1:3
2:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice B - FBC Vikings Kopřivnice 5:6
5. Jáchym Kuběna, 11. Jáchym Kuběna, 20. Adam Zoubek, 31. Matěj Šmerda, 40. Ondřej Jankovský - 7. Ondřej Holaň, 10. Ondřej Holaň, 20. Ondřej Monsport, 24. Matěj Melčák, 29. Vojtěch Frýdl, 36. Ondřej Holaň; rozhodčí: Ondřej Bienek - Tomáš Kluska; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Dominik Bukovič ? - Filip Grill ?; po třetinách: 2:2, 1:3, 2:1;
45:00
43:06
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice B
39:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #30 Ondřej Jankovský, asistoval #20 Jáchym Kuběna (5:6).
35:50
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #13 Lukáš Michna (4:6).
30:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #17 Matěj Šmerda, asistoval #64 Ondřej Pastorek (4:5).
30:00
30:00
28:20
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #4 Vojtěch Frýdl, asistoval #17 Vítězslav Križ (3:5).
23:56
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Matěj Melčák, asistoval #18 Ondřej Monsport (3:4).
19:23
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #18 Ondřej Monsport, asistoval #4 Vojtěch Frýdl (3:3).
19:04
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #7 Adam Zoubek, asistoval #30 Ondřej Jankovský (3:2).
17:18
Vyloučen hráč #5 Jakub Küffer družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
15:00
15:00
10:34
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #20 Jáchym Kuběna, asistoval #78 Vojtěch Gruszka (2:2).
09:25
06:53
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #15 Ondřej Holaň, asistoval #9 Jan Simper (1:1).
04:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #20 Jáchym Kuběna, asistoval #7 Adam Zoubek (1:0).