3:3
0:0
FBC Hranice

FBC Hranice - Snipers Třebíč 6:5pn
25. Tomáš Andrýsek, 25. Tomáš Václavík, 44. Jan Kolajta, 49. Lukáš Novosad, 55. Michal Kušner, N Lukáš Novosad - 4. Jan Homolka, 27. Lukáš Mátl, 54. Matěj Kuželka, 57. Zdeněk Malich, 58. Martin Žák; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Jakub Kosar 33 - Jan Bazala 31; po třetinách: 0:1, 2:1, 3:3, 0:0;
Komentář domácích Hloch Marek (Trenér):
Děkuju hlavně fantastickým divákům, kteří nás hnali za vítězstvím. Opravdu šestý hráč na hřišti. Dnes jsme chtěli více než soupeř, kluci to super odmakali. Většinou nechválím jednodnotlivce, ale včera i dnes nás neskutečně podržel v bráně Kuba Kosar. Kubo mám tě rád. Ve středu si jedeme pro vítězství. Díky rozhodčím, soupeřům šťastnou cestu a díky i pořadatelům.
Komentář hostů Kelbler Michal (Trenér):
Opět jsme se nevyvarovali chyb, ale při hře v šesti jsme srovnali. V prodloužení jsme neproměnili šance a nájezdy už jsou loterie. Ve středu naviděnou.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #74 Matěj Kuželka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Hranice hráč #6 Ondřej Dobeš a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #28 Jaroslav Dlabač , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Hranice hráč #94 Lukáš Novosad a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #47 Jan Vochyán a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #46 Alexander Svoboda a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Hranice hráč #8 René Mikel a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Hranice hráč #33 Jan Kolajta a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #22 Lukáš Mátl , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Hranice hráč #97 Jan Grygar , ale gól nevstřelil.
70:01
Domácí tým vítězí na nájezdy. Hoši děkujem.
70:00
Zahájena trestná střílení.
70:00
Střely v prodloužení: 5:7
61:07
68:30
Kolajta trefuje tyčku hostí. Čekají nás poslední minuty prodloužení.
67:07
Domácí měli rozehrávku na velkém brankovišti, ale hosté střelu Mikela ubránili.
65:11
Polovina prodloužení je za námi. Čeká nás ještě těžkých pět minut. Hra se přesouvá ze strany na stranu.
61:07
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil #47 Jan Vochyán.
61:07
Kosár neskutečně vychytal nájezd a prodloužení pokračuje.
61:06
Napětí v hale by se dalo krájet. Máme tady první minutu prodloužení. A čeká nás nájezd hráče Třebíče č. 47
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 12:10
60:00
57:40
Nemáme slova, stav je vyrovnán. Budou to zajímavé a důležité poslední minuty zápasu pro domácí tým. Věříme, že se ve středu do Třebíče ještě podíváme a tam také vyhrajeme.
57:14
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #86 Martin Žák, asistoval #47 Jan Vochyán (5:5).
56:15
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich, asistoval #47 Jan Vochyán (5:4).
55:57
Timeout Snipers Třebíč
55:03
Po nádherné akci domácích hráčů  #2 Michal Kušner -  #10 Michal Štěpán znovu hosté prověřují domácího gólmana.
54:17
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #2 Michal Kušner, asistoval #10 Michal Štěpán (5:3).
54:01
Po oslabení hráč Snipers Třebíč #74 Matěj Kuželka  stříli gól
53:13
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #74 Matěj Kuželka, asistoval #47 Jan Vochyán (4:3).
52:10
Přesilovku a prosadit se gólem si teď vyzkouší i další pětice domácích Grygar - Šenkeřík - Václavík - Dobeš - Chodil.
51:25
Fanoušci jsou dnes opět skvělí.
50:20
Kolajta - Mikel- Vraj- Novosad - Král přesilová pětka domácích.
50:19
Vyloučen hráč #36 Adam Benáček družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
49:17
Gygar přihrávka na Mikela, ale ten netrefuje bránu.  Následně akci domácí zopakovali, kdy před bránou dorážel míček Novosad a je z toho gól.
48:59
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #94 Lukáš Novosad, asistoval #8 René Mikel (4:2).
46:58
Velká šance hostujících, ale míč zachytil dnes opět skvělý golman domácích Kosár.
45:55
Chodil vytvořil nádhernou akci, Štěpán ale bránu netrefuje.
43:57
Gygar se pustil do samostatné akce, ale míč v bráně neskončil. Akci zopakoval Kolajta, která trefil bránu a byl z toho gól.
43:27
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta, asistoval #22 Tomáš Andrýsek (3:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:9
40:00
36:09
Skvělá akce Kolajta - Mikel, míček ale míjí bránu.
29:00
Hra se přesouvá ze strany na stranu, vidíme šance na obou stranách.
27:40
Vidíme na obou stranách důraznější a rychlější hru než v první třetině.
26:30
Rýchlá odpověď hostujícího hráče #22 Lukáše Mátla.
26:19
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl bez asistence (2:2).
25:39
10 vteřin a domácí tým se po nádherných akcích a střelách Andrýska a Václavíka dostává do vedení.
24:56
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #88 Tomáš Václavík, asistoval #6 Ondřej Dobeš (2:1).
24:45
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #22 Tomáš Andrýsek, asistoval #97 Jan Grygar (1:1).
24:41
Šance Andrýsek - Mikel- Kolajta, míček ale míjí bránu.
22:42
Hráči Třebíče se drží na míčku. Zatím vidíme vyrovnanou a zodpovědnou hru obou týmů.
20:34
Mikel v 7 vteřině druhé třetiny hned vyzkoušel hostujícího golmana.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:12
20:00
19:50
První třetina zápasu velmi vyrovnaná. Střely 8:12.
18:20
Třebíčský golman byl na střelu Václavíka připraven.
16:55
Hráč Třebíče Martin Žák trefuje střed těla domácího gólmana Kosara, který opět podržel svůj tým.
15:40
Až přerušením hry se hráči Třebíče dostali z tlaku domácích hráčů.
14:27
Grygar trefuje nohu golmana. Hranice se drží na míčku.
10:00
Golman domácích Kosár předvádí dnes opět svělé zákroky.
07:00
Hra se přesunula na stranu Třebíče, golman hostí má co dělat.
04:46
Hráči Třebíče se drží na míčku. Oba týmy hrají velmi opatrně.
03:51
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #72 Jan Homolka, asistoval #39 Michal Machálek (0:1).
02:00
Mikel v 02:00 minutě míjí bránu.
01:25
První střelu domácí gólman Kosár zachytil.
00:34
Vítejte u dnešního zápasu. Zde  https://www.youtube.com/watch?v=mBfDFVOePcE můžete sledovat živý přenos dnešního zápasu. :)
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Brus a Roman Sladký.
00:00
00:00
Line-up hostů Snipers Třebíč: brankář: Jan Bazala; hráči v poli: Jan Homolka, Michal Machálek, Jan Vochyán, Zdeněk Malich, Kryštof Kůs
00:00
Line-up domácích FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: René Mikel, Jiří Vraj, Jaroslav Král, Lukáš Novosad, Jan Kolajta