2:3
0:1
Sokol Rudná

Sokol Rudná - FBC Kutná Hora  5:6p
6. Marek Cihelka, 23. Štěpán Hanzl, 26. Adam Pivoňka, 42. Ondřej Šantora, 50. Jan Karásek - 19. Jakub Jedlička, 35. Martin Zelený, 49. Martin Hampl, 54. Jiří Petrásek, 60. Josef Chalupa, 70. Jiří Schwarz; rozhodčí: Jan Knap - Michal Kolář; vyloučení: 6:6; využití: 0:2; diváků: 85; zásahy brankářů: Jan Křemen 32 - Jaroslav Dlouhý 39; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:3, 0:1;
Komentář domácích Tuček Martin (Trenér):
To bude dlouhá série... Dnes jsme předvedli lepší výkon než včera, ale nestačilo to . Děkujeme soupeři za zápas a divákům, že nás přišli podpořit. V autobuse do arény soupeře budeme mít místo, tak se hlaste :) Hezkou neděli všem. V sobotu se uvidíme.
Komentář hostů Rowe Adam (Trenér):
Ponaučili jsme se z chyb a i když jsme  celý zápas dotahovali, zápas jsme zvládli na výbornou, jak fyzicky, tak psychicky. Rozhodně se nebude jednat jasnou play off sérii. Velice vyrovnané zápasy. Děkujeme soupeři a rozhodčím. Těšíme se na další kolo u nás doma.
70:00
Střely v prodloužení: 5:6
69:57
69:57
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #5 Jiří Schwarz z trestného střílení (5:6).
69:57
Nařízeno strestné střílení pro hostující tým, za zblokování střely z posledních sil se natahujícího Ondřeje Váni, kterému to bohužel podklouzlo a skončil na zemi
69:57
Které chladnokrevným způsobem proměňuje Jiří Schwarz a Kutná Hora tak vyrovnává stav série na 1:1 a příští víkend se série stěhuje k hostům do Kutné Hory. Děkuji vám za pozornost a nashledanou.
68:40
Sledujeme pasáž nahoru adolů sjednou velikou šancí za druhou na obou stranách. Obrany a zejména pak muži v maskách drží vyrovnaný stav.
68:00
Poslední dvě minuty, které nás dělí od nájezdů.
67:32
Rychlý protiútok hostů, které likviduje perfektně rychlým přesunem Jan Křemen a podržel tak svůj tým.
66:01
Timeout Sokol Rudná
66:01
Oddechový čas si bere tentokrát domácí tým.
65:25
Rychlý kontr domácích, kdy levá tyčka domácí svatyně byla proti ukončení dnešního utkání!!!
65:00
Domácí ustáli obrovský nápor a jsou v plném počtu!!!
63:00
Vyloučen hráč #98 Jan Josef Brychta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nesportovní chování.
63:00
Krušné chvíle pro domácí. Jan Josef Brychta neudržel nervy a hostům se tak naskytla možnost dnešní utkání rozhodnout v přesilové hře.
62:35
V prodloužení sledujeme především boj o každý metr hřiště a snahu rozhodnout ještě před samostatnými nájezdy.
61:25
Toto vyhrocené a vyrovnané utkání sleduje 85 diváků. Děkujeme.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 13:10
60:00
59:43
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #4 Josef Chalupa, asistoval #5 Jiří Schwarz (5:5).
59:43
Obrovská euforie v podání hostů, kteří dokázali stav utkání vyrovnat pouhých 13 vteřin před koncem  a i dnes nás čeká prodloužení.
59:22
Po krátké pauze se Dlouhý vrací zpět na střídačku a hosté to zkouší opět v 6.
59:00
Hosté odvolávají brankáře.
58:00
Timeout FBC Kutná Hora
58:00
Vyloučen hráč #47 Lukáš Bárta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
58:00
Poslední 2 minuty základní hrací doby a hosté budou mít možnost přesilové hry.
58:00
Hosté reagují oddechovým časem.
56:44
Veliké vášně můžeme sledovat už i z řad diváků. Hlavně z hostující kotle, jelikož některé výroky rozhodčích se jim moc nelíbí.
55:39
Domácí se dostali do tlaku, ale hosté se bez větších problémů ubránili a mohou se tak nyní hnát opětovně za vyrovnáním. Hosté v plném počtu.
53:39
Vyloučen hráč #78 Petr Listík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
53:39
Další přesilová hra pro domácí a možnost si vrátit dvoubrankové vedení.
53:02
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #48 Jiří Petrásek, asistoval #97 Antonín Tvrdík (5:4).
53:02
Hosté nyní vyskakují plní radostí a kladných emocí, jelikož rychlý kontr chladnokrevně proměňuje nad vyjíždějícího Křemena  v obrovské euforii hostů Jiří Petrásek.
49:19
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #14 Marek Cihelka (5:3).
49:19
Rychlá odpověď neměla dlouhé čekání a v ní veliký oblíbenec Jan Karásek, který zužitkoval jak příhry Marka Cihelky, tak i svých rychlých rukou a vrací tak střelou nad rameno Dlouhého domácím dvoubrankové vedení.
48:58
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #23 Martin Hampl, asistoval #7 Václav Rejna (4:3).
48:58
Máme zaděláno na drama a velí k němu hostující kapitán Hampl, kterého se nyní drželo i velííké štěstí a silou vůle dostat míček za záda Křemena.
48:43
Vyloučen hráč #87 Matěj Lubenský družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
48:43
Vyloučen hráč #51 Jakub Jedlička družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za hrubost.
48:43
Lubenský s Jedličkou si trošku spletli sport a po zásluze jsou oba kohouti posláni ochladit si své vášně.
46:56
Máme za sebou 2minutovou pasáž hry nahoru a dolů. Obrovské nasazení na obou stranách.
44:56
Jan Křemen je dnes v domácí brance 100% jistý a dnešní zápas si plně užívá, což bylo vidět nyní na jeho oslavě velmi důležitého zákroku, když si dostatečně vyjel proti hostující střele.
43:59
Hosté v plném počtu
41:59
Vyloučen hráč #21 Jan Novotný družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
41:59
Další domácí příležitost navýšit své vedení. Jan Novotný zastavil Štěpána Hanzla nedovoleným způsobem a ještě si z toho odnesl krvavé zranění v obličeji.
41:19
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #97 Ondřej Šantora, asistoval #7 Marek Hluchý (4:2).
41:19
Přesilová hra zůstala nevyužita, ale z pokračujícího tlaku se prosazuje Ondřej Šantora, jenž propálil ostře vše před sebou a vrací domácím dvoubrankové vedení!!!
40:01
Domácím zbývá ještě 1:14 z přesilové hry. Uvidíme, jak ji využijí.
40:00
40:00
Prostřední perioda byla v podobném duchu jako ta první. Sledovali jsme nervozní boj plný emocí. Můžeme očekávat urputný boj až do konce.
40:00
Střely ve 2. části: 13:9
40:00
39:14
Vyloučen hráč #15 Jan Danda družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
39:14
Sledujeme sérii vyloučení na obou stranách. Hodně dlouho jsme neviděli dlouhý úsek hry v plném počtu.
37:55
Vyloučen hráč #26 Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
36:55
Vyloučen hráč #68 Richard Měšťánek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
34:01
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #27 Martin Zelený, asistoval #5 Jiří Schwarz (3:2).
34:01
Přesilovou hru hosté velmi rychlé využívají a snižují na rozdíl jediné branky.
33:23
Vyloučen hráč #8 Ondřej Váně družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
33:23
Ondřej Váně neudržel své emoce v souboji a po odplácení dostává menší trest.
32:04
Hanzl se velmi důrazně cpal do branky a něco se zřejmě nelíbilo Dlouhému, který mu po odpískání ještě výrazně pokáral.
31:01
Začíná nám to tady trochu jiskřit. Emoce by se daly krájet.
30:12
Rychlá akce domácích na jeden dotek a na jejím konci Bárta, jenž zhruba ze 4m přestřeluje hostující branku!!!
30:00
Jsme přesně v polovině základní hrací doby, kdy za delší konec provazu začíná tahat domácí tým.
25:52
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #31 Jan Karásek (3:1).
25:52
Velmi úderná dvojice Karásek - Pivoňka v domácích barvách v posledních zápasech opět zaúřadovala. Velmi nádherná akce pro oko diváka s ještě chladnokrevnějším zakončením hodného nejlepšího i nejproduktivnějšího domácího hráče!!! Máme tu tak poprvé dvoubrankové vedení. Jak víme po včerejšku, nic to nemusí znamenat. Užvůbec ne ve florbale.
23:54
Další nebezpečná akce druhé domácí formace a znovu v ní byl Jan Karásek. Dlouhého a celou Kutnou Horu nyní zachránila levá tyčka jejich svatyně!!!
22:10
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #81 Štěpán Hanzl, asistoval #27 Jaroslav Janoušek (2:1).
22:10
Další osvědčená dvojice v domácích barvách Janoušek - Hanzl, kdy první jmenovaný profesorky přenechal míček, udělal prostor a Hanzl posílá svou střelu chladnokrevně pod víko.
20:45
Jan Karásek a jeho rychlé ruce nyní silně pocítila celá hostující obrana kolem velkého brankoviště. Této krásné individuální akci chyběla pouze branka, jelikož pro zakončení již nezbylo volné místo pod tělem Dlouhého.
20:01
I v prostřední části mají právo prvního útoku hosté.
20:00
20:00
Máme za sebou první třetinu naprosto vyrovnaného boje a zejména nervózního utkání. Oba týmy cítí, že jde vskutku o hodně. Vše je otevřené na obě strany. Uvidíme se za 10 minut u druhé 20minutovky.
20:00
Střely v 1. části: 13:13
20:00
19:00
Kapitán hostů Martin Hampl zůstal mimo souboj ležet na zemi a drží se za koleno. Doufejme, že bude v pořádku a nebude mu nic bránit ještě svému týmu nejen v dnešním boji pomoci.
18:28
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil #51 Jakub Jedlička, asistoval #48 Jiří Petrásek (1:1).
18:28
Nyní máme skutečně vyrovnáno!!! Jiří Petrásek vyběhl od mantinelu na střed ke střele, kdy se nebál napřáhnout beckhendem do protipohybu Křemena. Střela mířila mimo, ale na zadní tyči byl důrázný Jakub Jedlička, jenž dokázal změnit směr střely přímo do odkryté části svatyně Křemena.
16:35
Hosté již dokázali domácí obranu překonat včetně Křemena, ale střela hostujícího útočníka byla až příliš přesná a zamířila do pravé spojnice domácí svatyně!!!
14:40
Přesilová hra byla nesmírně nebezpečná, ovšem domácí se s vypětím všech sil ubránili i za cenu zlomené florbalky Šantory. Domácí v plném počtu.
12:40
Vyloučen hráč #47 Lukáš Bárta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
12:40
Tentokrát Kutná Hora si zahraje svou první přesilovou hru. To je jejich šance pro vyrovnání.
12:05
Po delší době přímé ohrožení Jana Křemena, ovšem ten zůstává jistý.
11:04
Sledujeme pasáž hry, kdy více ze hry mají domácí, co se týče nebezpečnosti akcí a útočné snahy. Stav ovšem zůstává neměnný.
10:10
Štěpán Hanzl se urputně hnal za zakončením, ale v bráně skončil sám místo balónku!!!
09:10
Zatím více času na balónku tráví hosté, ale s nebezpečnými akcemi je to 50/50. Křemen a domácí obrana je zatím 100% jistá.
05:58
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #14 Marek Cihelka, asistoval #8 Ondřej Váně (1:0).
05:58
Rychlou rozehrávku z poloviny hřiště v podání dua Váně - Cihelka, kdy druhý jmenovaný prostřeluje obrovský provoz před hostující svatyní a dostává tak domácí do vedení.
05:25
Hra dostává grády a tempo hodné urputného boje a zanmení důležitého utkání.
03:37
Domácí si vytvořili pár šancí, ale žádná nebyla úplně vyložená. Všechny střely v pohodě zlikvidovala hostující obrana v čele s Dlouhým. Hosté v plném počtu.
01:37
Vyloučen hráč #97 Antonín Tvrdík družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:37
Rychlý protiútok domácích v podání Hanzla byl zastaven až za pomocí nedovoleného zákroku a tak i domácí budou mít příležitost ukázat ofenzivní kreativitu.
00:40
Je na nich vidět hned od začátku, že podruhé prohrát nehodlají.
00:01
Úvodní buly pro hosty, kteří začali hned zostra.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Knap a Michal Kolář.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Jaroslav Dlouhý; hráči v poli: Antonín Tvrdík, Richard Měšťánek, Jiří Schwarz, Jiří Petrásek, Jakub Jedlička
00:00
Line-up domácích Sokol Rudná: brankář: Jan Křemen; hráči v poli: Ondřej Šantora, Michal Honek, Martin Špaček, Lukáš Bárta, Jan Josef Brychta
00:00
Krásné nedělní poledne přeji všem čtenářům. Vítám Vás v sokolské tvrzi u druhého utkání 1. kola play-up mezi domácí Rudnou a Kutnou Horou. Včerejší první utkání bylo nesmírně vyrovnané, plné zvratů, nádherných akcí i mnoho důrazných soubojů se šťastnějším koncem pro domácí, kdy v  úvodu prodloužení při vlastním oslabení rozhodl Lukáš Kepka po velmi svědomitém a drzém proměnění trestného střílení. Můžeme očekávat, že dnešní utkání bude v podobném duchu, které rozhodnou malé detaily. Budou domácí úspěšní i na podruhé a vybojují si tak matchball nebo Kutná Hora vyrovná stav série na 1:1? Utkání začíná přesně ve 13h. Buďte u toho společně s námi.