2:0
3:1
- : -

FBC MSEM Přerov - FBC Mohelnice 7:2
7. Martin Kubalík, 15. Matěj Ševčík, 21. Michal Bělaška, 31. Lukáš Chuděj, 43. Petr Kavka, 55. Tobiáš Pavliš, 55. Ondřej Kowalik - 14. Petr Graclík, 46. Petr Graclík; rozhodčí: Dalibor Repček - Adam Tietz; vyloučení: 3:6; využití: 2:1; diváků: 228; zásahy brankářů: Matěj Faltus 12 - Jakub Haltmar 36; po třetinách: 2:1, 2:0, 3:1;
Komentář domácích Malina Petr (Vedoucí):
Dnes jsme ukázali, že takto se hraje play-off!!! Od první do poslední minuty jsme měli více ze hry. Soupeř opět srdnatě bojoval, je šikovný v situacích 1 na 1, ale dnes nevstřelili první gól. V poslední třetině to byla jak říká Míša Bělaška "solidní řezaná". Máme jedno zranění, přejeme se, aby ke zraněním nedocházelo. Ale věřím, že další zápas bude jen o florbale. Oba týmy ho hrát umí. Díky pořadatelům. Dnešní výhru věnuji našim fandům, dnes to byla pekelná atmosféra a výhra nejen na hřišti, ale i v hledišti. Gratuluji Bulldogs Brno k postupu, Faltus > Haltmar dnes.
Komentář hostů Šincl Jiří (Vedoucí):
Dnes to od nás nebylo úplně ono. Zejména nedůraz a nepřesnost v našem obranném pásmu nás dnes stála lepší výsledek. Soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál.
60:00
Střely ve 3. části: 17:5
60:00
58:35
Velký přesilovkový tlak Přerova. Několik střel. Mohlenice zatím odolává.
56:40
Vyloučen hráč #26 Radek Weidinger družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
56:40
Vyloučen hráč #26 Radek Weidinger družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:24
Výhoda domácích, bude se vylučovat. A ještě k tomu další faul.
55:57
Kavka střílí z poloviny hřiště. Brankář s jistotou sbírá míček.
55:45
Krásná rychlá kombinace domácích končí faulem v rohu hřiště.
55:17
Mohelnice útočí po pravé straně. Střela je sražena nad.
54:52
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #18 Petr Kavka (7:2).
54:52
Nádhera v podání Přerova. Dlouhý oblouk před soupeřovu bránu posílá Kavka a Kowalik s citem obloučkem přehazuje brankaře hostí.
54:49
Timeout FBC Mohelnice
54:40
Útoky Mohelnice likviduje obrana a nepouští soupeře do zakončení. Až teď střela od půlky.
54:22
A nestačí to. Opět se míček dostal až do brankoviště Mohlenice. Vedle.
54:00
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš, asistoval #86 Maxim Šefčík (6:2).
54:00
Pavliš se vytočil od pravého mantinelu přes dva obránce a s jistotou zavěšuje. Přerov je v laufu, oproti včerejšímu nervóznímu úvodu si více věří. Nedělá tolik chyb a hraje takticky lépe.
53:46
Přesilovka Přerova byla sehrána výborně. Několik střel a šancí. Mohelnice se ubránila.
52:52
Po střele Přerova Mohelnice odpaluje přes celé hřiště.
52:14
Uff, brankař hostí chvíli nevěděl, že má míček pod nohou. A následuje další šance. Střela ze 3 metrů nad.
51:34
Vyloučen hráč #45 Lukáš Zach družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za bránění ve hře.
51:34
Teď si vyzkouší přesilovku domácí. Zach vyprovodil hráče za mantinel.
51:24
Mohelnice měla přelisovkový tlak, ale jen jednu pořádnou šanci. Zbytek pokusů zblokován.
50:44
A z brejku Přerova je střela nad.
49:56
Mohelnice obléhá domácí branku. Velká šance nevyužita. Ale drží útočné pásmo.
49:05
Vyloučen hráč #69 Tobiáš Pavliš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:56
Dva brejky, každý na jedné straně. Ani jeden úspěšný.
47:22
Velká šance Přerova, ale gólman zakročil s jistotou a nedovolil dorážku. Mantinely za brankou domácích jsou teď na ležáka i se dvěma hráči.
45:58
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #55 Petr Graclík, asistoval #27 Josef Veselík (5:2).
45:58
Mohelnice rychle využívá početní převahy. Na hřiští domácích se dnes poprvé objevuje Zavadil.
45:30
Vyloučen hráč #24 Michal Hrabica družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za blokování hokejky.
45:13
Pokus hostí z levé strany metr od branky.
44:45
Po faulu rozehrává Mohelnice ze středu hřiště.
44:08
Napadání Přerova úspěšné. Střela ale neměla šanci na úspěch.
43:21
Pavliš leží na zemi. Hra přerušena. Diváci mohutně povzbuzují.
42:45
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #18 Petr Kavka, asistoval #71 Martin Kubalík (5:1).
42:45
Petr Kavka střílí a slaví.
41:38
Z otočky střílí Přerov, brankař zasahuje, protiútok Přerova a znovu je u míčku Mohelnice. A zase šance Přerova. Nestíhám se dívat a psát. Míček zase poskakuje v brankovišti hostí. To musí skončit gólem.
40:55
Mohelnice v útoku, ale z brejku střílí Přerov. Tečovaná obráncem jde mimo bránu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 15:5
40:00
39:12
Neskutečné, vypadlo to, že domácí dali gól. Všichni svatí hlídají branku hostí.
37:39
Velký tlak Přerova. Dvě šance. Teď v útoku hosté.
36:25
Mohelnice úspěšně napadá rozehrávku. Ale z protiútoku zase loženka Přerova. Vedle.
35:35
Velká šance Mohelnice, která operovala delší čas v útoku. Střela nad.
34:33
Počet střel Přerova je výrazně vyšší než soupeře. Mohelnice se těžko dostává do šancí.
33:42
Nához Přerova do brankoviště pohlídal gólman.
32:59
Dobrý pokus Kubalíka ze středu hřiště.
32:14
Mohelnice nebezpečně střílí, brankář vyráží a Přerov zklidňuje hru.
31:13
I Noel zkouší štěstí, brankář s jistotou.
30:48
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #7 Lukáš Chuděj bez asistence (4:1).
30:48
Napadání Přerova přináší ovoce. Chuděj zavěšuje z levé strany nechytatelně.
30:22
Střela domácích nad. Hodně střel domácích je zblokovaných nebo mimo bránu.
30:16
Na zemi leží Bízek a odkulhává na střídačku.
29:37
Střela Mohelnice po zemi velde branky.
28:27
Mohelnice v nouzi vyhazuje přes celé hřiště. Další útok Přerova končí střelou nad.
27:42
Dva útoky Přerova končí tečovanou střelou.
26:36
Hra se vyrovnala. Mohelnice je o něco více na míčku. Ale teď tutovka Přerova, štěstí stálo v brankovišti hostí.
25:40
Rozehrávka v útočném pásmu Přerova. Bez zakončení. U míčku Mohelnice. Nastěhovala se do útočného pásma.
24:24
Výhoz brankáře Mohelnice přes půlku. Rozehrává Přerov.
23:24
Trestné střílení družstva FBC MSEM Přerov neproměnil #69 Tobiáš Pavliš.
23:24
Nájezd Přerova (Pavliš) po blokování hole před brankou hostí. Gólman likviduje.
22:35
Střela Pavliše z půlky nezaskočila gólmana domácích. Měl čistý výhled. Teď útočí Mohelnice.
20:56
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #86 Maxim Šefčík (3:1).
20:56
Přihrávka měla oči. Přerov přesilovku využívá velmi r\chle.
20:36
Vyloučen hráč #45 Lukáš Zach družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
20:34
Úvod třetiny se tlačila dopředu Mohelnice. Pár odskoků na středu hřiště, faul ... Přerov hraje přesilovku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:4
20:00
19:04
Kolotoč v útočné polovině Přerova zakončen střelou vedle.
18:30
Rozehrává Přerov v útočné polovině po faulu.
17:25
Mohelnice se silou protlačila na útočnou polovinu a střílí z pravého mantinelu.
16:02
Přerov aktivně napadá Mohelnickou rozehrávku.
14:14
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #10 Ondřej Kowalik (2:1).
13:21
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #55 Petr Graclík z trestného střílení (1:1).
13:21
Velký tlak Přerova, ale Mohelnice šla do brejku a po faulu odpískán nájezd.
12:41
Velká šance hned po buly. Mimo bránu Mohelnice.
12:34
Vyloučen hráč #37 Filip Heller družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
12:34
Ve výhodě jedna střela domácích do boční sítě. Následuje přesilovka.
12:10
Velký tlak Přerova, ale z brejku je faul a nájezd Mohelnice.
11:56
Výhoda Přerov, bude se vylučovat.
10:59
Střela Mohelnice míjí branku Přerova.
10:22
Brejk domácích v oslabení po otočce na středu střela těsně míjí branku.
10:01
Přerov rozehrává na útočné polovině po faulu hostí.
09:32
Vyloučen hráč #7 Lukáš Chuděj družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
09:32
Mohelnice jde do početní výhody po lehkém seknutí na středu hřiště.
08:54
Střela Mohelnice po zemi nepřekvapila gólmana domácích.
08:00
Raška pálí tvrdou. Brankař připraven.
06:54
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #71 Martin Kubalík, asistoval #18 Petr Kavka (1:0).
06:54
Tlak Přerova, několik zblokovaných střel. Poslední po "vybruslení" Kubalíka na středu kolem obránce končí v brance soupeře.
05:42
A teď nához Přerova na střed branky. Gólmna jistil dorážku.
05:11
Velká šance hostí po kombinaci středem míjí branku Přerova.
04:48
Střela Mohelnice ze střední vzdálenosti nad.
04:23
Gólu zabránilo tělo obránce Mohelnice.
02:39
První šance Přerova. Brankař kryje.
02:37
Vyloučen hráč #18 Martin Nitsche družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za hra rukou.
02:30
Pokusy o útočné akce končí na obou stranách za polovinou. Obrany jsou pozorné. Střela Přerova zblokovaná.
01:23
Úvodní tlak Mohelnice. Je více na míčku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Repček a Adam Tietz.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Jakub Haltmar; hráči v poli: Jakub Weiss, Petr Graclík, Filip Heller, Matěj Bizek, Lukáš Zach
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Matěj Faltus; hráči v poli: Ondřej Foldyna, Petr Kavka, Matěj Ševčík, Martin Kubalík, Ondřej Kowalik