0:1
1:2
- : -

K1 Florbal Židenice - MITEL Florbalová akademie MB 2:5
13. Monika Jahodová, 60. Andrea Dernerová - 1. Marie Jirková, 16. Alena Machačová, 34. Marie Jirková, 41. Alena Machačová, 53. Anežka Hradcová; rozhodčí: Tomáš Humeňanský - Michal Minařík; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Alena Večeřová 6 - Eva Klementová 22; po třetinách: 1:2, 0:1, 1:2;
60:01
60:00
Střely ve 3. části: 10:4
60:00
59:59
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #88 Andrea Dernerová, asistoval #39 Martina Indrová (2:5).
59:59
Tohle už je jen kosmetická úprava skóre.
58:36
Židenice se pokouší ještě zdramatizovat koncovku utkání, pálí však nepřesně.
56:16
Vacardová pálí z první pouze mimo kasu.
55:08
Sedláčková zkouší průnik mezi 3 hostujícími hráčkami, míček však bohužel ztrácí.
52:34
No tohle už budou mít Židenice těžké. Hradcová po nádherném ťukecu zvyšuje na rozdíl 4 branek.
52:33
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #97 Anežka Hradcová, asistoval #6 Marie Jirková (1:5).
51:56
Židenické hráčky se snaží nadechnout k závěrečnému tlaku.
49:55
Rozhodčí neuznává po skrumáži před hostující brankou gól Židenicím.
48:59
Domácí trenér Jarda Čížek se pokouší namotivovat holky k obratu.
48:58
Timeout K1 Florbal Židenice
48:27
Nebezpečně pálí Králová, gólmanka Klementová však zastavuje.
47:56
Střela Moniky Jahodové končí pouze v bloku hostek.
46:50
Beránková zpátky na place, největší šance v přesilovce měly Zimolová s Dernerovou, pálily však pouze mimo hostující kasu.
45:06
Židenicím se možná naskýtá poslední šance něco udělat se zápasem, gól by se jim teď hodil jako sůl.
44:47
Vyloučen hráč #33 Petra Beránková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
42:05
Volný úder Židenic zůstává nevyužit, jelikož Indrová netrefuje ani bránu.
41:00
Tak už o 3. Machačová se dnes trefuje podruhé.
40:31
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #95 Alena Machačová bez asistence (1:4).
40:01
Židenice dnes zatím vyhrály všechny buly, co je jim to ale platné, když zatím prohrávají o 2 góly.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:3
40:00
38:13
Nahození Valehrachové od půlky jen nad hostující kasu.
36:36
Nebezepečná situace před domácí brankou, naštěstí pro ně však žádná z hostek netrefuje poloprázdnou branku.
33:57
Jako bych to přivolal, Urbanová nejprve trefuje pouze břevno, následně se však prosazuje Vacardová.
33:56
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková, asistoval #76 Marcela Urbanová (1:3).
32:44
Druhá třetina zatím podstatně méně zajímavá než ta první, snad se z góly zase rozsype pytel.
32:01
Krátká přestávka na ošetření Doležálkové, která v bolestech kulhá ke své střídačce.
30:29
Krásná kombinace domácích hráček, střela Fuchsové však končí jen mimo branku Klementové.
30:20
Janečková faulovaná na středu hřiště.
27:42
Pěkná blok Hradcové znamená protiútok Bolky, který však končí v rohu.
26:18
Do druhé třetiny vlétly hráčky Židenic daleko lépe, nyní je jich plné hřiště.
25:15
Nebezpečná střela Janečkové z otočky jen těsně mimo hostující bránu.
23:24
Sedláčková napravuje svoji chybu v rozehrávce a získává míček zpět pro svůj tým.
22:35
Večeřová bez problémů chytá nahození od půlky.
20:47
Střela Sedláčkové jen těsně mimo hostující branky.
19:06
Pěkná střela Janečkové končí jen v rukou brankářky Klementové.
18:08
Domácí gólmanka teď chytá nepříjemnou střelu Pelcové od mantinelu.
17:20
Střela Fuchsové končí jen těsně nad hostující brankou.
15:45
Machačová se dle pokynů svého trenéra rozběhla sama s míčkem a její následná střela končí v horním rohu branky Večeřové.
15:44
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #95 Alena Machačová, asistoval #9 Kristýna Vranová (1:2).
14:33
Hráčka Boleslavi si teď vynutila na Dernerové faul v rohu útočného pásma.
12:49
A máme srovnáno! První úspěšnou střelkyní domácích je Monika Jahodová.
12:48
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil #46 Monika Jahodová, asistoval #64 Klára Jahodová (1:1).
11:21
Večeřová kryje střelu Doležálkové.
10:18
Sedláčková předvedla ukázkový návrat do obrany, v rohu na sebe dokonce vybojovala faul.
09:20
Boleslav dnes zatím předvádí úplně jinačí výkon než včera, zatím je nebezpečnějším týmem.
07:40
Velmi nepovedená standartka hostek z nebezpečného prostoru, míček jedné z hráček totiž sjel z čepele při střele.
06:20
Židenice z přesilové hry prakticky nic nevytěžily, nepřišla totiž jediná střela na branku Klementové.
05:00
A máme tu první přesilovku Židenic, hráčky si však zatím pouze vyměňují nahrávky.
04:18
Vyloučen hráč #7 Eliška Pivoňková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za bránění ve hře.
03:28
Kapitánka hostek Žapková vystihla rozehrávku Židenic, Večeřová však následnou střelu její spoluhráčky kryje.
00:49
Lepší vstup do utkání pro hostky, hned v první minutě se trefuje Jirková.
00:48
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #6 Marie Jirková, asistoval #97 Anežka Hradcová (0:1).
00:01
Úvodní buly pro Židenice.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Humeňanský a Michal Minařík.
00:00
00:00
Line-up hostů MITEL Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Alena Machačová, Kristýna Vranová, Kateřina Kvapilová, Barbora Doležálková, Petra Beránková
00:00
Line-up domácích K1 Florbal Židenice: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Viktorie Fuchsová, Martina Indrová, Natálie Janečková, Andrea Dernerová, Eva Nečasová