3:2
1:0
- : -

FBC Kutná Hora - TEXAS LONGHORNS DDM P6 5:6pn
7. Michal Trník, 13. Filip Vávra, 17. Marek Trník, 18. Michal Trník, 27. Matěj Němec - 6. Lukáš Bulíř, 8. Jan Sátra, 10. Dominik Havel, 15. Lukáš Bulíř, 18. Pavel Zeman, N Lukáš Bulíř; rozhodčí: Michal Obertan - David Podařil; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Franc ? - Tomáš Véle ?; po třetinách: 1:3, 3:2, 1:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč #82 Lukáš Bulíř a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #15 Lukáš Martin , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč #42 Pavel Zeman , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #77 Zdeněk Vavřina , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 hráč #76 Martin Plachý a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Kutná Hora hráč #8 Matěj Němec a vstřelil gól.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
35:15
Timeout FBC Kutná Hora
26:17
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #8 Matěj Němec bez asistence (5:5).
24:00
24:00
17:55
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #13 Petr Vávra (4:5).
17:23
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #42 Pavel Zeman, asistoval #37 Jan Drebitko (3:5).
16:26
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #60 Marek Trník, asistoval #57 Michal Trník (3:4).
14:44
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #82 Lukáš Bulíř, asistoval #42 Pavel Zeman (2:4).
13:13
Vyloučen hráč #6 Adam Neugebauer družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 na 2 minuty za bránění ve hře.
12:34
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #24 Filip Vávra, asistoval #15 Lukáš Martin (2:3).
12:00
12:00
09:25
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #90 Dominik Havel, asistoval #37 Jan Drebitko (1:3).
07:46
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #19 Jan Sátra, asistoval #38 Michal Havlíček (1:2).
06:28
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #57 Michal Trník, asistoval #60 Marek Trník (1:1).
05:30
Branku družstva TEXAS LONGHORNS DDM P6 vstřelil #82 Lukáš Bulíř, asistoval #76 Martin Plachý (0:1).
01:39
Vyloučen hráč #7 Adam Holub družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.