3:3
1:1
- : -

Panthers Praha C - SK Florbal Benešov 6:4
7. Antonín Ježek, 10. Antonín Ježek, 18. Jakub Vycpálek, 22. Jakub Černík, 23. Jáchym Šetelík, 36. Antonín Ježek - 13. Jakub Wroblowský, 14. Vojtěch Táborský, 14. Mikuláš Prošek, 33. Tobiáš Truhelka; rozhodčí: Radoslav Hašlík - Martin Pavlík; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Radek Brych ? - Ondřej Coufalík ?; po třetinách: 2:0, 3:3, 1:1;
35:55
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #70 Jáchym Šetelík (6:4).
35:46
Timeout SK Florbal Benešov
33:40
Timeout Panthers Praha C
33:40
Vyloučen hráč #30 Vojtěch Táborský družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
32:28
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #7 Tobiáš Truhelka, asistoval #6 Jonáš Vrkoslav (5:4).
24:00
24:00
23:07
Vyloučen hráč #63 Matyáš Klinka Canales družstva Panthers Praha C na 2 minuty za blokování hokejky.
22:00
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #70 Jáchym Šetelík, asistoval #25 Michal Ladra (5:3).
21:44
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #83 Jakub Černík, asistoval #42 Jáchym Hlaváč (4:3).
17:24
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #50 Jakub Vycpálek, asistoval #70 Jáchym Šetelík (3:3).
13:37
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #74 Mikuláš Prošek bez asistence (2:3).
13:27
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #30 Vojtěch Táborský, asistoval #6 Jonáš Vrkoslav (2:2).
12:21
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil #93 Jakub Wroblowský, asistoval #7 Tobiáš Truhelka (2:1).
12:00
12:00
09:44
06:26
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radoslav Hašlík a Martin Pavlík.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov:
00:00
Line-up domácích Panthers Praha C: brankář: Radek Brych; hráči v poli: Michal Ladra, Antonín Ježek, Jáchym Hlaváč, Jáchym Šetelík, Jakub Černík