2:4
0:3
- : -

FBŠ ATT Gorily Plzeň - FbC Hradec Králové 4:9
16. Ondřej Hlinovský, 18. Kryštof Lehečka, 37. Vojtěch Hejduk, 40. Tomáš Pour - 1. Filip Hušek, 12. Filip Hušek, 29. Vít Heger, 33. Andrej Tibenský, 35. Filip Hušek, 38. Vojtěch Nosek, 48. Adam Hušek, 54. Vojtěch Nosek, 60. Tomáš Pokorný; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 1:4; využití: 2:1; diváků: 100; zásahy brankářů: Filip Šik 7 - David Šimeček 16; po třetinách: 2:2, 2:4, 0:3;
Komentář domácích Procházka Petr (Trenér):
0:1 na zápasy. Zítra jedeme dál.
Komentář hostů Černý Jakub (Trenér):
Dnes utkání ve vysokém tempu, bylo videt mnoho povedených kombinací. Jsme rádi, ýe jsme utkání po taktocké stránce zvládli a připsali si první výhru v sérii. Děkujeme za utkání a zítra se tu opět sejdeme.
60:00
Střely ve 3. části: 6:5
60:00
59:56
Pokorného už nikdo nezastavoval.
59:55
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #12 Tomáš Pokorný, asistoval #97 Vojtěch Nosek (4:9).
59:38
Hradec Králové drží míček na svých čepelích, Gorily už do tlaku nepůjdou.
58:54
Zbývá necelá minuta. A to je málo času na 4 branky.
58:35
Tohle Hradec ubrání.
58:21
Pourova střela nad branku!
57:24
Blokování střel hradeckým jde. Bílí statečně odolávají. Gorily nemají klid na florbalce.
56:54
Ještě je šance v další přesilovce korigovat stav.
56:38
Vyloučen hráč #39 David Šimeček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení.
55:51
Tohle opravdu zavánělo gólem. Hradecký střelec minul úplně odkrytou branku. Hradečtí nutí domácí k riskantní hře.
55:07
Plzeňští už hrají v 6 hráčích, riskují všechno. Není čas.
53:12
Učebnicové řešení přesilovky. Hradec dává další branku. Šik už neměl šanci zakročit.
53:11
Timeout FBŠ ATT Gorily Plzeň
53:11
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek, asistoval #74 Filip Hušek (4:8).
52:39
Jedovatou střelu poslal Kryštof Lehečka na Šimůnka. Větší šanci tak měly Gorily.
51:58
První trest pro Gorily, sekání Hejduka přišlo v nepravý čas.
51:57
Vyloučen hráč #19 Vojtěch Hejduk družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
51:00
V nebezpečném protiútoku byli hradečtí, ale střela už neprošla za Šikova záda. Kritická situace.
50:17
Kunartův prohřešek nebyl potrestán. Gorily sice zamkly Hradec, ale ten brankoviště uhájil.
48:50
Pomůže Gorilám další přesilovka? Potřebují snížení jako sůl.
48:17
Vyloučen hráč #17 Radim Kunart družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za zdržování hry.
47:34
Gorily se nedostávají do nebezpečných šancí, to Hradec Králové ano. Trpělivě si počkali na chybu a tvrdě trestají plzeňské.
47:06
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #47 Adam Hušek, asistoval #97 Vojtěch Nosek (4:7).
45:58
Součkova střela nad branku Šika. Opět pramenila z chyby domácích.
44:56
Hradec trpělivě čeká na brejky. Teď znovu zkoušeli štěstí.
43:37
Ostrostřelce Budka Hradec dobře stráží. Nedostal se ke střele.
40:37
První řada trochu zatopila Hradci, ale Šimeček drží svoje spoluhráče. Byl připraven.
40:01
Čeká nás třetí třetina, ve které musejí domácí předvést zlepšení. Tak jdeme na to!!
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:6
40:00
39:59
Přesilovku domácí rychle využívají a do třetí části půjdou jen s 2 gólovým mankem. Tohle se dvojici Torma-Pour povedlo výborně.
39:58
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #20 Tomáš Pour, asistoval #29 Petr Torma (4:6).
39:52
Gorily mohou ještě udeřit v přesilovce.
39:51
Vyloučen hráč #99 Michael Souček družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za vysoká hokejka.
39:11
Kombinace prvního útoku, ale Hradec nepustil domácí do finální střely.
38:06
Gorily míchají sestavou. Do hry se dostávají další hráči z lavičky.
37:17
Hradec Králové využil dobrou rozehrávku gólmana a Nosek v rychlosti zamířil přesně.
37:14
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Vojtěch Nosek, asistoval #39 David Šimeček (3:6).
36:45
Vojta Hejduk zvedá Gorily. Z úhlu se prosadil střelou nad rameno.
36:44
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #19 Vojtěch Hejduk, asistoval #21 Václav Kaše (3:5).
36:19
Hradec nenechá dlouho Gorily na balonku, pořád aktivně napadají rozehrávku.
34:42
Hradec využívá chyb Goril. Opět jako poněkolikáté střela už do odkryté branky a nebráněný hráč zakončuje.
34:31
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #74 Filip Hušek, asistoval #77 Vít Heger (2:5).
33:54
Hejdukova střela z dálky nemohla Šimečka překvapit.
33:01
Gorily znovu před sebou mají 2 gólovou ztrátu a musí zvýšit aktivitu. Hradec je nebezpečnější.
32:01
Na tuhle střelu Filip Šik neměl. Tibenský se trefil velmi pěkně.
32:00
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Andrej Tibenský, asistoval #77 Vít Heger (2:4).
31:29
Vynikající zákrok Filip Šika. Hušek nechápe, jak to mohl chytit. Perfektní skok!
30:16
Nebezpečná střela Hlinovského! Šimeček několikrát sahal po skákajícím míčku.
29:45
Po akci Goril skončil Lehečka až za mantinelem.
28:24
Filip Tábořík a Filip Šik hasili před brankou šanci a byl z toho nájezd. Heger si s tím poradil dobře, udělal kličku Šikovi.
28:23
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #77 Vít Heger z trestného střílení (2:3).
28:02
Vojáček se dostal do šance po přihrávce Lehečky, míček přeletěl branku.
25:58
Hušek v šanci střílí nad branku.
25:29
Zase se trochu přitvzuje. Kašpar si popovídal zblízka se Šobotníkem.
24:26
Gorily jsou na balonku, ale do šancí je Hradec vůbec nepouští a trpělivě čeká na chyby.
22:42
Kašpar pěkně vystřelil na Šika, ale do střely ještě sáhl jeho spoluhráč, rána letěla mimo.
21:35
Hejduk tečoval před golmanem Šimečkem. Ale ten obstál.
20:35
Hosté zahodili možnost udeřit z brejku. Střelec nezvládl překonat Šika.
20:01
Druhá část bude určitě stejně zajímavá jako první. Oba týmy jsou už nachystány a jdeme na to!
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:5
20:00
19:48
Budek před brankou trefil jen zeď jménem Šimeček.
18:40
Srovnání stavu pomohlo Gorilám se dostat opět do tempa. Vidíme opět aktivní hru z obou stran.
18:00
Rychlý kontr Hradce stihnul Šobotník doběhnout a překazit finální přihrávku.
17:04
Máme vyrovnáno. Přesilovka pomohla Gorilám k vyrovnání. Torma našel Lehečku a ten dokázal překonat Šimečka.
17:03
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #13 Kryštof Lehečka, asistoval #29 Petr Torma (2:2).
16:48
Gorily zamkly Hradec Králové do obrany.
16:26
Vyloučen hráč #92 Štěpán Heger družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
15:23
Pohotovost ukázal Ondra Hlinovský. Skóroval zády k brance a hned je veseleji.
15:22
Branku družstva FBŠ ATT Gorily Plzeň vstřelil #64 Ondřej Hlinovský, asistoval #11 Ondřej Budek (1:2).
14:12
Václav Kaše byl blízko gólu. Šimeček vytáhl pěkný zákrok.
12:35
Volný úder nabízí možnost Gorlám udeřit ze standardní situace. Hradec se ubránil.
11:22
Hradec se prosazuje pěknou akcí, Hušek měl volný prostor ke střele a nedal Šikovi šanci.
11:21
09:30
Hru uklidňují Gorily rozvážnou rozehrávkou. Hradečtí ale velmi dobře brání.
08:32
Lehečka táhl útok, ale pálil mimo branku.
07:49
Hradec se tlačí do šancí, Gorily pod tlakem chybují.
06:50
Pokorný na Šika nevyzrál, gólman pěkně zasáhl.
06:49
Trestné střílení družstva FbC Hradec Králové neproměnil #12 Tomáš Pokorný.
06:15
Volný úder zahrával Hradec Králové, střela ale k Šikovi nedoletěla.
04:57
Hradečtí dobře brání a gólman Šimeček zatím nemusel příliš zasahovat. Z dálky ho prověřil Václav Kaše.
02:26
Hraje se v ohromném tempu. Budek promáchl v pěkné pozici před brankou.
01:17
Tvrdé souboje, soupeři si nic nedarují od první minuty.
00:46
Chyba Goril znamená vedoucí gól Hradce. Lacino se dostávají hosté do vedení.
00:45
00:05
Úvodní vteřiny patří černým Gorilám.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové: brankář: David Šimeček; hráči v poli: Andrej Tibenský, Filip Nerad, Filip Hušek, Daniel Elicer, Vít Heger
00:00
Line-up domácích FBŠ ATT Gorily Plzeň: brankář: Filip Šik; hráči v poli: Filip Tábořík, Tomáš Pour, Ondřej Hlinovský, Petr Torma, Ondřej Budek