0:4
- : -
FBS Olomouc

TJ Jablonné nad Orlicí - FBS Olomouc 0:12
5. Veronika Mrázková, 10. Valentýna Zerzánová, 15. Anna Ševčíková, 19. Klára Horčičková, 27. Anna Ševčíková, 31. Valentýna Zerzánová, 33. Veronika Mrázková, 33. Sára Endlicherová, 48. Veronika Mrázková, 48. Klára Horčičková, 53. Klára Folková, 56. Tereza Dvořáková; rozhodčí: Antonín Živný - Václav Jiruška; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Barbora Kopecká 43 - Kristýna Čechová 14; po třetinách: 0:4, 0:4, 0:4;
Komentář domácích Grus David (Trenér):
Děkuji děvčatům, že letošní náročnou sezónu dohrála. Soupeři gratulujeme k zaslouženému postupu a přejeme šťastnou cestu nejen domů, ale i v pokračování v play-off.
Komentář hostů Čoček Ondřej (Trenér):
Po ranním zápase drostenek v Ostravě a zrychleném dvouhodinovém přesunu nám chvíli trvalo, než jsme se dostali do tempa. První třetina byla z naší strany taková nijaká, pak jsme ale trochu proházeli sestavu a zápas jsme v klidu dohráli. Teď budeme netrpělivě vyhlížet soupeře do dalšího kola. Děkujeme soupeřkám za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 5:18
60:00
55:05
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #23 Tereza Dvořáková, asistoval #49 Kateřina Čočková (0:12).
54:57
když už se domácí dostanou k míčku vzápětí ho hned ztrácí
53:00
Domácí ve výhodě za brankou soupeře, nic moc výhoda
52:51
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #51 Klára Folková bez asistence (0:11).
50:40
další šanci zastavuje branková konstrukce
47:59
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #63 Veronika Mrázková (0:10).
47:59
A hosté po chybě přidávají další branku
47:46
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #71 Klára Horčičková (0:9).
37:51
Na hřišti stále stejný obrázek Olomouc se snaží vytvářet pozice na zakončení, Jablonné z ojedínělých akcí se snaží alespoň ohrozit branku soupeře.
32:25
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #27 Sára Endlicherová, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (0:8).
32:11
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková bez asistence (0:7).
30:44
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #48 Lucie Majerová (0:6).
30:44
Střela Zerzánové z poloviny končí v síti
27:30
Další a další zákroky Kopecké
26:59
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #67 Anna Ševčíková, asistoval #63 Veronika Mrázková (0:5).
24:58
Dvě chyby domácích dávají opět šance hostím
23:15
Domácí se ubránili, nyní sledujeme ošetřování hráčky hostí, ale zdás e že bude v pořádku
18:09
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #71 Klára Horčičková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (0:4).
14:53
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #67 Anna Ševčíková, asistoval #23 Tereza Dvořáková (0:3).
09:58
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #31 Valentýna Zerzánová, asistoval #27 Sára Endlicherová (0:2).
08:12
No samozřejmě nesmíme openout Jablonský funclub, Takové  fandění jentak neuvidíte, rodiče hráčky podporují všude, kde můžou!
05:53
Dolečková M. dobře oběhla protihráčku!
05:03
Standartka pro hosté
04:20
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #63 Veronika Mrázková, asistoval #31 Valentýna Zerzánová (0:1).
03:53
Vyloučen hráč #50 Karolína Grusová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za špatné střídání.
02:32
Olomouc šel na jistotu do brany, ale nikdo nečekal, že domácí mají tak dobrou brankářku .
01:45
Jurnková nevhce pustit z rohu.
00:03
Úvodní vhazování pro Olomouc
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Antonín Živný a Václav Jiruška.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Kristýna Čechová; hráči v poli: Kateřina Čočková, Anna Ševčíková, Valentýna Zerzánová, Lucie Majerová, Veronika Mrázková
00:00
Line-up domácích TJ Jablonné nad Orlicí: brankář: Barbora Kopecká; hráči v poli: Anna Jůzová, Markéta Rundštuková, Kristýna Vondráčková, Martina Jurenková, Monika Dolečková