3:2
1:1
- : -

FbC Orel Uherský Brod - Florbal Slow Shoes Holešov B 4:4
19. Miloslav Chovanec, 20. Adam Rapant, 23. Miloslav Chovanec, 40. Karel Semela - 12. Dominik Krejčí, 16. Petr Šenk, 26. Zdeněk Stibora, 37. Dominik Krejčí; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Michal Pastyřík ? - David Janál ?; po třetinách: 0:1, 3:2, 1:1;
45:00
40:59
Vyloučen hráč #16 Jan Pavelka družstva FbC Orel Uherský Brod na 2 minuty za vražení zády.
39:16
Branku družstva FbC Orel Uherský Brod vstřelil #81 Karel Semela, asistoval #25 Patrik Frýželka (4:4).
36:42
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil #92 Dominik Krejčí bez asistence (3:4).
36:15
Vyloučen hráč #88 Petr Šenk družstva Florbal Slow Shoes Holešov B na 2 minuty za sekání.
25:44
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil #46 Zdeněk Stibora, asistoval #13 Tomáš Dvořák (3:3).
22:48
Branku družstva FbC Orel Uherský Brod vstřelil #20 Miloslav Chovanec, asistoval #16 Jan Pavelka (3:2).
19:44
Branku družstva FbC Orel Uherský Brod vstřelil #11 Adam Rapant, asistoval #20 Miloslav Chovanec (2:2).
18:24
Branku družstva FbC Orel Uherský Brod vstřelil #20 Miloslav Chovanec, asistoval #13 Patrik Hruška (1:2).
15:38
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil #88 Petr Šenk, asistoval #92 Dominik Krejčí (0:2).
15:38
Petr Šenk dává nádherný gól
15:00
15:00
11:29
09:34
Vyloučen hráč #13 Patrik Hruška družstva FbC Orel Uherský Brod na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Slow Shoes Holešov B: brankář: David Janál; hráči v poli: David Kundera, Tomáš Dvořák, Zdeněk Stibora, Jan Smola, Martin Menšík
00:00
Line-up domácích FbC Orel Uherský Brod: brankář: Jaromír Ručka; hráči v poli: Michal Jankovich, Karel Semela, Patrik Hruška, Patrik Frýželka, Jan Pavelka