0:6
1:5
- : -

ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:16
54. Alžběta Novotná - 4. Adéla Mozdřenová, 5. Nela Martiníková, 11. Nela Sikorová, 12. Nela Sikorová, 18. Barbora Mozdřenová, 22. Blanka Gajdošová, 25. Nela Martiníková, 27. Karolína Sovadinová, 28. Karolína Šimková, 28. Klaudie Pekárková, 32. Adéla Mozdřenová, 43. Blanka Gajdošová, 49. Nela Sikorová, 54. Blanka Gajdošová, 57. Karolína Šimková, 59. Nela Martiníková; rozhodčí: Filip Novák - Michal Lipinský; vyloučení: 6:2; využití: 0:2; diváků: 6; zásahy brankářů: Karolína Hujerová 30 - Jana Kolářová 10; po třetinách: 0:5, 0:6, 1:5;
Komentář domácích Kozlík Tomáš (Asistent trenéra):
Premiérovou sezónu v 1. lize juniorek máme za sebou. Některé zápasy byly pro nás velmi obtížné, i přesto jsme ale odehráli spoustu kvalitních utkání. Věříme, že krok s přihlášením 1. ligy juniorek byl i přes všechny problémy a náročnosti správný.
Komentář hostů Miklas Ondřej (Trenér):
Splněná povinnost a byť tomu skóre neodpovídá, byl to pro nás povedenější zápas než včera s hromadou povedených akcí a krásných gólů. Mírným negativem je zbytečně inkasovaný gól a některé interní záležitosti, které k tomu ale občas patří. K situaci v čase 56:15 bych uvedl, že z našeho pohledu to bylo trochu jinak..
60:00
Střely ve 3. části: 6:14
60:00
58:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Nela Martiníková, asistoval #20 Nela Sikorová (1:16).
58:43
Poncetová střílí na branku soupeře.
56:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Karolína Šimková, asistoval #33 Adéla Částečková (1:15).
56:15
Sovadinová sráží Pecinovou J. Ta lehá k zemi a Sovadinová hrdě odchází s poznámkou, že se nebude omlouvat. To není úplně sportovní chování.
54:49
Před brankou Vítkovic je horko
53:53
Vyloučen hráč #18 Tereza Matýsková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
53:53
Tak teď si zkusí hosté, jaké je to v oslabení
53:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #86 Alžběta Novotná, asistoval #78 Tereza Halouzková (1:14).
53:12
Holky si nechtěly nechat odjet soupeře s nulou
53:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #20 Nela Sikorová (0:14).
51:22
Hujerová vykopává balonek až do stropu haly.
49:31
Pecinová J nahrává Pham a ta odváží balenek na půlku, kde jí protihráčky faulují.
48:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Nela Sikorová, asistoval #12 Barbora Mozdřenová (0:13).
47:18
Pecinová J. nahrává Novotné a ta střílí. Kolářová chytá.
45:56
Dryáková se opět pokouší prostřelit Kolářovou, ale ta se nedá.
44:48
Halouzková s Novotnou pracují na polovině soupeře, ale hosté jim míček dlouho nenechali.
43:51
Vítkovické mají rozehrávku před brankou domácích, Sparta staví zeď. Pevnou, branka je ochráněna.
43:20
Vítkovické hráčky se usadily na polovině soupeře.
42:50
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #78 Adéla Mozdřenová (0:12).
41:14
Předchozí třetina byla plná přesilovek, tak snad se ta poslední povede odehrát bez nich.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:14
40:00
38:30
Dryáková střílí, brankářka na poslední chvíli vykopává.
37:50
Halouzková po výhozu Hujerové svedla běžecký souboj se Smetanovou a vyšlo to tak fifty fifty
36:42
Poncetová prohání Vítkovické hráčky po hřišti.
36:06
Hujerová je v brance stále velmi pozorná.
34:50
Sparta v pěti. Holky zvládly další oslabení.
32:49
Vyloučen hráč #43 Tereza Janikovičová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
32:49
A opět je tu hra 5 na 4.
32:20
Dryáková vyváží balonek před branku Vítkovic, tam je blokována, ale balonek přebírá Vobrová a střílí. Brankářka Vítkovi odráží do strany.
32:20
Kratochvílová střílí a prověřuje pozornost brankářky Vítkovic
31:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #78 Adéla Mozdřenová, asistoval #96 Nela Kubalčíková (0:11).
31:19
Bogdanová vyváží balonek přes půlku, ale bohužel...
30:04
Hujerová tým drží. Sparťanské holky se při obraně nemají za co stydět.
29:20
Vyloučen hráč #86 Alžběta Novotná družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
29:20
Rozhodčí si myslí, že Sparta nemá oslabení ještě dostatečně natrénováno, tak si ho opět zopakujeme
27:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Klaudie Pekárková, asistoval #55 Nela Martiníková (0:10).
27:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Karolína Šimková, asistoval #55 Nela Martiníková (0:9).
27:21
Tak a hrajeme opět 5 na 5
26:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #81 Karolína Sovadinová, asistoval #18 Tereza Matýsková (0:8).
26:27
Přesilovka 5 na 3 už byla trochu moc a Vítkovice zvyšují.
25:55
Vyloučen hráč #43 Tereza Janikovičová družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:55
A máme tu přesilovku 5 na 3
25:14
Vyloučen hráč #78 Tereza Halouzková družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
25:14
Holky Sparty se oslabení nebojí a jdou na další, dokonce při něm už i útočí na straně soupeře
25:00
Kratochvílová vyváží míček za půlku a je faulována
24:46
Bogdanová směřuje střelu na branku hostí, ale střela letí o chlup vedle
24:17
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #55 Nela Martiníková, asistoval #14 Karolína Šimková (0:7).
24:17
Janikovičové to v rohu uklouzlo, takže Sparta je chvíli ve třech a to bohužel už holky neustály
23:18
Tyčka drnčí ještě teď, ale oslabení pokračuje
22:53
Vyloučen hráč #68 Minh Anh Pham družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
22:53
Sparta si nedává lehké úkoly a jdou na další oslabení.
22:36
Kratochvílová teď před bránou zablokovala nebezpečnou střelu Vítkovic
21:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #89 Blanka Gajdošová, asistoval #18 Tereza Matýsková (0:6).
21:38
Vítkovickým holkám se ostřelování branky nelíbí a rychlým brejkem střílí gol.
19:50
Hujerová vyráží a Janikovičová rychlou akcí odráží balonek do boku.
19:18
Vobrová vybojovala balonek, ale holky z Vítkovic si ho berou obratem zpět.
18:35
Dryáková na sebe nalákala 3 soupeřky a byla faulovaná u mantinelu
18:24
Teď to vypadalo jako na střelnici, ale holkám z Vítkovic se Hujerovou nepovedlo prostřelit.
17:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Barbora Mozdřenová, asistoval #20 Nela Sikorová (0:5).