2:0
2:2
- : -

K1 Florbal Židenice - MITEL Florbalová akademie MB 6:3
3. Natálie Janečková, 5. Natálie Janečková, 24. Jitka Drápalová, 40. Monika Jahodová, 49. Veronika Muselíková, 56. Andrea Dernerová - 6. Monika Žapková, 41. Petra Beránková, 57. Petra Beránková; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Alena Večeřová 13 - Eva Klementová 19; po třetinách: 2:1, 2:0, 2:2;
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 12:8
60:00
59:36
Židenice mají koncovku pod svou kontrolou, když drží míček na svých hokejkách.
59:16
A hostky to zkoušejí v šesti.
56:32
Rychlá odpověď hostek, ztráta 3 branek už je však hodně velká.
56:31
Timeout MITEL Florbalová akademie MB
56:31
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #33 Petra Beránková, asistoval #63 Barbora Doležálková (6:3).
55:58
Dernerová teď všem divákům vytřela zrak, když dává o břevno nádhernou branku.
55:57
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #88 Andrea Dernerová, asistoval #39 Martina Indrová (6:2).
54:30
Nyní uvidíme necelou minutu přesilovku židenických hráček.
53:15
Vyloučen hráč #95 Alena Machačová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
53:15
A Janečková teď vybojovala v oslabení faul, který rozhodčí ocenily 2 minutami, uvidíme tedy hru 4 na 4.
53:02
Střela Kvapilové v přesilovce končí pouze na boční tyčce.
52:22
Vyloučen hráč #88 Andrea Dernerová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za vysoká hokejka.
50:58
Závar před židenickou brankou gólem nekončí, jelikož míček končí po nepovedené střele v rohu.
50:15
Krásná kombinace Nečasové a Janečkové, druhá jmenovaná však bohužel míjí branku.
48:59
Muselíková teď od mantinelu vymetla pavučiny v brance Klementové. Krásná střela.
48:58
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #28 Veronika Muselíková, asistoval #43 Jitka Drápalová (5:2).
48:24
Janečková teď předložila nahrávku před úplně prázdnou branku hostek, Dernerová však trestuhodně spaluje.
46:15
Klementová kryje teč Fuchosvé po náhozu od Nečasové.
44:28
Sedláčková se teď prosmýkla mezi čtveřicí hráček Boleslavi, její nabídku před bránu však žádná její spoluhráčka nezužitkovala.
41:23
Gól teď hráčky hostek nabudil a pokračují ve svém tlaku. Večeřová však zatím všechny pokusy kryje.
40:35
A hned na začátku třetiny hráčky Mladé Boleslavi snižují. Že by z toho bylo nakonec drama?
40:34
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #33 Petra Beránková, asistoval #24 Kateřina Kvapilová (4:2).
40:01
A do třetice všeho dobrého, i teď buly pro hráčky Židenic.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:2
40:00
39:21
A je tu gól do šatny, když stav zvyšuje na 4:1 z předbrankového prostoru domácí Monika Jahodová.
39:20
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #46 Monika Jahodová, asistoval #43 Jitka Drápalová (4:1).
38:48
Židenice dohrávají třetinu na svých hokejkách.
37:24
Drápalová teď předložila nahrávku Jahodové, ta však míček netrefuje ideálně.
34:17
Sedláčková dnes hraje opravdu výborně, teď vymíchala dvě hostující hráčky.
33:21
Dernerová teď v souboji utržila nepříjemné šrámy.
31:56
Domácí trenér Čížek dnes burcuje své svěřenkyně neskutečným způsobem.
30:54
Závar před brankou hostek ukončují až rozhodčí kvůli útočnému faulu Židenic.
30:00
Janečková teď předložila Dernerové luxusní nahrávku před odkrytou kasu, ta ji však neužitkuje, když netrefuje míček.
27:31
Nebezpečnou střelu Dernerové z úhlu kryje bez potíží hostující gólmanka.
25:25
Drápálová teď připravila Sedláčkové krásnou střeleckou pozici před odkrytou brankou, díky své malé výšce však na přihrávku nedosáhla.
23:56
Drápalová zkušeně uklízí do branky za záda bezmocné Klementové.
23:55
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #43 Jitka Drápalová, asistoval #64 Klára Jahodová (3:1).
23:19
Fuchsová vybojovala faul na hostující polovině.
22:21
Krásný individuální průnik Králové kryje hostující brankářka Klementová.
21:34
Muselíková krásně umyla v obraně hostující hráčku, následný protiútok však zůstal nevyužitý.
19:27
Dernerová před brankou nebezpečně tečuje, bohužel pro ni těsně nad kasu.
17:00
Střela Drápalové z dobré pozice končí jen těsně vedle hostující branky.
16:32
Židenice se dnes zatím prezentují velice precizní obranou.
15:28
Zimolová netrefuje z nadějné pozice na ose hřiště.
15:02
Hra se nyní točí převážně okolo hostující brankářky Klementové.
13:48
Večeřová bez problémů chytá nahození od půlky.
12:21
Hráčky Židenic jsou zatím více na míčku, hostky hrozí hlavně z protiútoků.
11:19
Střela Nečasové končí pouze v bloku.
08:30
Sedláčková pokrývá útočný výpad hostek.
05:12
Následně však příchází rychlá odpověď hostek z přesilovky. Stav je tedy nyní 2:1 pro Židenice.
05:11
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #54 Monika Žapková, asistoval #63 Barbora Doležálková (2:1).
04:35
A je tu další gól Židenic, tentokrát v oslabení. Po zmatcích před bránou Boleslavi se opět trefuje Janečková.
04:34
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #13 Viktorie Fuchsová (2:0).
04:22
Vyloučen hráč #39 Martina Indrová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
02:53
A máme tu první gól dnešního utkání! Ten střílí po krásné náhravce od Dernerové do poloprázdné brány Janečková!
02:52
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #9 Natálie Janečková, asistoval #88 Andrea Dernerová (1:0).
02:21
Ke střeleckým pokusům se již dostávají také hostky z Boleslavi, Večeřová však kryje.
01:21
První střelu utkání obstarala domácí Muselíková, Klementová však chytá.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí hráčky Židenic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů MITEL Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Alena Machačová, Kristýna Vranová, Kateřina Kvapilová, Barbora Doležálková, Petra Beránková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Viktorie Fuchsová, Martina Indrová, Natálie Janečková, Andrea Dernerová, Eva Nečasová