2:0
2:0
- : -

FBC Intevo Třinec - EAV SK Jihlava 5:4
17. Klára Hrobařová, 29. Tereza Martynková, 39. Lucie Mišúnová, 55. Tereza Mikulová, 57. Tereza Martynková - 3. Kristýna Běhounková, 6. Markéta Jašková, 15. Kristýna Běhounková, 20. Kristýna Syslová; rozhodčí: Ondřej Bienek - Tomáš Kluska; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dagmar Šteglíková 20 - Daniela Václavková 32; po třetinách: 1:4, 2:0, 2:0;
Komentář domácích Czeczotka Martin (Trenér):
Tento zápas mě stálo hodně nervů a šedivých vlasů.. První třetina = katastrofa, od druhé třetiny jsme byli už lepším týmem, jen se nám lepila smůla na hokejky. Moc štěstí nám nebylo přáno, ALE.. u posledních dvou gólu při nás stáli všichní svatí. Děkujeme :)
Zítra je nový den, nový zápas a budeme lépe připravení.
Díky soupeři a šťastnou cestu domů.
Komentář hostů:
Dobře odehraný zápas a dařilo se nám, co potřebovali. V závěru jsem už neměli dostatek sil, abychom zápas dotáhli aspoň do prodloužení. Díky holkám za nasazení a chuť do hry. Děkujeme soupeři
60:00
Střely ve 3. části: 14:8
60:00
59:11
Timeout EAV SK Jihlava
58:22
Třinec takticky čeká na dobrou šanci, ale Jihlava stojí a nechce se moc tlačit do zakončení.
57:40
Fanoušci jsou dneska skvělí <3
56:15
Třinec byl ohodně lepší jak Jihlava v 2 a 3 třetině a zasloženě otačí zápas.
56:10
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #7 Zuzana Wojnarová (5:4).
56:10
Martynková posílá Třinec s otočky do vedení.
55:33
Mišúnová teď hodila nahravku jak psovi Šibrové ta ani nezpracovala.
54:34
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #13 Tereza Mikulová, asistoval #70 Lenka Šnajdrová (4:4).
54:34
Střela Mikulové končí v siti.
53:55
Třinec nemuže najít spravnou cestu do branky Jihlavy.
52:20
Dáša Štegliková teď zachránila Třinec.
47:55
Zápas je větší časti na půlce Jihlavy, ale někdy Jihlava zahrozí na bránu Třince.
44:43
Totalní sekyra na Šibrovou, ale rozhodčí davají úder.
43:10
Mišunová si najela k mantinelu, ale zas trefuje blok.
41:54
Další šance ze středu ale golmanka Jihlavy chytá.
41:34
Třinec zase drží Jihlavu v tlaku, ale láme si zuby na golmance Jihlavy.
40:32
Denča Gawryšová už líta po hrací ploše takže gól.
40:10
Standardka pro třinec ve velkém brankovišti.
38:50
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #99 Lucie Mišúnová, asistoval #26 Klára Hrobařová (3:4).
38:50
Třinec tlačil až tlačil a míček je za čarou a zápas máme jen o 1 gól.
37:20
Bieleszová a Martynková v dobré situaci,ale bez gólu...
36:22
Nemam co k tomu psát Třinec tlačí Jihlavu celou dobu v pásmu.. střely do bloku,vedle, do bránakařky, ale bez nějaké šance na gól.
32:55
Třinec je lepší celou třetinu, ale zbýva jen gól.
31:22
Kombinace Třince na půlce končí v rohu Jilhavy.
29:55
Štegliková chytá míček poté dáva výhoz na Martynkovou a ten skončil na druhé straně hřiště golmanky Jihlavy.
29:01
Zoubková klička do středu a poté trefuje masku golmanky.
28:03
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #28 Tereza Martynková, asistoval #14 Petra Bieleszová (2:4).
28:03
Martynková využívá tlak a snižuje na 2:4
28:00
Třinečtí fanoušci vedou holky ku předu.
27:55
Třinec ma dobrý tlak na branu, ale bez gólu holky jedeme!
26:22
Hrobařová natahuje spoza nohy, ale vedle mantinelu.
25:55
 Třinec 3 na 2 a holky se moc nepochopili a míček skončil v rohu Jihlavy.
25:10
Mišúnová z rohu netrefuje branu.
24:22
Hra se často stopuje oba týmy dělají menší fauly.
23:22
Hra od  zranění Gawryšové je nahoru dolů.
22:20
Gaywryšová spadla na zem a už se o ní stará Pani Pyszková snad budeš ok Denčo. Zatím nikdo nevíme co ji je.
21:22
První střela v první třetině Gawryšové, ale ta trefuje první hokejku co byla před ní škoda.
20:45
Třinec začal ve velkém tempu, ale bez střely na branu.
19:48
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #92 Kristýna Syslová, asistoval #29 Markéta Jašková (1:4).
19:48
Jihlava v situaci 2na2 byla šikovnější a zvyšuje na 4:1
18:22
Mišunovou velký obloukem obíhá hračky Jihlavy, ale trefuje blok.
17:55
Třinec zaspal začátek zápasu a teď už se dostáva do šanci, ale bez gólové koncovky.
17:22
Mikulová ze středu hřiště trefuje hruď golmanky.
16:21
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #26 Klára Hrobařová, asistoval #14 Petra Bieleszová (1:3).
16:21
Hrobařová na potřetí trefuje pravý lůžek branky.
15:53
Vyloučen hráč #14 Kristýna Běhounková družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za sekání.
14:44
Hrobařová udělala zase dobrou kličku do bekhednu, ale trefuje tyč.
14:08
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #14 Kristýna Běhounková bez asistence (0:3).
14:08
Před branou stála hráčka Jihlavy která stinila a poté míček zapadl za záda Šteglíkové.
12:55
Třinec dobře braní, poté se Jihlava už nedostala moc do koncovky.
11:23
Hrobářova udělala dobrou kličku a poté hodila na Martynkovou a ta před brankou trefuje golmanku.
09:58
Vyloučen hráč #99 Lucie Mišúnová družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za vysoká hokejka.
09:58
Třinec si teď zahraje dlouhé oslabení..Jihlava hned ze začátku přesilovky obstřeluje Šteglíkovou zatím vše chytá.
09:12
Hrobářova poslala dobrou střelu na branu,ale bez trefila blok.
06:33
Martynková dáva nahravku na Wojnarovou, ale ta netrefuje.
05:46
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #29 Markéta Jašková, asistoval #14 Kristýna Běhounková (0:2).
05:46
Jihlava trestá brejkovou situaci a jde do vedení.
04:59
Mišúnová v situaci 2 na 2 si vybrala střelbu a trefuje blok.
03:22
Třinec se zatím moc neohřál v pásmu Jihlavy a když jo tak vše jde vedle.
02:03
Jihlava sehrala situaci jako tiki taka, ale trefila blok.
02:02
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #14 Kristýna Běhounková, asistoval #92 Kristýna Syslová (0:1).
02:02
Jihlava zhodila míček na střed hřiště Běhounková trefuje levý růžek.
00:20
Třinec hned v začátku útkaní vypresoval Jihlavu.
00:01
Uvodní buly pro Jihlavu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Bienek a Tomáš Kluska.
00:00
00:00
Line-up hostů EAV SK Jihlava: brankář: Daniela Václavková; hráči v poli: Kristýna Běhounková, Michaela Dolejší, Kristýna Syslová, Tereza Vytisková, Kateřina Kulhavá
00:00
Line-up domácích FBC Intevo Třinec : brankář: Dagmar Šteglíková; hráči v poli: Anna Szücsová, Klára Hrobařová, Adéla Šibrová, Lucie Mišúnová, Kateřina Macigová