2:1
2:2
- : -

Bulldogs Brno - KM automatik FBK Jičín 6:7
5. Eliška Hroudná, 10. Michaela Žáková, 25. Tereza Tomanová, 33. Kristýna Pospíšilová, 56. Ema Brucháčková, 59. Karolína Garguláková - 5. Tereza Syslová, 12. Gabriela Žůrková, 13. Tereza Syslová, 19. Gabriela Žůrková, 24. Nikola Kuchařová, 43. Gabriela Žůrková, 44. Michaela Kacelová; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 113; zásahy brankářů: Jana Prátová 27 - Alena Vokatá 32; po třetinách: 2:4, 2:1, 2:2;
58:57
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #32 Karolína Garguláková, asistoval #23 Yvona Dostálová (6:7).
58:45
V zápase je hodně emocí.
56:43
Míček se sice dokutálel do prázdné branky Bulldogs, ale rozhodčí ještě před tím hru přerušil.
55:04
Brucháčková dostala míček za záda Vokaté, a Buldočky tak ve vypjatém utkání snižují.
55:03
Timeout Bulldogs Brno
55:03
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #97 Kristýna Pospíšilová (5:7).
54:20
Buldočky to zkouší v šesti.
54:08
Müllerová přehodila Halaštovou přes mantinel, ale rozhodčí tentokrát vylučovat nebudou.
52:57
Hložanková zkusila vystřelit. Bohužel pro Bulldogs její střela skončila jen nad brankou.
51:30
Střela Bachmaierové končí jen ve výstroji Prátové.
50:55
Vokatá chytá další střelu Bulldogs.
50:08
Buldočky znovu rozjíždejí kolotoč na půlce Jičína.
48:37
Buldočky se statečně brání v oslabení.
47:15
Vyloučen hráč #4 Petra Hložanková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
47:04
Domácí hráčky čelí velkému tlaku od Jičína.
45:43
Prátová chytá skákavý míček v brankovišti.
43:07
Kacelová z voleje dává tříbrankové vedení Jičínu. Buldočky budou mít hodně práce s dotahováním pro ně nepříznivého skóre.
43:06
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #86 Michaela Kacelová, asistoval #5 Lucie Růžičková (4:7).
42:35
Žůrková se při dorážce nemílila a Jičín odskakuje do dvoubrankového vedení.
42:34
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková, asistoval #68 Martina Kleinová (4:6).
41:05
Málem jsme viděli vyrovnávací branku. Bolfová střílela nakonec pouze do brankářky Vokaté.
39:12
Bachmaierová před prázdnou brankou neusměrnila míček za Prátovou.
37:48
Bolfová našla volnou Spoustovou, ta však svojí tvrdou střelou Vokatou neprostřelila.
37:28
Pěkná kombinace domácích Buldoček končí střelou do bloku.
35:50
Bolfová odklízí míček daleko od branky Bulldogs.
34:54
Žurková si na Prátovou nepřišla. Domácí brankářka v oslabení drží svůj tým.
34:22
Vyloučen hráč #21 Tereza Pešková družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za opakované přestupky.
32:55
První střelu zblokovala Hložanková. Následnou dorážku mířila Bachmaierová nad branku Prátové.
32:26
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #97 Kristýna Pospíšilová bez asistence (4:5).
32:03
Žáková svůj střelecký pokus mířila vysoko nad branku Vokaté.
31:12
Vyloučen hráč #85 Kristýna Bachmaierová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:26
Domonkosová sama před brankou promáchla.
29:57
Žáková se obětavě položila do střely Smetákové.
29:07
Domácí hráčky stupňují svůj tlak na půlce Jičína.
28:01
Spoustová ve velké šanci nepřekonala ležící Vokatou.
27:18
Domácí fanoušci jsou dnes velmi aktivní.
26:03
Brucháčková svoji tvrdou ránu namířila bohužel pro domácí fanoušky jen do bloku.
25:01
Buldočky z velkého tlaku nevytěžily gól.
24:05
Tomanová tečovala střelu Hroudné a Vokatá na tuto teč nedokázala zareagovat.
24:04
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #7 Tereza Tomanová, asistoval #44 Eliška Hroudná (3:5).
23:01
Tečovaná střela Kuchařové končí za zády Prátové a hosté vedou už o 3 branky.
23:00
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #20 Nikola Kuchařová, asistoval #48 Tereza Syslová (2:5).
22:19
Dobrý blok Halaštové.
20:55
Dostálová svoji střelu mířila jen do výstroje Vokaté.
18:45
Žurková se opět prosazuje z levé strany hřiště.
18:44
17:34
Prátová po nepřehledné situaci před brankou nakonec ukořistila míček.
14:08
Garguláková svým pokusem neohrozila bránu Jičína.
12:30
Prátová vytahuje dva skvělé zákroky.
12:11
Syslová dorazila míček za záda Prátové a Jičín poprvé vede.
12:10
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #48 Tereza Syslová, asistoval #20 Nikola Kuchařová (2:3).
11:12
Žurková od mantinelu krásnou střelou překonává Prátovou.
11:11
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková bez asistence (2:2).
10:33
Střela Dostálové neprorazila a končí jen v bloku.
09:39
Střela Žákové propadla Vokaté, a Buldočky tak znovu vedou.
09:38
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #8 Michaela Žáková, asistoval #44 Eliška Hroudná (2:1).
04:47
04:12
Hroudná dorazila odraženou střelu Halaštové a otevírá skóre zápasu.
04:11
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #44 Eliška Hroudná, asistoval #14 Tereza Halaštová (1:0).
03:39
Střela Žůrkové byla zblokována, a tak se k míčku jednoduše dostala Prátová.
02:53
Jičín poprvé hrál na půlce Bulldogs, ale ke střele se nedostal.
02:23
Tomanová se prodrala před branku, ale nezakončila ideálně.
01:01
Nebezpečná střela Hložankové končí za mantinelem.
00:01
Úvodní buly pro Bulldogs.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Leona Müllerová, Martina Kleinová, Gabriela Žůrková, Kristýna Bachmaierová, Eva Preisslerová
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Jana Prátová; hráči v poli: Kristýna Pospíšilová, Tereza Pešková, Ema Brucháčková, Liliana Bolfová, Lucie Němcová