5:1
1:2
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBC Intevo Třinec  10:3
1. Jan Žák, 3. Hynek Mošna, 5. Hynek Mošna, 11. Jakub Mikolášek, 21. Jan Huleš, 25. Filip Konrady, 27. Pavel Šimeček, 28. Filip Štědrý, 37. Hynek Mošna, 46. Pavel Šimeček - 32. Filip Turoň, 41. Ondřej Bajtek, 58. Filip Turoň; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 3:8 + Filip Turoň 5; využití: 3:0; diváků: 127; zásahy brankářů: Daniel Dolák 11 - Jan Piško 4, Šimon Laštůvka 12; po třetinách: 4:0, 5:1, 1:2;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Výsledek sice jednoznačný, ale to do dalších zápasů nemusí nic znamenat. Vedem 1:0, zítra budeme muset makat na 100%, abysme uspěli i podruhé. Díky za zápas.
Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér):
Dnes jsme tady byli půl zápasu absolutně omylem. Soupeř sice skvělý, ale byla to ostuda, omlouvám se.
60:00
Střely ve 3. části: 7:4
60:00
57:55
Vyloučen hráč #22 Dominik Kupczak družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
57:09
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň bez asistence (10:3).
54:17
Hosté v plném počtu.
52:17
Vyloučen hráč #7 Lukáš Tomiczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
49:43
45:25
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček, asistoval #56 Filip Konrady (10:2).
44:31
Vyloučen hráč #17 Filip Turoň družstva FBC Intevo Třinec na 5 minut za hrubost.
44:31
Turoň se v rohu ohnal po plzeňském obránci a Plzeň tak bude mít výhodu dlouhé přesilovky.
44:18
Vyloučen hráč #27 Jan Fiedor družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za blokování hokejky.
42:43
Vyloučen hráč #74 Michal Badura družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za blokování hokejky.
42:43
V odloženém vyloučení se ještě Žák snažil dostat míček za golmana hostů ,ale neúspěšně.
40:29
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #5 Ondřej Bajtek, asistoval #17 Filip Turoň (9:2).
40:29
V chumlu před brankou domácích se nejlépe zorientoval Bajtek.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:4
40:00
36:06
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #99 Jan Huleš (9:1).
36:06
Mošnovi se podařilo střelou z téměř nulového úhlu využít přesilovou hru.
34:51
Vyloučen hráč #87 Filip Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
34:51
Sikora tvrdě poslal Katolického k zemi.
34:05
Další pohledný zákrok si připisuje Dolák.
31:40
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #32 Ondřej Drong (8:1).
31:40
Po polovině zápasu se prosazuje Třinec. Turoň překonává Doláka.
27:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #18 Jan Žák (8:0).
27:58
Střídání brankáře. Nový brankář #30 Šimon Laštůvka družstva FBC Intevo Třinec
27:27
Martynek v samostatném úniku na Doláka nestačil.
27:11
Vyloučen hráč #21 Tomáš Sikora družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za sekání.
26:28
Vyloučen hráč #7 Lukáš Tomiczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #9 Pavel Šimeček bez asistence (7:0).
26:07
Štědrý se napřed snažil mířit mezi nohy Piška, to mu nevyšlo, ale následná dorážka Šimečka byla úspěšná.
24:39
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #56 Filip Konrady, asistoval #39 Hynek Mošna (6:0).
24:39
Napřed Konrady zastavil 3 Třinecké hráče, kteří se valili na domácí branku a následně ještě zvyšuje náskok Plzně z rychlého protiútoku.
20:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #99 Jan Huleš, asistoval #56 Filip Konrady (5:0).
20:59
Huleš perfektně trefuje pod břevno. Opět rychlý start do třetiny se podařil domácím.
16:03
Vyloučen hráč #13 Ondřej Kuhajda družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
15:55
Fiedorovu střelu ze  středu hřiště Dolák dobře viděl.
13:01
12:36
11:01
Vyloučen hráč #32 Ondřej Drong družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za bránění ve hře.
11:01
Drong zastavil u mantinelu Konradyho a počty na hřišti se srovnávají.
10:36
Vyloučen hráč #15 Filip Blažek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
10:36
Blažek fauloval na půlce a Třinec si zahraje další přesilovou hru.
10:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #8 Jakub Mikolášek, asistoval #56 Filip Konrady (4:0).
08:18
Domácí jsou v plném počtu.
07:35
Drong se trefuje pouze do obrany domácích hráčů.
06:28
Mieszek se snažil dostat míček do branky okolo tyčky.
06:18
Vyloučen hráč #70 Lukáš Porazil družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
04:30
Timeout FBC Intevo Třinec
04:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #8 Jakub Mikolášek (3:0).
04:30
Mikolášek přesně našel Mošnu a ten nekompromisně trefuje.
04:19
Šimeček vykličkoval z rohu přes několik bránících hráčů až do střelecké pozice.
03:43
Kuhajda trefuje jen ruku Piška.
02:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #37 Adam Stejskal (2:0).
01:22
I na Doláka už letěla první střela, ale bezproblémů si s ní poradil a poslal svůj tým rychle dopředu.
00:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #18 Jan Žák, asistoval #20 Filip Štědrý (1:0).
00:28
Rychlý start do zápasu se povedl domácím.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Žáček a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Intevo Třinec : brankář: Jan Piško; hráči v poli: Tomáš Sikora, Ondřej Bajtek, Filip Turoň, Šimon Czernek, Jan Mieszek
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Filip Štědrý, Filip Blažek, Jan Žák, Pavel Šimeček, Jiří Sloup