1:1
2:0
0:0

Florbal Ústí - FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň 3:4pn
22. Petra Bratschaedlová, 41. Kateřina Šímová, 49. Lucie Mrázová - 6. Michaela Mašková, 14. Michaela Urbanová, 25. Martina Špetová, N Martina Špetová; rozhodčí: Lukáš Čech - Ondřej Lovacký; vyloučení: 2:1 + Michaela Urbanová 5; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Martina Zajícová 16 - Kateřina Valečková 16; po třetinách: 0:2, 1:1, 2:0, 0:0;
Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér):
Dnes to bylo blíže, než jsme si dokázali představit. Potěšivé na tom celém je, že druhý celek po základní části nás ještě v této sezoně nebyl schopen porazit. Díky tomu můžeme vyhlížet směrem ke středečnímu utkání s nemalými nadějemi a pojedeme si o to znovu zahrát. Děkuji jako vždy našim houževnatým fanouškům za neutuchající podporu. Jsme v tom i nadále společně.
Komentář hostů Procházka Vít (Trenér):
Fuj, to bylo drama. Dneska holky ukázaly ohromnou týmovou sílu, pochvala! Díky hrstce věrných za super podporu, skoro jako doma :-) díky soupeři, v týdnu pokračujem

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #3 Lucie Špírková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč #46 Michaela Urbanová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #33 Klára Mečířová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč #76 Martina Špetová a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #7 Markéta Kociánová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč #17 Lucie Bejčková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #27 Adéla Kubíková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň hráč #4 Michaela Mašková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Ústí hráč #32 Petra Bratschaedlová , ale gól nevstřelil.
67:51
Vyloučen hráč #17 Lucie Bejčková družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:47
Vyloučen hráč #46 Michaela Urbanová družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň na 5 minut za vysoká hokejka.
56:24
Šímová přestřelila úplně prázdnou branku
55:12
Vypadá to, jako kdyby se domácí jen chtěli zbavit balónku. Plzeň hraje výrazně aktivněji
48:06
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Lucie Mrázová, asistoval #8 Lucie Zavadilová (3:3).
46:44
Chudinka Mrázová se úplně rozplácla na zem
45:55
Ústí začalo být více agresivní a to se jim také vyplácí. Drží se více na míčku
43:56
Agresivní plzeňský hráčky stále strkají do Egermaierové, ta je chudák stále na zemi
40:15
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #85 Kateřina Šímová, asistoval #7 Markéta Kociánová (2:3).
25:36
Nebudu Vám lhát, ale opravdu se nic zajímavého neděje, Hra se přelívá ze strany na stranu
24:52
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #76 Martina Špetová, asistoval #59 Andrea Marková (1:3).
21:55
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #32 Petra Bratschaedlová, asistoval #7 Markéta Kociánová (1:2).
13:24
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #46 Michaela Urbanová, asistoval #47 Lenka Přerostová (0:2).
12:04
Mečířová vystřelila z vytočení, ale Valečková bez problému chytá jendou rukou
08:37
Vyloučen hráč #7 Markéta Kociánová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
07:14
Mečířová šikovně oklamala dvě hráčky a z vytočení střílí
05:18
Branku družstva FBŠ SLAVIA Fat Pipe Plzeň vstřelil #4 Michaela Mašková, asistoval #17 Lucie Bejčková (0:1).
04:44
Další neuznaný gól od Plzně, stání v malém brankovišti
04:15
Vyloučen hráč #38 Barbora Gabrielová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.