1:1
0:0
TJ Turnov

TJ Turnov - Florbal TJ Kobylisy 3:2pn
39. Emil Hejduk, 48. Lukáš Švitorka, N Filip Dědek - 32. Jan Hrdlička, 57. Vojtěch Šimáček; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 77; zásahy brankářů: Petr Suchomel 25 - Marek Paleček 29; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:1, 0:0;
Komentář domácích Záleský František (Trenér):
Dnes to byly taktické šachy a zákopová válka, ze které soupeř vyrážel na nebezpečné steče. My jsme byli zpočátku dost nervózní a chyběl nám klid, ale dostali jsme se do toho. Šli jsme štěstíčku naproti a vyplatilo se nám to. Děkuji soupeři za kvalitní zápas, fanouškům za podporu a všem hráčům za celý víkend. Těšíme se na příští týden!
Komentář hostů Kobliha Lukáš (Vedoucí):
Po vyrovnaných 70 minutách a nájezdové loterii měl více štěstí soupeř. Gratulujeme k vítězství a těšíme se na domácí utkání.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy hráč #10 Vojtěch Šimáček , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč #3 Filip Dědek a vstřelil rozhodující gól (3:2).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy hráč #25 Ondřej Filip a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč #65 Lukáš Švitorka a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy hráč #91 Adam Kropík , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč #19 Štěpán Pohl , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy hráč #16 Jan Hrdlička , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč #17 Štěpán Matěcha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč #97 Šimon Janoušek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal TJ Kobylisy hráč #3 Ondřej Kočí , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Turnov hráč #3 Filip Dědek , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájena trestná střílení.
70:00
Budou následovat serie 5 nájezdů na obou stranách. Týmy mají teď čas na poradu, které exekutory na tuto dovednost.
70:00
Střely v prodloužení: 4:4
70:00
69:59
Už teď je jasné, že nás čeká nájezdová loterie.
69:01
Zbývá nám minuta do konce prodloužení.
68:43
Dědek vystihl rozehrávku a z následné střely J. Janoušek přestřelil.
68:21
Hejduk hledal osamoceného Šmídu na brankovišti. Přihrávku překazil skvěle postavený Klouda.
67:50
Rozhodne ještě jeden z týmů v prodloužení, nebo dnes uvidíme samostatné nájezdy?
67:37
Kobylisy mají rozehrávku v turnovském pásmu.
67:30
Panenka zablokoval střelu Matěchy.
66:33
Turnov začal střídat, toho se snažili využít svým napadáním Kočí s Hrdličkou, ale turnovská obrana si poradila na jedničku s hvězdičkou.
65:20
Nebezpečný pokus Hrdličky, Suchomel drží míček v rukavicích.
65:05
Kobylisy budou rozehrávat na půli hřiště.
64:20
Hrdlička se snaží uklidnit svůj tým aby s větším klidem rozehrával a zbytečně se nezbavoval balónků.
63:25
Š. Janoušek už zvedal ruce, ale Paleček vytasil zákrok snů.
63:14
Ukrytá střela J. Janouška skončila na ruce Palečka.
62:44
Opravdu nevybíravý zákrok na Primáska zůstává nepotrestán. Za pomoci zdravotnice a Švitorky se Primásek zvedá a po svých odchází na střídačku.
62:18
Akce hostí skončila na pozorném Suchomelovi.
61:34
Kobliha zpátky ve hře. Bude pokračovat hra 5 na 5.
61:14
Švitorkovi střela hrubě nesedla.
60:58
Hosté se osvobozují.
60:28
Na míčku už domácí a okolo obranné čtveřice Kobylis létají jedna přihrávka za druhou.
60:08
Kočí zdržuje čas pro svůj tým v útočném rohu.
60:00
60:00
Po dvouminutové pauze bude následovat desetiminutové prodloužení, do kterého si Turnov přenáší přesilovou hru.
60:00
Střely ve 3. části: 6:8
60:00
59:50
Hosté budou rozehrávat.
59:49
Hejduk trefil pouze blok v podobě Palduse.
59:34
Vyloučen hráč #10 Vojtěch Šimáček družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
59:14
Dědkova střela zaplavala mimo branku Palečka.
59:01
Poslední minuta základní hrací doby, na míčku stále domácí.
58:22
Turnov drží míček za brankou Palečka.
58:01
Pouštíme se do posledních dvou minut základní hrací doby.
56:32
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #10 Vojtěch Šimáček, asistoval #2 Jan Pozler (2:2).
56:32
Ztráta na půli hřiště a rychlý výpad Šimáčka spolu s velmi přesnou ranou na zadní tyč znamená srovnání stavu utkání.
56:24
J. Janoušek vystřelil jen do bloku, který mu vystavil Pozler.
55:42
Nepřehledná šance v brankovišti Suchomela, jedna dorážka za druhou, ale domácí gólman drží svůj tým.
55:05
Krásná střela Švitorky a ještě hezčí zákrok Palečka, který živí naděje svého týmu.
54:44
Matěcha těsně míjí branku Kobylis.
53:59
Hosté zásluhou Hrdličky šetří čas v útočném rohu.
53:07
Vyloučen hráč #47 Lukáš Panenka družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
53:07
Šance pro domácí v podobě přesilové hry.
52:15
Dva velmi důležité a těžké zákroky, které si připisuje na své konto Suchomel.
51:15
Matěcha minul ve 100% příležitosti. Tohle by ještě mohlo domácí mrzet.
50:05
Nouzák v souboji s Š. Janouškem zlomil hůl.
49:10
Primásek včasným obranným zákrokem zamezil Filipovi střelu do prázdné.
48:33
Další nebezpečná akce domácích, konkrétně Š. Janouška zůstala pohlídána Palečkem.
47:36
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #65 Lukáš Švitorka bez asistence (2:1).
47:36
Turnov jde do vedení! V nepřehledné situaci na brankovišti se nejlépe zorientoval Švitorka a dorazil volně ležící míček za záda Palečka.
46:55
Nouzákovi trvalo dlouho než vystřelil, a tak se mu do střely stihl položit Havlín.
46:06
Kočí v úniku nepřekonal Suchomela.
45:47
Havlíček odchází střídat nespokojen po tom co nevystřelil dle svých představ.
45:20
Ptáčník si teď nerozumněl při rozehrávce standartní situace s Hejdukem.
44:36
Další výměna názorů mezi Matěchou a Filipem.
43:52
Na hřišti se přiostřuje, nejprve ostrý faul na turnovského hráče na hraně brankoviště Kobylis. A teď nevybíravý zákrok Havlína na Kočího, který ho poslal k zemi za brankou domácích.
42:40
Menší dohady ohledně toho kdo má míček, nakonec kompromis, dáme buly.
41:44
Pozler vystihl záměr Mellana s Jiránkem při rozehrávce.
40:26
Dalekonosná střela Palduse skončila dorážkou Hrdličky, Suchomel za pomoci obránců zažehnal nebezpečí.
40:00
40:00
S velikým očekáváním vyhlížíme třetí část, popřípadě prodloužení (nájezdy), ve které se dozvíme, zda se serie přesune za stavu 1:1 nebo 2:0 pro Turnov.
40:00
Střely ve 2. části: 9:7
40:00
39:33
Na balónku se drží hráči Kobylis.
39:01
Zbývá nám poslední minuta druhé třetiny.
38:04
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #22 Emil Hejduk, asistoval #9 Lukáš Maršík (1:1).
38:04
Náramně vyřešené přečíslení 2 na 1. Maršík unikl podél mantinelu, počkal si na ideální příležitost k prohození beka a Hejduk zakončoval do prázdné branky.
37:13
Primásek zastavil unikajícího Semeráda.
36:55
Švitorka svou krásnou střelou nenašel recept na Palečka.
35:59
J. Janoušek natáhl od mantinelu, ale přestřeluje.
35:05
Š. Janoušek našel na ose Jiránka, který se s ničím nepáral a mířil k tyči. Paleček však zůstává nepřekonán.
33:49
Hejduk se vrací do hry a pokračuje minutová přesilová hra pro domácí.
32:48
Vyloučen hráč #68 Tomáš Klouda družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
32:48
Velmi horké chvíle pro všechny zde v hale. Nejprve dostali domácí možnost přesilové hry, ve které došlo k faulu Hrdličky na Havlína, za který domácí žádali dvouminutý trest. Výrok rozhodčích se nelíbil ani domácím fanouškům, jejichž emoce musí klidnit pořadatelé. Následně se po krásné kombinaci dostal k zakončení do prázdné branky právě Hrdlička, který to dal svým gestem domácí hale pořádně "sežrat".
31:49
Vyloučen hráč #22 Emil Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
31:20
Branku družstva Florbal TJ Kobylisy vstřelil #16 Jan Hrdlička, asistoval #8 Šimon Paldus (0:1).
29:41
Vyloučen hráč #15 Boris Nouzák družstva Florbal TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání.
28:15
Havlín zamezil přihrávku Hrdličky na osamoceného Palduse, který stál připravený na brankovišti.
26:45
Hráči Kobylis reklamují ruku Mellana, který svým zákrokem zamezil úniku.
26:09
Švitorka se ocitá na zemi a drží se za koleno. Odkulhává na střídačku a věříme, že tento borec bude v pořádku a k dispozici domácímu koučovi.
25:20
Dědek se snažil prohodit na Maršíka, který stál před brankou. Přihrávku přečetl Paldus.
23:41
Kobylisy ukazují, že standartní situace mají naučené. Tentokrát sražená střela nadělala Suchomelovi menší problémy.
23:11
Nebezpečná střela Matěchy na vzdálenější tyč. Paleček vyrazil ramenem za mantinel.
21:55
Ptáčník odrazil nápor útočníků z Kobylis a může s klidem rozehrát a odejít vystřídat.
21:01
Po nahození Havlína se k dorážce dostal Maršík. Paleček s klidem pokryl.
20:01
Namísto buly byla k vidění standartní situace, když se u buly provinil špatným položením hole Kočí.
20:00
20:00
Po dvaceti minutách máme na hřišti 2 významné muže a to gólmany. Na jedné straně to je Suchomel a na té druhé Paleček. Jsou to právě oni, kdo svádí souboj o nejhezčí zákrok večera. Doufejme, že od druhé třetiny se probudí i střelci obou mužstev.
20:00
Střely v 1. části: 12:8
20:00
19:29
Matěcha si natahoval střelu na osu. Na poslední chvíli mu do ní vložil hůl Klouda.
17:55
Zatím je to opravdu zápas dvou mužů a to těch v maskách. Matěcha zaváhal při rozehrávce, a tak se sám na Suchomela vydal Šimáček. Už už se zdálo, že je Suchomel překonán, ale na poslední chvíli rukou zasáhl proti střele Šimáčka.
17:21
Mellanův pokus zablokoval Kočí.
16:30
Krásná střela Š. Janouška mířila na zadní tyč, Paleček měl co dělat. Následnou dorážku Nezdara promáchl.
15:30
Abych pravdu řekl, nejsem si jist kdo tuto bombu vypustil, ale Suchomel ji musel vytěsnit ramenem mimo tři tyče.
14:16
Střela Nezdary končí jen v boční síťce.
13:58
Šmída se pokusil o střelu z výběhu, minul zařízení.
13:38
Střela Semeráda ze standartní situace končí na masce Suchomela.
13:00
Na úvodní branku stále čekáme, oproti včerejšku celkem nezvyk.
12:22
Pobídku Filipa na Šimáčka zastavil včasným návratem Šmída.
11:59
Zakončení Kloudy končí jen v boční síti.
11:33
Naučená standartní situace v podání hráčů z Kobylis zakončená Kočím byla ze strany domácích pohlídána.
10:58
Šmída se vrací do hry, zatímco jeho tým zároveň zásluhou Nezdary získává balonek na své hole.
10:00
Filipova pobídka jen prolítla malým brankovištěm.
08:58
Vyloučen hráč #21 Jaroslav Šmída družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
08:58
Včera se hostům v přesilových hrách vedlo opravdu dobře. Budou v tom dneska pokračovat?
08:11
Šimáček se pokusil o překvapivou střelu z voleje, ale z vysoka přestřeluje.
07:22
Na první pohled nebezpečná střela jednoho z hostujících hráčů míjí branku Suchomela.
06:55
Neuvěřitelný zákrok Suchomela proti Hrdličkovi! Hrdlička si domácího gólmana položil a ještě udělal kličku a zakončoval do odkryté branky. Suchomel reflexivně natáhl ruku, kterou mu Hrdlička trefil.
05:33
Krásná akce domácích na jeden dotyk po ose Matěcha - Janoušek - Maršík skončila zakončením Maršíka z malého brankoviště, oproti včerejšku byl však Paleček úspěšnější.
05:12
První zákrok z nepřehledné situace si připisuje Suchomel.
04:52
Matěcha svou prudkou ranou orazítkoval horní tyč Palečkovy branky!
04:34
Mellan ze slibné pozice mířil vedle.
04:15
Zatím sledujeme velmi opatrný florbal z obou stran plný nepřesností na rozehrávce.
03:31
Zpoza osy se po přiklepnutí Janouška dostal ke střele Matěcha, Paleček připraven.
03:16
Nadále čekáme na první střelu.
03:02
J. Janoušek teď zachránil svou šptanou rozehrávku.
02:09
Po útočném faulu se na míček dostávají hráči z Kobylis.
02:04
Domácím se povedla rozehrávka a usazují se za brankou Palečka.
00:05
Domácí se zmocňují balónku a hned od úvodu budou chtít navázat na skvělý vstup ze včera.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal TJ Kobylisy: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Šimon Paldus, Jan Hrdlička, Ondřej Kočí, Tomáš Klouda, Boris Nouzák
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Petr Suchomel; hráči v poli: Jan Havlín, Filip Dědek, Jakub Janoušek, Lukáš Maršík, Štěpán Matěcha
00:00
Příjemný nedělní podvečer. Dámy a pánové, Vítám vás u online přenosu ze zápasu 2. kola Play-down Národní ligy mezi domácím týmem TJ Turnov a hostujícím Florbal TJ Kobylisy.
00:00
Po včerejším nervydrásajícím utkání, kdy si domácí dokázali vypracovat náskok 5:0 a poté 7:3, přičemž hostům se i díky pětiminutové přesilové hře podařilo srovnat na 8:8 a tak utkání musel v prodloužení z trestného střílení rozhodnout Filip Dědek, nás dnes čeká zcela nový zápas, do kterého oba týmy vstoupí s čistým štítem.