5:2
3:0
- : -

FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň - FBC Intevo Třinec  8:2
27. Hynek Mošna, 27. Ondřej Kuhajda, 29. Hynek Mošna, 32. Filip Blažek, 37. Tomáš Katolický, 50. Filip Štědrý, 58. Ondřej Kuhajda, 60. Hynek Mošna - 24. Jiří Martynek, 36. Filip Turoň; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 5:5; využití: 3:1; diváků: 93; zásahy brankářů: Daniel Dolák 33 - Jan Piško 34; po třetinách: 0:0, 5:2, 3:0;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Dneska jsme získali druhý bod, jsme rádi, že domácí prostředí jsme využili na 100%. Samozřejmě si uvědomujeme, že v Třinci bude tradičně velká návštěvnost a domácí budou chtít uspět za každou cenu. Děkujeme za zápasy a přejeme šťastnou cestu.
Komentář hostů Kajfosz Jiří (Trenér):
Pokud chceme takové zápasy vyhrávat, nemůžeme dostat 3 góly ze standardek. Toto a výborný gólman soupeře rozhodlo.
60:00
Střely ve 3. části: 18:14
60:00
59:50
Kosmetická úprava skóre - 8:2.
59:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #99 Jan Huleš (8:2).
59:30
Střela Žáka nijak víc bránu Třince neohrozila.
59:00
Hraje se poslední minuta zápasu.
58:43
Vyloučen hráč #19 Matěj Hecl družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
57:56
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda bez asistence (7:2).
57:45
Hosté zkouší hru bez brankáře.
57:44
Timeout FBC Intevo Třinec
56:30
Dnešní utkání sleduje 93 diváků. Děkujeme za návštěvu!!!
54:15
Katolický též nemění skóre zápasu, jeho pokus z voleje míjí pravou tyč Piškovi svatyně.
54:03
Konrady se znova v samostatném úniku neprosadil.
52:00
Kuhajda netrefil odkrytou bránu Inteva, tenhle moment si rozhodně za rámeček nedá...
49:41
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #20 Filip Štědrý, asistoval #15 Filip Blažek (6:2).
48:43
Hráči si vyzkouší hru 4 na 4.
48:43
Huleš obdržel nepříiemný šrám na svém obličeji a momentálně je v péči lékařky, přejeme brzký návrat na hřiště.
48:42
Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
48:42
Vyloučen hráč #47 Jan Janáč družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
45:38
Šimeček svojí zadovkou nenašel žádného ze spoluhráčů.
42:28
Mikolášek skvěle obešel 2 hráče, ale na Piška nevyzrál.
42:15
Oba týmy hrají v plném počtu.
41:15
Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za hrubost.
41:15
Vyloučen hráč #7 Lukáš Tomiczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za hrubost.
38:00
Konrady ze svého samostatného úniku ohrozil víc své zdraví než golmana Piška.
36:45
Katolický znovu zvyšuje stav utkání na rozdíl tří golů.
36:44
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #97 Tomáš Katolický, asistoval #13 Ondřej Kuhajda (5:2).
35:17
Hosté zásluhou Turoně snižují stav zápasu na 2:4.
35:16
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #17 Filip Turoň, asistoval #32 Ondřej Drong (4:2).
34:05
Vyloučen hráč #99 Jan Huleš družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:54
Dolákovo výhoz byl tak dlouhý, že skončil až v náručí jeho kolegy z Třince.
31:51
Osa Žák - Blažek znamená další gól pro domácí, 4:1.
31:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #15 Filip Blažek, asistoval #18 Jan Žák (4:1).
31:24
Vyloučen hráč #7 Lukáš Tomiczek družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
S vývojem utkání musí být zatím daleko více spokojeni příznivci domácího celku.
28:18
Mošna přidává svůj druhý gól v utkání a Plzeň vede 3:1.
28:17
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #88 Šimon Dubský (3:1).
26:59
SLAVIE během pěti vteřin otáčí skóre zápasu. Mošna vyrovnal a Kuhajda dokončil obrat.
26:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #13 Ondřej Kuhajda, asistoval #70 Lukáš Porazil (2:1).
26:53
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #18 Jan Žák (1:1).
26:50
Vyloučen hráč #17 Filip Turoň družstva FBC Intevo Třinec na 2 minuty za blokování hokejky.
25:12
Domácí jsou jako opaření. Třinec převzal otěže zápasu do svých rukou.
23:49
První branku zápasu vstřelilo Intevo. Hráči mají ze vstřeleného gólu opravdu velkou radost.
23:48
Branku družstva FBC Intevo Třinec vstřelil #11 Jiří Martynek, asistoval #74 Michal Badura (0:1).
22:03
Domácí přežily oslabení Třince, který může být zklamaný že obrovskou výhodu v podobě dvou hráču v poli navíc nevyužil.
20:32
Domácí se stále velm houževnatě brání a přidávají jeden blok za druhým.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:8
20:00
18:45
Třinec bude mít výhodu dvojité přesilovky v závěru první třetiny.
18:44
Vyloučen hráč #8 Jakub Mikolášek družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
18:44
Vyloučen hráč #20 Filip Štědrý družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za sekání.
17:33
Žákovu střelu vytěsnil mimo tři tyče helmou zatím skvěle chytající Piško.
15:01
Hra je nyní velmi rozkouskovaná.
12:57
Tkadlec obranným zákrokem překazil útočné snažení Třince.
11:14
Huleš vyslal rychlou přihávkou kupředu Mikoláška, který ohrozil branku Inteva.
07:58
Porazil znovu vyzkoušel pozornost Piška nebezpečnou střelou téměř z půlky.
07:02
Piško nebezpečnou střelu vytlačil jen očima z brány.
05:05
Domácí z rozehrávky v rohu hostů nic nevytěžili.
04:07
Dolák se vyznamenal skělým zákrokem.
00:46
První střelu vyprodukoval Třinec.
00:27
Úvodní vteřiny vyzněly lépe pro domácí celek.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Intevo Třinec : brankář: Jan Piško; hráči v poli: Tomáš Janovský, Ondřej Drong, Michal Badura, Jiří Martynek, Jan Fiedor
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň: brankář: Daniel Dolák; hráči v poli: Jan Žák, Pavel Šimeček, Jiří Sloup, Filip Štědrý, Filip Blažek