Dušek (2:1).
12:00
12:00
10:58
Branku družstva TJ Sokol Dobříš B vstřelil #3 Vít Kašpar, asistoval #14 Lukáš Unger (2:0).
10:20
Dobříšský hráč číslo tři stylem Maradonovy boží ruky zasáhl boží nohou, která změnila směr přihrávky slávistů, kteří by střileli do prázdné branky.
05:10
Do vedení nakonec přeci jen jde Dobříš!
05:09
04:41
Obětavost slávistické dvanáctky na poslední chvíli zabránila takřka jistému gólu.
03:50
Slávisté proti silné ofenzivě Dobříše volí zatím obranu od poloviny hřiště. Na rozdíl od prvního zápasu Dobříš v úvodu zatím neskórovala několik gólů, zatím to tedy funguje