2:2
3:5
- : -

FBC ORCA KRNOV - FBC Letka Toman Finance Group 5:12
24. František Šuly, 27. Adam Hlušíček, 32. Tomáš Fridel, 36. Tomáš Fridel, 45. Tomáš Fridel - 3. Matěj Kostřica, 4. Matěj Kostřica, 11. Matěj Kostřica, 14. Šimon Toška, 14. Martin Döhner, 19. Tomáš Prasek, 22. David Fojtík, 31. Tomáš Prasek, 35. Šimon Toška, 42. Šimon Toška, 44. Martin Döhner, 44. Jonáš Borovský; rozhodčí: Andrej Bílek - Karel Pavelka; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Václav Hradil ? - Petr Pospiech ?; po třetinách: 0:5, 2:2, 3:5;
45:00
44:36
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #77 František Šuly (5:12).
43:57
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #38 Jonáš Borovský, asistoval #36 Šimon Toška (4:12).
43:23
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #17 Tadeáš Tomíček (4:11).
41:14
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #36 Šimon Toška z trestného střílení (4:10).
38:00
Timeout FBC ORCA KRNOV
35:49
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #6 Adam Hlušíček (4:9).
34:09
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #36 Šimon Toška, asistoval #12 Tomáš Tilleczek (3:9).
31:48
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #5 Tomáš Fridel, asistoval #9 Petr Rožnovský (3:8).
30:18
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #15 Tomáš Prasek, asistoval #23 Martin Döhner (2:8).
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč #36 Šimon Toška družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za nesportovní chování.
27:14
Vyloučen hráč #77 Luboš Babiš družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za bránění ve hře.
26:36
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #6 Adam Hlušíček, asistoval #5 Tomáš Fridel (2:7).
23:18
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #77 František Šuly, asistoval #57 Jakub Kelemen (1:7).
21:09
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #68 David Fojtík, asistoval #14 Vojtěch Vavřinčík (0:7).
18:32
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #15 Tomáš Prasek, asistoval #94 Matěj Kostřica (0:6).
15:00
15:00
13:26
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #15 Tomáš Prasek (0:5).
13:19
Vyloučen hráč #32 Tobiáš Prasek družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
13:06
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #36 Šimon Toška, asistoval #38 Jonáš Borovský (0:4).
10:27
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #94 Matěj Kostřica, asistoval #23 Martin Döhner (0:3).
03:53
02:47
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Bílek a Karel Pavelka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Petr Pospiech; hráči v poli: Tobiáš Prasek, Tomáš Prasek, Lukáš Ricka, Martin Döhner, Matěj Kostřica