1:5
1:0
TJ Turnov

TJ Turnov - Florbal TJ Kobylisy 9:8p
7. Lukáš Švitorka, 9. Emil Hejduk, 13. Štěpán Matěcha, 16. Šimon Janoušek, 19. Lukáš Maršík, 39. Jakub Janoušek, 40. Tomáš Vitásek, 47. Emil Hejduk, 64. Filip Dědek - 19. Ondřej Kočí, 27. Vít Komorný, 35. Daniel Havlíček, 41. Jan Hrdlička, 43. Vojtěch Semerád, 51. Boris Nouzák, 52. Ondřej Kočí, 55. Ondřej Filip; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 1 + Jan Havlín 5:2 + Ondřej Kočí 5; využití: 3:3; diváků: 121; zásahy brankářů: Jaroslav Švec 27 - Marek Paleček 36; po třetinách: 5:1, 2:2, 1:5, 1:0;
Komentář domácích Záleský František (Trenér):
Jakmile se hrál florbal, tak jsme byli jasně lepší. Ve druhé třetině jsme se bohužel přizpůsobili soupeřevě hře a dostali ho tím na koně. Nakonec nás zbytečné pětiminutové vyloučení málem stálo zápas. Do zítra se z toho musíme poučit, abychom mohli přidat druhý bod. Děkuji soupeři za zápas, děkuji divákům za skvělou kulisu a těšíme se na zítřejší pokračování.
Komentář hostů Kobliha Lukáš (Vedoucí):
Po tragickém začátku jsme zapli, začali jsme hrát naši hru. Soupeře jsme dotáhli, měli jsme více ze hry. Bohužel nás ve finále porazily vyloučení. Gratulujeme soupeři a těšíme se na zítřek.
70:00
Střely v prodloužení: 4:2
63:49
63:49
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #3 Filip Dědek z trestného střílení (9:8).
63:49
NÁJEZD PRO TURNOV!!!
63:49
Nájezd provede Dědek.
62:59
Sražená střela Matěchy těsně přeletěla branku Palečka.
62:09
V držení míčku Turnov, který organizuje postupný útok.
61:03
Hrdlička trefuje spojnici!
60:00
60:00
Čeká nás desetiminutové prodloužení, které se bude hrát 5 na 5. Pokud nepadne gól budeme svědky samostatných nájezdů.
58:30
Prudkou střelu Matěchy zastavilo koleno Filipa, který s bolestmi odbíhá na střídačku.
57:42
Vyloučen hráč #43 Vojtěch Semerád družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:42
Velká šance pro Turnov zlomit utkání na svou stranu!
57:30
Teď je to jen o tom neudělat chybu. Čehož si je vědom Vitásek a tak se radši otáčí a stahuje zpět.
56:30
Dnešní utkání sleduje 121 fantastických diváků! DĚKUJEME za tuto neuvěřitelnou atmosféru.
55:25
Havlín konečně opouští trestnou lavici poté co musel sledovat s výčitkami jak jeho spoluhráči inkasují jeden gól za druhým.
55:14
Hrdličkův pokus srazil Vitásek do rohu hřiště.
54:30
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #25 Ondřej Filip, asistoval #68 Tomáš Klouda (8:8).
54:30
Filip si ukázkově přehodil míček zpoza branky na malé brankoviště a bleskurychle ho zasunul za záda přesouvajícího se Švece. Máme VYROVNÁNO!
54:05
Timeout Florbal TJ Kobylisy
54:05
Hostující lavička si vyžádala čas na poradu a oddych pro přesilovkovou pětku.
54:00
Kočí si plní i obranné povinnosti a zastavuje únik Hejduka.
53:25
Turnov teď pošetřil nějaký čas v pásmu Kobylis, ale už se zase brání.
52:08
Tohle bude napínavá koncovka a stále zbývá něco přes 3 minuty přesilovky hostů.
51:36
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #3 Ondřej Kočí, asistoval #16 Jan Hrdlička (8:7).
51:36
Kočí krásnou ranou bezmála z půlky hřiště trefuje šibenici.
51:10
Domácí tým čekají perné chvíle.
50:27
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #15 Boris Nouzák, asistoval #3 Ondřej Kočí (8:6).
50:25
Vyloučen hráč #16 Jan Havlín družstva TJ Turnov na 5 minut za hrubost.
50:09
Komorný se mimo hru ocitá na zemi a drží se za koleno, snad bude co nejdříve v pořádku.
49:13
Maršík se zapojuje do obranných prací Turnova.
48:55
Zcela jistě nejaktivnější hráč hostů Kočí mířil během přesilové hry dvakrát nad branku Švece.
47:13
Vyloučen hráč #9 Lukáš Maršík družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
47:13
Maršík ze zadu sáhl do střely Kočího a zákrok je posouzen jako nedovolený.
46:40
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #22 Emil Hejduk, asistoval #65 Lukáš Švitorka (8:5).
46:40
Přihrávka napříč pásmem od Švitorky + přesná střela Hejduka = gól domácích, to je přeci jednoduchá matika domácího týmu.
46:11
Kočí s Hrdličkou šli sami na Dědka. Kočí prohodil Dědka, ale Hrdlička netrefil skákavý balonek, podle svých představ.
45:20
Krásný zákrok Palečka, který čelil tváří v tvář Maršíkovi. Ten se pokusil o kličku, do které mu Paleček vložil nohy.
44:35
Semerád s Panenkou málem využili špatného střídání domácích. Bohužel pro ně střela Semeráda skončila mimo branku Švece.
42:47
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #43 Vojtěch Semerád, asistoval #15 Boris Nouzák (7:5).
42:47
Semerád krásnou ranou od mantinelu nedal Švecovi sebemenší šanci. Máme zaděláno na drama!
42:30
Matěcha se pokusil o backhandové zakončení, to skončilo mimo ohrožení Palečka.
41:25
Špatná rozehrávka Š. Janouška, kterém při přihrávce sjel míček z čepele a namazal hráčům Kobylis do brejku. Vše zažehnal Bursa.
40:10
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Kočí (7:4).
40:10
Tak to byla rychlost, sotva jsme se stihli usadit, tak Hrdlička už rozjásal hostující lavičku a zároveň snižuje náskok Turnova na tři branky.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:11
40:00
39:10
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #69 Tomáš Vitásek, asistoval #65 Lukáš Švitorka (7:3).
39:10
Výhoda pětiminutové přesilové hry je ta, že se vyloučený hráč nevrací v případě vstřelení branky na hřiště a tak pokračovala přesilová hra domácích. Po usazení v pásmu se ke střele dostal Vitásek, který prostřeluje vše, včetně Palečka.
38:02
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #29 Jakub Janoušek, asistoval #17 Štěpán Matěcha (6:3).
38:02
Rovných 20 minut dělilo pátý a teď šestý gól domácích. Kdy po krásném sklepnutí Matěchy trefuje Janoušek horní část Palečkovy branky.
37:39
Kobylisy zase za brankou Švece.
37:00
Střela Hejduka od mantinelu míjí branku Palečka.
36:41
Domácí se konečně usazují a míček lítá okolo bránící čtveřice.
36:19
Hráči Kobylis šetří čas za brankou Švece.
35:47
Necelá minuta přesilové hry je za námi, Turnovu se nedaří usadit.
34:55
Vyloučen hráč #3 Ondřej Kočí družstva Florbal TJ Kobylisy na 5 minut za hrubost.
34:55
Po poradě rozhodčích tu máme závěr, který určil pětiminutový trest pro Kočího za nevybíravý zákrok u mantinelu.
34:33
Monster save by Paleček!
34:12
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #58 Daniel Havlíček, asistoval #52 Vít Komorný (5:3).
34:12
Dalekonosná střela vyklouzla Švecovi z rukavic a tak se k dorážce dostal Havlíček a Kobylisy jsou na dostřel!
33:44
Havlínův pokus skončil v rohu hřiště.
32:00
Klouda svým pokusem trefuje masku Švece.
31:30
Na hřišti se přiostřuje! Chtělo by to uklidnit hru, o což teď žádá i kapitán domácích Hejduk.
30:00
Havlín si během krátké chvíle připsal dva velmi důležité bloky proti střelám Kočího.
29:01
Kobylisy každým gólem ožívají čím dál více. Ještě zdaleka není nic rozhodnuto.
27:40
Backhandovou střelu od Šmídy si Paleček pohlídal.
26:59
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #52 Vít Komorný bez asistence (5:2).
26:59
Komorný s kapkou štěstí, která ke sportu zajisté patří, dostal míček za záda Švece.
26:04
Panenka se krásně uvolnil a dostal se až ke střele z osy. Do té mu na poslední chvíli vložil hůl Havlín, krásná práce od obou.
25:34
Na hře Š. Janouška je vidět jak ho ten gól nabudil. Další pokus o střelu, obrana Kobylis úpozorná.
24:17
Hejduk a jeho další střela tahem, Paleček připraven.
22:54
Střela Kočího sražena Bursou mimo ohrožení Švece.
22:33
Velmi těžký zákrok pro Švece, ale za pomoci obránců to zvládl.
21:22
Hejduk se pokusil o střlu z výběhu, jeho pokus skončil na bloku soupeře.
20:34
Kobylisy se zdají být zatím daleko aktivnější než tomu bylo v úvodní části.
20:00
20:00
Máme za sebou velmi rychlou třetinu, ze které odcházejí značně šťastnější hráči Turnova. Těm se zatím povedlo vše, na co sáhli a zaslouženě během celé třetiny navyšovali svoje vedení až na 5:0. V čase 18:25 si jediný zásah za Kobylisy připsal Kočí po samostatném úniku. Hosté tak mají co dohánět a v šatně teď musí být pořádný průvan, protože do další části musí nastoupit zcela jiný tým.
20:00
Střely v 1. části: 13:9
20:00
18:25
18:25
Hosté neztrácejí naději, když Hrdlička vyslal Kočího do úniku, tens i následně vymíchal Švece a rozjásal lavičku hostí.
18:02
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #9 Lukáš Maršík, asistoval #29 Jakub Janoušek (5:0).
18:02
Tak toto byla opravdová paráda, kterou nám vykouzlil Maršík na brankovišti po přihrávce od Janouška zpoza branky.
15:45
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #8 Jonáš Mellan (4:0).
15:45
A máme tu vybojovaný a zcela zasloužený premiérový gól Šimona Janouška v Národní lize. Janoušek nabral rychlost a podél mantinelu se probojoval až ke střele, kterou prostřelil Palečka na bližší tyč.
14:20
Paleček se pokusil o rychlý výhoz, bohužel se míček odrazil od hrany mantinelu mimo hřiště a svým spoluhráčům se omlouvá.
12:52
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #69 Tomáš Vitásek (3:0).
12:52
Prakticky celou dobu jsme čekali až se někdo odhodlá ke střele. To z uctihodné vzdálenosti udělal Matěcha a krásnou ranou nedal Palečkovi šanci.
11:26
Vyloučen hráč #10 Vojtěch Šimáček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hra na zemi.
11:26
Šimáček lehce zaškobrtl a při rozkleku zahrál holí.
11:15
Turnov ve výhodě, signalizované vyloučení pro Kobylisy.
09:43
Krásná akce domácích v rohu hřiště, kdy po sklepnutí Šmídy na Švitorku do rohu hřiště uvolnil Hejduka na středu, na něho také Švitorka směřoval svou přihrávku. Bohužel pro domácí byl Hejdukův pokus zablokován.
08:45
Hosté si nechtějí nechat utéct Turnov a zrychlují tempo.
08:00
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #22 Emil Hejduk, asistoval #21 Jaroslav Šmída (2:0).
08:00
Ukázkový seběh Hejduka před branku, kterého svou rozehrávkou z rohu hřiště nalezl Šmída. Hejduk tak posílá Turnov do dvoubrankového vedení!
07:44
Domácí pokračují v tlaku.
06:35
Mellan mířil velmi nepřesně.
06:05
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka, asistoval #69 Tomáš Vitásek (1:0).
06:05
GÓL z velmi nepřehledné situace v brankovišti, kdy jako poslední zasáhl míček Švitorka.
05:34
Semerád vystihl rozehrávku Havlína, naštěstí pro něj se stejně odrazil míček k Matěchovi.
04:45
Skvělý návrat Havlína zastavuje rozběhlého Šimáčka.
03:44
Šmída ve velké šanci netrefuje čistě míček.
03:18
Dědek si počkal a blokuje střelu Kočího.
01:47
Hejduk vyvezl až na polovinu soupeře, zasekl a z otočky trefuje připraveného Palečka.
01:11
První vážná střela Kočího, Švec se dokázal přesunout.
00:44
Domácí kombinují za brankou Palečka.
00:28
Turnov zakládá první akci.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Šimon Paldus, Jan Hrdlička, Ondřej Kočí, Tomáš Klouda, Boris Nouzák
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jaroslav Švec; hráči v poli: Filip Dědek, Jan Havlín, Jakub Janoušek, Lukáš Maršík, Štěpán Matěcha
00:00
Příjemný sobotní podvečer. Dámy a pánové, je mi ctí vás přivítat u online přenosu ze zápasu 1. kola Play-down Národní ligy mezi domácím týmem TJ Turnov a jeho soupeřem, kterým v této serii nebude nikdo jiný než Florbal TJ Kobylisy