1:1
3:3
- : -

FAT PIPE Aligators Klobouky - FbK TJ Svitavy 7:6
2. Pavel Zbořil, 12. Pavel Zbořil, 20. Pavel Zbořil, 38. Lukáš Gregr, 47. Ondřej Lorenc, 47. Pavel Zbořil, 59. Pavel Zbořil - 14. Roman Volf, 17. Tomáš Hynek, 26. David Říha, 47. Ondřej Husák, 56. Josef Prudil, 57. David Říha; rozhodčí: Michal Havelka - Jan Kvapil; vyloučení: 5:3; využití: 0:2; diváků: 27; zásahy brankářů: Patrik Rychlý ? - Jiří Skácelík ?; po třetinách: 3:2, 1:1, 3:3;
Komentář domácích Gremmel Jakub (Trenér):
Stejný zápas jako včera, úvod dobrý, pak zase koncentrace na jednoduché věci. Jediný rozdíl byl v nasezení Svitav v obraně, kde je držel skvělý brankář, plán jim málem vyšel. Z toho se musíme poučit. Díky týmu, jdeme se připravovat na víkend do Svitav. 2/4 cesta dlouhá HouHou Ali
Komentář hostů:
Viděl jsem T-Rexe dělat kliky, zažil jsen Nagano, hada močit, ale tohle, co mělo na starosti zápas, to byl velice nepovedený vtip. Aligátorům gratuluji k vedení 2:0, díky pointmakerovi Zbořilovi. Jsou to šikovní kluci. Ale pevně doufám, že v rámci fairplay ze druhého bodu radost nemají. #nepískej
60:00
Střely ve 3. části: 10:11
60:00
59:13
Vyloučen hráč #21 Vojtěch Kužela družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hrubost.
58:22
Timeout FbK TJ Svitavy
58:22
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #87 Lukáš Gregr (7:6).
58:22
Přízemní střela Zbořila, která propálila Skácelíka, ani nevím jak. Zbořil si tak připisuje další kanadský bod, už 50. v téhle sezóně.
57:43
Líšeňský starosta na Gregiho, ten zakončuje těsně vedle branky.
56:38
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #23 David Říha, asistoval #17 Dominik Kovář (6:6).
56:38
Ošemetná situace před brankou Rychlého končí s míčkem za jeho zády. Máme vyrovnáno.
55:43
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #11 Josef Prudil, asistoval #16 Ondřej Mach (6:5).
55:43
Mach krásnou přihrávkou přes osu hřiště našel před brankou číhajícího Prudila, který jen doklepl do prázdné branky a Machovi poděkoval.
55:28
Slušná střela veselého, Skácelík likviduje.
54:22
Svitavy tlačí a domácí odolávají.
52:58
Gregr a Zbořil proti Hynkovi. Hynek tule situaci dobře vyřešil a tuhle situaci 2 na 1 odbránil.
51:53
Pěkná souhra dvou Martinů, Veselý našel před brankou Dlouhého, Skácelík jim však řekl NE na tuhle krásnou akci a Dlouhého vyčapal.
50:30
3 na 1 a Líznar netrefil prázdnou branku, Zbořil jen zakroutil hlavou.
49:45
Další skvělý blok Hose.
48:58
Kovář si teď organizuje obranu a domácí nenachází prostor pro rozehrávku.
48:31
Raketa Svobody těsně nad branku hostí.
48:07
Rychlí teď ustál nátlak Svitav a podržel domácí celek.
46:58
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #13 Ondřej Husák, asistoval #23 David Říha (6:4).
46:58
Rychlý útok Svitav končí gólem, skvěle se trefil husák.
46:44
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #68 Ondřej Lorenc (6:3).
46:44
Zbořil přidává další branku, už má na kontě 4.
46:08
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #68 Ondřej Lorenc, asistoval #76 Vojtěch Dolíhal (5:3).
46:08
Dolíhal opustil trestnou sebral balónek a jak borec nahrál Lorencovi, který umyl Skácelíka.
45:26
Hynek v dobré střelecké pozici, míček však netrefil podle svých přání.
44:02
Vyloučen hráč #76 Vojtěch Dolíhal družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za špatné střídání.
44:02
Gregr chtěl překvapit soupeře a rozehrál, když oba týmy střídaly, překvapil však spíš své spoluhráče, kteří byli v tu chvíli na hřišti v 8 a Kvapil si toho všiml.
42:45
Rychlík si připisuje další důležitý zákrok.
41:32
Zbořil teď ne jednou, ale dvakrát v gólové šanci. Ani jednou neproměnil.
40:45
Skácelík s klidem zlikvidoval nebezpečnou sřelu Klimeše.
40:01
Úvodní vhazování poslední periody jde pro hosty.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:4
40:00
38:53
Po vyloučení Lorence hostí dobře rozehráli standartku, ale na střelu byl připraven Klimeš a zblokoval ji.
38:52
Vyloučen hráč #68 Ondřej Lorenc družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:45
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #87 Lukáš Gregr bez asistence (4:3).
37:45
Skácelíkovi se asi nelíbí naše balónky, už stihl zničit 4. Co gól to zničený míček. Jak se říká, všechno má svou cenu a gól do branky Svitav má tržní cenu 1 balonku.
36:50
Musil odvádí skělou defenzivní práci. Zblokoval střelu a vynutil si faul.
35:42
Vyloučen hráč #16 Ondřej Mach družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:42
Machovi se tu u nás na stolku asi líbilo a tak se sem přesně po minutě vrací.
34:39
Zbořil to opět zkouší, tentokrát backhandem, střela ale letěla hodně mimo.
34:14
Hosté zatím dobře brání.
32:43
Standartka domácích a Zbořil označkoval tyč branky Skácelíka.
32:42
32:01
Musil teď zblokoval nebezpečnou střelu domácích.
31:16
Klimeš si likvidací další útočné akce hostí připisuje důležitý blok.
30:16
Lorenc vyslal krásnou střílenou nahrávku na Zbořila číhajícího před brankou, ten však balonek netrefil.
29:22
Další Zbořilův pokus končí mimo branku.
26:12
Zbořil se ocitl v krásné střelecké pozici, vystřelil, ale Skácelík ho krásným zákrokem nohou tzv. vykradl.
25:57
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #23 David Říha, asistoval #22 Lukáš Musil (3:3).
24:13
Vyloučen hráč #3 Matyáš Zouhar družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za zdržování hry.
24:13
Hosté si zahrají 5 na 3 a rozhodčí Havelka nabádá Zouhara, ať příště nesahá na bolanek po odpískání.
22:56
Vyloučen hráč #17 Filip Konstant družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
22:56
Líšeňský starosta si jde sednout za celkem jasnou sekeru.
22:26
Aligators dobře napadají.
20:59
Jedlička při situaci 2 na 1 vymyslel krásnou zadovku, Líšeňský starosta ale nestihl zareagovat a míček podběhl.
20:06
Rychlá akce domácích hned po vhazování a Zbořil právě netrefil úplně prázdnou branku. Jak se říká i mistr tesař se může utnout.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 7:6
20:00
19:16
19:16
A máme tu hattrick, stejné místo, stejný muž a stejná raketa pod víko.
16:13
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #7 Tomáš Hynek, asistoval #22 Lukáš Musil (2:2).
16:13
Hosté využili instantně početní převahy a je vyrovnáno.
16:11
Vyloučen hráč #68 Ondřej Lorenc družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za držení.
16:11
Od Lorence se ozvalo: "Má se zpevnit.". S tím rozhodčí však nesouhlasí a Lorenc si tak jde odpočninout na trestnou.
15:19
Hostím se zatím nedaří procházet přes obranu domácích, hlavně tedy přes Kejíka.
14:30
Gregr a Zbořil v situaci 2 na 1 nebyli schopni zakončit.
13:44
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #9 Roman Volf, asistoval #38 Jakub Motl (2:1).
13:44
Hosté zásluhou Volfa snižují na 1:2.
13:30
Hra se zatím odehrává v celkem vysokém tempu.
11:49
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil bez asistence (2:0).
11:49
Zbořil prostě umí, co víc říct.
10:54
Hynek se teď u rozhodčího Kvapila domáhá dvojky, ten se na něj jen nechápavě dívá.
09:06
Gregr z poza brány vyslal pass na úplně volného Zbořila, Kužela však stihl zareagovat a přihrávku vypíchnout.
08:11
Krásný zákrok Rýchlého, zlikvidoval nebezpečnou střelu hostů.
07:38
Krásný signál hostí při rozehrávce z rohu, střela však skončila v bloku jednoho z bránících hráčů.
06:13
Gregr se chytře pokusil najít Zbořila v předbrankovém prostoru, ten však jen promáchl.
04:24
Hostím se zatím nedaří ohrozit branku domácích.
01:54
01:54
2. minuta zápasu a místní kanonýr Pavel Zbořil se už stihl prosadit.
00:35
První útočná akce po ose Líznar Gregr, Skácelík si ale dokázal poradit.
00:01
Úvodní vhazování patří domácím.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Havelka a Jan Kvapil.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy: brankář: Jiří Skácelík; hráči v poli: David Říha, Lukáš Musil, Ondřej Husák, Josef Prudil, Ondřej Mach
00:00
Line-up domácích FAT PIPE Aligators Klobouky: brankář: Patrik Rychlý; hráči v poli: Tomáš Hos, Ondřej Lorenc, Tomáš Líznar, Lukáš Gregr, Pavel Zbořil