2:2
1:2
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 4:7
6. Jakub Šedivý, 23. Adam Baxa, 33. Lukáš Netrh, 59. Filip Cipra - 3. Šimon Batkovič, 6. Tomáš Trnka, 9. Matěj Vosátka, 21. Lukáš Vašíček, 24. Lukáš Vašíček, 46. Matěj Vosátka, 48. Matěj Vosátka; rozhodčí: Václav John - Lukáš Starý; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 48; zásahy brankářů: Patrik Urban 16 - Miroslav Kovařík 15; po třetinách: 1:3, 2:2, 1:2;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Dneska jsem na kluky pyšný. Odehráli, co bylo v jejich silách a favorita série potrápili a obzvlášť dneska jim nedali nic zadarmo. Každopádně jsem rád, že si nás vybrala zrovna Bohemka. Gratuluji ji k postupu a přeji štěstí v dalších kolech. Obecně jsme, díky zapojování starších juniorů v mužích, měli na zápasech často velmi mladý tým, složený převážně z ročníků 04 a 05. Tento tým v průběhu sezóny neuvěřitelně vyrostl. Rád bych jim i touto cestou poděkoval za práci a těším se na další!
Komentář hostů Grega Jozef (Trenér):
Dnešní zápas byl z naši strany ještě kvalitnější jako včera, spokojenost se všema hráči, čeká nás další výzva,jedeme domů trošku odpočinout a příští víkend opět do práce. Děkujeme soupeři za odehranou serii.
60:00
Střely ve 3. části: 9:7
60:00
59:36
David Biněda šikovně sebral míček soupeři za bránou, bohužel se nedostal do střely.
58:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #85 Filip Cipra, asistoval #45 Michal Fuchs (4:7).
58:08
Nádherná akce 2 na 1, Slávisti nezaváhali a už se vlní síť brány bohemians. Pastva pro oči!
57:43
Míša Fuchs už už málem potrestal špatnou přihrávku Bohe.
57:18
Binědova ostrá střela do bloku.
56:42
Po faulu na Tobiho následovala standartka a střela od Baxíka, která vypadala jako gól, ale není tomu tak.
55:47
Ondra Gutwirth zkoušel kličku, do dvou protihráčů však neúspěšný.
54:59
Fuchs Mára krásnou crossovkou na bráchu, poté bohužel bez šance.
53:15
Střela Kuby Šedivého z dobré pozice bohužel taky mimo.
52:14
Moller předvedl zrychlení z nuly na sto a u míčku je dřív.
51:33
Vyloučen hráč #64 Tomáš Trnka družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
51:33
Přinese slávistická přesilovka gól? Já pevně doufám!
49:23
Baxíkovo střela mimo. :(
47:40
Na střídačce Bohe to najednou dost ožilo, zato na domácí je teď atmosféra pod bodem mrazu.
47:25
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #11 Adam Václav Kyselka (3:7).
47:07
Rychlý brejk Bohemky končí vyražením míčku rukou domácího brankáře!
46:28
Vynikající Páťa U. drží svůj tým a dává mu ještě naději.
45:25
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka bez asistence (3:6).
45:25
Chybu Kuby Šedivého krutě potrestal Vosátka.
44:50
Střelu Vosátky zblokoval Bendís.
42:40
Na míčku Bohe, poměrně pod kontrolou.
41:42
Nahrávka Matyho Mollera na střed přišla vniveč.
40:10
Cipris nám předvedl Hulkovu sílu, když ještě před písknutím buly zlomil svou hokejku. :(
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:7
40:00
37:25
Nyní je na míčku spíš Bohemka a předvádí hezké akce, ale Slavie se snaží bránit ze všech sil.
33:25
Kuba Šedivý předvedl pěknou stahovačku a následně vystřelil na bránu. Dorážel ještě Tobi, ale gólman byl úspěšnější.
32:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #82 Lukáš Netrh, asistoval #36 Marek Fuchs (3:5).
32:21
Juhůůů!
30:18
Krásné vytočení Fryše zastavil čistě Kuba Černý a běžel sám na bránu.
28:51
Z domácí střídačky se ozývá: ,,Máme mámeee! Vždyť tam do něj řežou..."
28:08
Pěkně vypracovaný postupný útok Plzně bohužel gól nepřináší.
26:55
Bendís zfaulován na půlce.
24:42
Za Páťou Urbanem to zvoní, nicméně gól to naštěstí není.
23:08
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #21 Lukáš Vašíček, asistoval #88 Maxim Grega (2:5).
22:29
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #48 Adam Baxa bez asistence (2:4).
22:29
Precizní střela Baxíka skončila za zády gólmana hostů.
21:33
Vyloučen hráč #16 Tomáš Fryš družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
20:56
20:56
Tak jsem to asi zakřikla, protože pár chvil po mém komentáři padl gól.
20:17
Slávisti, ačkoliv jsou ve čtyřech, momentálně více na balonku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:9
20:00
19:44
Vyloučen hráč #85 Filip Cipra družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
18:09
Cipra si nádherně prokličkoval celé hřiště a dostal se do zakončení, bohužel z toho gól není.
17:38
Další zákrok domácího brankáře.
15:32
Patrik Urban podržel svůj tým, když vychytal 2 na 1.
09:32
Po Ciprovo hezkém prokličkování středem bohužel následovala nepovedená střela a standartka pro hosty kvůli došvihu.
08:13
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #91 Matěj Vosátka, asistoval #21 Lukáš Vašíček (1:3).
08:13
Po lobu od Vašíčka nekompromisně zakončuje Vosátka.
07:12
Slávisti prověřili pozornost hostujícího golmana, ten je pozorný.
06:19
Baxovo ostrá střela ze standartky mimo bránu.
05:46
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #64 Tomáš Trnka, asistoval #11 Adam Václav Kyselka (1:2).
05:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #85 Filip Cipra (1:1).
03:50
Hru zatím režíruje spíše Bohemka.
02:10
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #50 Šimon Batkovič bez asistence (0:1).
01:33
Páťa Urban si připisuje svůj první zákrok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav John a Lukáš Starý.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Miroslav Kovařík; hráči v poli: Adam Václav Kyselka, Adam Balík, Lukáš Vašíček, Tomáš Trnka, Matěj Vosátka
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Patrik Urban; hráči v poli: Filip Cipra, Martin Benda, Tobiáš Franc, David Biněda, Jakub Šedivý