1:2
2:0
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Kanonýři Kladno 4:5
4. Jiří Dědič, 24. Matyáš Kouba, 53. Vojtěch Fišer, 57. Matyáš Sirotek - 4. Jakub Šolle, 6. Dominik Prudil, 9. Dominik Prudil, 29. Filip Sochor, 34. Jakub Šolle; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 106; zásahy brankářů: Martin Hanousek 15 - Jakub Janoušek 15; po třetinách: 1:3, 1:2, 2:0;
Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Vedoucí):
Nemám dnes hráčům co vytknout. Bojovali se silným soupeřem do poslední vteřiny a do posledních dechu. Škoda, že tam nepadl vyrovnávací gól a nezkusili jsme si i prodloužení. Děkuji divákům za podporu, naši mladí hráči i díky tomu nabrali nové zkušenosti, které se jim budou v budoucnu hodit. Gratuluju Kladnu k postupu.
Komentář hostů Novák Jan (Trenér):
Dneska klasické play off utkání plný emocí, soubojů a ve skvělé atmosféře. Závěr byl o nervy, ale určitě nám to pomůže do další série. Nicméně udělali jsme jen první krok. Děkujeme Budějovicím za sérii a divákům, kteří za námi dnes dorazili.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty 3. třetiny.
56:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #58 Vojtěch Basík (4:5).
56:45
Hra se přelévá ze strany na stranu.
55:35
Domácí hrají v plném počtu.
53:35
Vyloučen hráč #13 Adam Severin družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
52:34
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #79 Matyáš Kouba (3:5).
52:34
Domácí snižují na rozdíl dvou branek, postaral se o to Fišer.
50:58
Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:04
Burgr prověřil Hanouska svižnější střelou.
48:56
Domácí opět tlačí Kladno.
46:32
Zápas se opět dostal do velmi vysokého tempa.
44:45
Dnešní utkání sleduje 106 diváků.
42:19
Domácí na Janouška pálí odkud to jen jde, zatím neůspěšně.
41:11
Domácí mají obrovskou střeleckou smůlu.
40:01
Uvodní buly třetí třetiny vyhrál domácí tým.
36:00
Hnousek inaksoval hit od protihráče, po několika minutách je Hanousek schopný dál pokračovat v zápase.
33:17
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Jakub Šolle, asistoval #69 Hugo Hübner (2:5).
33:17
Šolle si vychutnal Hanouska a zvýšil náskok svého týmu už 3 branky.
32:17
Hra se uklidnila, oba celky začínají více kombinovat.
30:03
Zápas se hraje ve velmi vysokém tempu.
28:15
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #12 Filip Sochor, asistoval #69 Hugo Hübner (2:4).
28:15
Hosté přesilovou hru nevyužily, ale dali gol 2 vteřiny po jejím skončení.
27:18
Hanousek drží svůj tým výbornými zákroky.
26:13
Vyloučen hráč #94 Šimon Kaluža družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
26:13
I hosté mají k dispozici přesilovou hru.
23:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #38 Jiří Dědič (2:3).
23:55
Domácí přesilovou hru využili postaral se o to Kouba.
23:35
Domácí jsou stále aktivnější.
22:19
Vyloučen hráč #2 Filip Molhanec družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
22:19
Domácí  mají k dispozoci další přesilovou hru.
20:01
Uvodní buly druhé třetiny vyhrál hostující tým.
18:04
Vyloučen hráč #76 Lukáš Spurný družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
16:33
Janeček má mnohem více práce než jeho protějšek Hanousek.
14:23
Trestné střílení družstva Kanonýři Kladno neproměnil #20 Dominik Prudil.
14:23
Skore se zatím měnit nebude. Prudil neproměnil trestné střílení.
12:41
Domácí mají střeleckou smůlu, dvakrát nedokázali dorazit míček do branky.
10:33
Prokop nedorazil miček do prazdné branky.
08:38
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil, asistoval #19 Jakub Šolle (1:3).
08:23
Vyloučen hráč #29 Vojtěch Prokop družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:27
Domácí opět tlačí svého soupeře.
05:16
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil bez asistence (1:2).
05:16
O rychlý obrat skore se postaral PRUDIL.
04:30
Hanousek předvedl krádným zákrok proti střele Frýby.
03:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Jakub Šolle, asistoval #2 Filip Molhanec (1:1).
03:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Jiří Dědič, asistoval #22 Matyáš Sirotek (1:0).
02:26
Domácí jsou od začátku zápasu aktivnějším týmem.
01:15
Basík krásnou střelou tahem prověřil Janouška.
00:01
Uvodní buly vyhrál domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Filip Molhanec, Karel Frýba, Hugo Hübner, Jakub Šolle, Lukáš Spurný
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Martin Hanousek; hráči v poli: Tomáš Drobiš, Jiří Dědič, Matyáš Sirotek, Šimon Kaluža, Vojtěch Prokop