Komentář domácích Novotný Jan (Asistent trenéra):
Komentář hostů Žůrková Gabriela (Trenér):
70:00
Střely v prodloužení: 2:0
63:52
63:52
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #14 Tereza Halaštová, asistoval #20 Ema Brucháčková (5:4).
63:45
To jsou nervy vám povím.
63:10
Pešková dostávala pokyny, aby to hrála nahoru. Ona to však cpala před branku.
62:10
Pešková hledala z Gretzkyho kanclu Halaštovou před kasou. Ta to trefila, ale ne do branky.
62:00
Domácí zahrávají standartku od střídačky Jičína. Střela skončila na masce Vokaté.
61:40
Dlouhý nástřel Jičína sbírá obrana Bulldogs.
61:00
Bulldočky jsou od začátku prodloužení aktivnější. Ale aby z toho nepramenili chybky.
60:45
Bulldogs získali svou aktivní hrou míček a budou hrát z útočného rohu.
60:28
Střela Halaštové jen za mantinel.
60:01
Úplně jako vyměnené vstoupili Bulldočky do třeti třetiny a dokázali srovnat. Tak uvidíme co prodloužení. Buly vyhráli domácí zásluhou Pospíšilové.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 11:3
60:00
58:55
Nadějná střela Brucháčkové. Vokatá jen vyrazila před sebe, ale tam nikdo nebyl. Škoda.
58:20
Pešková svedla souboj s Růžičkovou. Obě se natáhli na zem.
57:55
Jičín zavírá domácí na útočné polovině.
57:30
Bojujte holky.
56:00
Pospíšilová se dokázala vymanit ze sevření tří hráček a poslala dobrou střelu na Vokatou. Pešková tam tancovala, ale nedokázala dorazit.
55:30
Bomba Halaštové jen do bloku.
55:10
Posledních pět minut nebo se půjde do prodloužení?
54:35
Hložanková předvedla důležitý obranný zákrok jako poslední hráčka. Jinak by to mohlo být velký špatný.
53:57
Míček po souboji skončil pod mantinelem. Tam se nehraje holky.
53:15
Peškovou hnusně poslali na mantinel. To mohlo bolet.
52:30
Ze standartky Jičín pouze do bloku.
52:15
Knapové se už na to nemohla dívat a tak to zkusila sama. Vokatá vyrazila za branku.
51:50
Po střele Kleinové zvoní za Prátovou tyč.
51:20
Hašková namazala na osu Dostálové. Tu vychytala Vokatá. To je škody. Jen oči ke stropu mohla obrátit.
50:30
Brucháčková vystihla nahrávku Jičína a vydala se ohrozit Vokatou. Střela skončila půl metru vedle branky.
50:10
Kleinová si až moc pomohla tělem v souboji. Domácí budou hrát z rohu. Signál vyšel a střela Pohlodkové skončila za mantinelem.
49:30
Pospíšilová získala faul na sebe. Hlavně klid holky a pevnou obranu.
49:00
Domácí fanoušci po brankách ožili a ženou holky dopředu. To je ono.
47:55
Závar před Vokatou. Bulldočky to tam chtěli dokopat, ale nepovedlo se. To je drama.
47:30
Blok Brucháčkové úspěšný a další akci zastavuje Prátová.
47:15
Kuchařová mohla opět poslat Jičín do vedení, ale netrefila prázdnou branku.
46:44
Brucháčková vymetla zadní vykejř a máme srovnáno.
46:43
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #97 Kristýna Pospíšilová (4:4).
46:00
Buldočky občas doplácí na nedostatečnou kvalitu nahrávek.
45:30
Dostálová hledala krosem Domonkosovou, ale to Vokálová nohou přečetla.
44:50
Preisslerová ukázala špíše hokejovou teč. No krásný moment, ale mimo pravidla. To stejné na druhé straně Pešková.
44:40
Po faulu hraje Jičín z půlky.
44:15
Buldočky mají šanci srovnat ze standartní situace. Hroudná, ale netrefila nahrávku od Žákové.
43:57
Buldočky se dostávají na dostřel díky dobrému napadání a Domonkosové.
43:56
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #92 Nikola Domonkosová, asistoval #32 Karolína Garguláková (3:4).
43:42
Němcová zůstala ležet a za pomoci Komínkové a Pospíšilové je odváděna na střídačku. Tak snad to je jen chvilkové a bude pokračovat.
43:30
Střele Peškové chybělo pár centimetrů, aby to skončilo v zadním vykejři.
42:55
Úspěšný blok Peškové.
42:15
Kleinová se kličkou vyhla dvěma hráčkám Bulldogs a zkusila zakončení na Curneyho. No zařízení netrefila.
41:15
Domácí hráčky do třetiny vstoupili, jak kdyby se ta druhá nestala. No jen pokračovat v dobrej práci.
40:25
Němcová našla krosem Brucháčkovou. Ta však z velkého úhlu poslala to na Vokatou, která má první save.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:21
40:00
39:50
Dlouhý centr na Tomanovou, která to dokázala trefit, ale Vokatou nepřekonala.
39:40
Další závar před Prátovou. Ta holka má reálně už dvacet zákroků tuto třetinu.
39:16
Kacelová trefuje zadní vykejř a Jičín vede o dva už.
39:15
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #3 Michaela Kacelová bez asistence (2:4).
38:42
Po závaru před Prátovou se míček dostal k Preisslerové a ta obrací skóre na stranu Jičína.
38:41
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #21 Eva Preisslerová, asistoval #85 Kristýna Bachmaierová (2:3).
38:00
Žáková z výběhu jen do Bachmaierové.
37:40
Po delší době se Bulldočky mohou usadit na útočné polovině a pokusit se ohrozit Vokatou.
37:15
Němcová vybojovala míček, ale ostatní spoluhráčky šli střídat. No a další lajna jí moc nepomohla. Naštěstí dokázala získat faul na sebe.
36:43
Kuchařová měla víc štěstí než rozumu, ale prostě ten míček za Prátovou nějak dostala.
36:42
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #20 Nikola Kuchařová z trestného střílení (2:2).
36:00
Jičín to střílí zprava, zleva. Nahazuje to odkud to jde. Prátová se teď nenudí.
35:15
Jičín je teď na koni. Tři přesilovky skoro za sebou. Vstřelený gól na dva jedna. Prostě hostující hráčky šlapou.
34:45
Domácí přežili další oslabení. Tak snad si to už po konec utkání vybrali.
34:05
Domonkosová odpaluje a bránicí čtveřice si může odpočinout.
33:35
Minutka z vyloučení je pryč. Domácí zatím brání zuby nehty, prostě jak jen to jde.
33:10
Jičín si to vykombinoval do prázdné branky, kdy Žůrková mohla jen lehce zakončit. No ranou jako z děla trefila spojnici.
32:40
Hodně se tu projevují fanoušci, jak nesouhlasí s vývojem hry na hřišti. Jenže tím to mohou ještě zhoršit.
32:38
Vyloučen hráč #14 Tereza Halaštová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
32:20
Pospíšilová se po tvrdém hitu dlouho zvedala.
31:15
Müllerová dostala hit míčkem. To mohlo bolet.
30:55
Halaštová nahazovala před Vokatou, kde se nacházela Tomanová. Té se podařilo změnit směr nahazovaného míčku, ale šlo to těsně vedle.
30:30
Kuchařová rychle rozehrávala a Prátová měla co dělat, aby se zorientovala.
29:50
Bulldočky teď byli pod neustálím tlakem, ale přežili druhé oslabení a opět mohou pomýšlet i na útok.
29:20
Žáková blokuje. Následně Prátová chytá.
28:35
Jičín se po odpalu Bulldogs vrací na útočnou polovinu. Střela Žůrkové pouze do boční tyče.
28:05
Bulldočky mohli hrát na míčku, ale Krejčíková to poslala za mantinel.
27:35
Neviděl jsem to, ale Němcová šla docela nasranou rychlostí na trestnou.
27:34
Vyloučen hráč #29 Lucie Němcová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
27:10
Domácí hráčky však nevěší hlavu a bojují nadále. Teď tam jedna domácí poslala hostující proti mantinelu. Za to by v hokeji šla do šatny.
26:22
Bachamaierová dostala moc prostoru a prostě toho využila. Holky bojovat.
26:21
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #85 Kristýna Bachmaierová, asistoval #10 Gabriela Žůrková (2:1).
26:10
Pospíšilová vybojovala míček a získala nějaké ty vteřinky.
25:42
Müllerová se těžce zvedá. To mohlo bolet, ale vypadá, že je OK.
25:20
Úkol je jednoduchý uhlídat Žůrkovou a Bachmaierovou. Prostě nemůžou střílet.
25:08
Vyloučen hráč #7 Tereza Tomanová družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
24:50
Sekaná po skákajícím míčku před bránou Prátové dopadla faulem Jičína.
24:28
Pešková poslal ze stoje obránkyni na párek a Bolfová jen doklepávala do prázdné.
24:27
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #64 Liliana Bolfová, asistoval #21 Tereza Pešková (2:0).
23:45
Jičín na míčku se nahrávkou po lajně dostal na útočnou polovinu, ale hned o míček přišli.
22:50
Němcová by měla zapracovat na práci s míčkem, když dostává nahrávku. Protože to by hned udržela alespon padesát procent míčků.
22:00
Střela Žákové od modré nadělala Vokaté problémy, protože o pár vteřin později se míček vrátil do brankoviště a skákal tam kousek od brankové čáry.
21:30
Krejčíková se rozběhla po lajně. Obhodila bránicí hráčku a dovolila Domonkosové zakončit.
20:45
Jičín na míčku se snaží rozehrát a dostat do útoku nějak konstruktivně, ale obrana Bulldogs drží a blokuje.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhráli domácí hráčky. Hned začínají rotovat v útočném pásmu a snaží se dostat do střelecké pozice.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:7
20:00
19:30
Závar před brankou Prátové byl zažehnán. Domácí hráčky mohou hrát dále.
19:05
Němcová nabíhala mezi hráčky, ale míček byl rychlejší než bylo potřeba.
18:50
Střela Pospíšilové byla nadějná, ale netrefila zařízení.
18:05
Sama Žáková teď zakončovala ze standartky. Vokatá s pomocí hráčky to zlikvidovala.
18:00
Žáková vybojovala faul, i když v jejím stavu bych se toho bál.
17:35
Jičín hraje jednoduchý florbal. Prostě když nejde konstruktivní rozehrávka, tak to nastřelím dopředu.
16:30
Poslední souboje jsou hrány spíše na šermíře než tělem.
15:50
Žáková šla do jejího pověstného výběhu, ale trefila jen blok Jičína.
15:30
Pospíšilová si dala chvíli tanga s Bachmaierovou na ose hřiště. Hrálo se dále.
15:05
Pešková sice nedostala míček do běhu, ale zabojovala o něj Brucháčková. Ta poté hledala nějakou spoluhráčku před kasou Jičína, ale nikdo tam nebyl.
14:00
Skvělá Prátová. Jičín šel dvě na jednu. Bachmaierová zakončovala a Prátová to vyrazila ramenem.
13:50
Garguláková hodila rychlou brzdu za kasou Vokaté a Müllerová se rozbila o mantinel.
13:20
Bulldogs prostřídávají a Jičín jen čeká v postavení.
12:30
Úspěšný zákrok i pro Prátovou, které hodně pomáhají obránkyně. Hned se snažila vyslat Žákovou, ale ta není tak rychlá jak před zraněním.
12:15
Žáková z nulového úhlu na zadní. Vokatá vyráží.
11:45
Hložanková to myslela dobře, ale Dostálová byla pomalejší. Naštěstí to Hloža zase odpracovala a ten míček získala zpět.
10:55
Tomanová opět dostala nabídku na teč před Vokatou. Tentokrát to trefila zase mimo kasu. Holka trochu více klidu do zakončení.
10:40
Müllerová nastřelila míč směr branka Prátové, ale byl moc vysoký a zapadl za mantinel.
10:15
Oba týmy střídali zajímavě, ale vše v rámci pravidel. Hosté měli standartku, ale střela skončila jen na zadním mantinelu.
09:35
Bolfová se dostal k dorážce, ale schytala to jen Vokatá do prstů. Taky zas dostala výhodu.
09:25
Tomanová byla zapomenuta za obranou hostí. Žáková ji krásně našla, ale Vokatá vychytala gólovku Bulldogs.
09:00
Jičín rozehrává z poloviny hřiště.
08:20
Garguláková dostala míček do nejlepší pozice na střelu na hřišti, ale posouvala za sebe na Krejčíkovou. Jak to za sebou poslouchám měla hned střílet.
07:40
Hra je nahoru dolů. Pospíšilová vysunula Peškovou, ale její klička nevyšla na obránkyni. Hned poté se hnali na Prátovou hosté a míček tam někde skákal v brankovišti. Domácí hráčky to zvládli odklidit.
06:40
Knapová zastavila nahazovaný míč v rámci pravidel. Halaštová poté šla sama a její střela musela obránkyni hostí pořádně štípnout.
06:00
Hosté přežili vyloučení a už jsou aktivnní v napadání. Bulldogs se z toho dokázali dostat.
05:20
Rychlé obehrání obrany hostí končilo střelou Krejčíkové, ale ta nešla ani na branku.
04:40
Müllerová vytáhla míček po lajně a ušetřila nějaké vteřiny z oslabení Jičína.
04:10
Bulldogs mají přesilovku, ale zatím spíš hrál Jičín na míčku.
03:51
Vyloučen hráč #68 Martina Kleinová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
03:29
Domonkosová vystihla nahrávku poslední hostující hráčky. To se odrazilo k Gagrulákové, která ji to rychle vrátila.
03:28
03:01
Žáková si navedla Vokatou do beckhendu, ale při kličce na forhend ji míček utekl. Nájezd tedy skóre nemění.
03:00
Trestné střílení družstva Bulldogs Brno neproměnil #8 Michaela Žáková.
02:50
No a klasicky si domácí musí dávat bacha na lajnu Žůrková-Bachmaierová-Preisslerová.
02:20
Jen jsem zvedl hlavu a Šípková na zemi. Jinak střela Bolfové pouze do bloku Jičína.
01:40
Halaštová se teď měla co činit, aby se Kuchřová nedostala k zakončení, ale dokázala to.
01:15
Dostálová se snažila dorážet skákající míček před Vokatou, ale trefila vše ostatní jen ten míč ne.
00:40
Domonkosová rozehrávala standartku z rohu. Hložanková si naběhla na signál, ale její střela končí pouze mezi nohama Vokaté.
00:25
Holky si zvykly na včerejší podporu. No dnes to tu není tak zaplněné. První střela Bulldogs vyrazila Vokatá.
00:01
Úvodní buly vyhrávají hostující hráčky a hned se tlačí do zakončení. První střela byla zblokována.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů KM automatik FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Lucie Růžičková, Monika Hašková, Michaela Kacelová, Tereza Syslová, Nikola Kuchařová
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Jana Prátová; hráči v poli: Kristýna Pospíšilová, Lucie Němcová, Tereza Pešková, Ema Brucháčková, Liliana Bolfová
00:00
Vítám čtenáře onlinu z utkání 1. play down série Extraligy žen mezi Bulldogs BrnoKM automatik FBK Jičín. Po včerejším vyrovnaném utkání se Jíčín dostal do vedení v sérii. Všichni domácí fans, ale očekávají že se to dnes vyrovná. Holky snad opět poženou plné ochozy domácí haly.