2:3
0:7
- : -

Florbalová akademie MB - FbŠ Bohemians 3:13
5. Michaela Bauerová, 28. Michaela Bauerová, 36. Adéla Jirková - 5. Denisa Hebíková, 11. Lidija Luklynska, 19. Pavlína Soukupová, 28. Lidija Luklynska, 34. Kateřina Ciblová, 34. Pavlína Soukupová, 45. Lucie Čermáková, 47. Lidija Luklynska, 48. Kateřina Ciblová, 56. Denisa Hebíková, 56. Pavlína Soukupová, 57. Lidija Luklynska, 60. Lidija Luklynska; rozhodčí: Tomáš Třešňák - Pavel Voves; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 27; zásahy brankářů: Klára Šimonová 13 - Tereza Kučerová 23; po třetinách: 1:3, 2:3, 0:7;
Komentář domácích Kovačík Jan (Trenér):
Dneska jsme měli v hlavách to, že je to možná poslední zápas juniorské sezóny, která byla pro nás velice složitá. Chtěli jsme si tento zápas užít a to se snad povedlo. Jsem rád, že jsme dnes nastoupili v sestavě, která byla základním kamenem celé sezóny. Moc děkuji holkám za bojovnost a soupeřkám přeji štěstí do dalších bojů.
Komentář hostů Krbec Kryštof (Trenér):
Dnes jsme ve skromném počtu měli problém nastartovat motory a se soupeřem bojovali 2 třetiny. V třetí třetině jsme utkání již dokázali kontrolovat a hrát naší hru, díky čemuž jsme vstřelili 7 branek. Děkujeme soupeři za sérii a za super atmosféru v dnešním utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 12:11
60:00
59:42
Končí nám celý zápas s jasným výsledkem.
59:01
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska, asistoval #39 Lucie Klepalová (3:13).
58:02
Rozhodčí se nenechali zvyklat a dál správně posuzují situace. Děkujeme, kluci.

57:01
Florbal je nádherný sport, ale když vaše družstvo prohrává ... Radost nám ale dělají ženy MITEL FA MB, které v Židenicích dohrávají pomalu a jistě se stavem 1-5.
56:21
56:07
Vyloučen hráč #13 Kateřina Skřivánková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
56:04
Pavlína Soukupová kompletuje hattrick proti MB.
55:38
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová, asistoval #6 Denisa Hebíková (3:11).
55:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #6 Denisa Hebíková, asistoval #34 Tereza Spoustová (3:10).
54:11
Backhand Čermákové končí na mantinelu za Klárkou.
53:13
Výhoda umožnila domácímku týmu vyměnit síly a Bauerka se Skřivanem opět pressují na Kučerovou.
52:23
Jirková se dostala sama až na útočnou modrou, nahrává Kolyně. Ta si prostě branku chce dát, ale osud s ní tento plán nesdílí.
51:49
Po vyražení míčku se tato věc dostala pod nohu Bauerkya rozhodčí musí kuličku nahradit.
51:06
Ad acta: Židenice x FA MB 1-4
50:10
Bohemians hrají systémem posledního beka, se kterým rozehrávají všechny šance.
49:17
Klárka v bráně a Aďa Jirková před ní. Po útoku Bohemky zůstala doslova hlava na hlavě, ale obě naše hráčky se zvedají a Šimonová vyhazuje.
48:09
Míša Bauerová kontruje mantinelovou hráčku Bohemky a souboj vyhrála. Hra se ovšem zase přesunulůa pod kontrolu zelených.
47:33
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #39 Lucie Klepalová (3:9).
46:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska, asistoval #65 Bára Šimůnková (3:8).
46:02
Bauerová se opřela do hráčky Bohemians moc tvrdě a ta se podívala na mantinel. Rozhodčí samozřejmě zasáhli a přesvědčili se o stavu hráčky v zeleném.
45:06
Musíme ocenit solidaritu klubů ČF s konfliktem na Ukrajině. Konkrétně hráčky FbŠ Bohemians mají po vzoru dalších týmů ukrajinské vlajky na tvářích.
44:29
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #61 Lucie Čermáková, asistoval #93 Pavlína Soukupová (3:7).
43:27
Šimonová vidí skvěle postavenou Bauerovou a míčkem jí dává rozkaz k útoku na svatyni Kučerové. Ta sbírá z boční sítě.
43:00
I ve čtyřech se holky z Bolky dokáží dostat do šance.
42:35
Vyloučen hráč #5 Tereza Šimečková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
41:50
Systém obrany 1-2-2 se v Mladé Boleslavi ukázal jako přesvědčivý.
40:55
Přesilovka hostů končí s jednou třelou na Šimonovou.
40:03
Třetí třetina nám začíná skoro minutovou přesilovkou hostující Bohemky.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:8
40:00
38:55
Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
38:55
První vyloučení dnešního dne. Třetina končí a s ní i tato linie komentářů.
37:47
Šimečková, jejímž oblíbeným sportem je vedle florbalu i JUDO, nám ukázala zkušenosti právě z toho neméně náročného sportu a probojovala se přes tři hráčky.
36:41
Před posledním gólem bylo signalizováno vyloučení. Šimonová pohotově skočila na střídačku a Kolářová do hry. Míčkek si vzala na starost Jirková a rozvlnila bílou síť za zády Kučerové.
35:58
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #16 Adéla Jirková, asistoval #13 Kateřina Skřivánková (3:6).
34:21
Stres a zkušenosti. To dominuje na hřišti. Zkušené hráčky se nenechají zvyklat a hrají do poslední vteřiny.
33:29
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová, asistoval #61 Lucie Čermáková (2:6).
33:07
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #91 Lidija Luklynska (2:5).
32:09
Zatlačení do zad na naší hráčku působí jako magnet na píšťalku sudích a nám poskytuje standartku. Ta bohužel končí v bloku prvních hráček.
31:26
Seknutí při snaze trefit balónek posouvá Bohemku na standartku před naší bránu.
30:12
Pár centimetrů chybělo k získání míčku a útěku Bauerky na Kučerovou.
29:11
Jirková zabraňuje nahrávce na osu před bránu, Šimonová špičkou vyráží druhý pokus a Jirková je v presu za bránou.
27:57
Bauerová si jde pro hattrick. Snad povede nejen jí vstřelit další branky.
27:31
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová bez asistence (2:4).
27:23
25:57
Šimonová maskou vyráží za bránu. Jirková. A. vysílá Skřivánkovou, ta však nezachycuje a hra se opět převaluje.
25:21
Bránění ve hře Bolku zase posunuje kousek do útočného pásma.
23:56
Trenér Bohemky se boouří proti nerozhodnutí rozhodčího. Ten s ledovým klidem vysvětluje, že jeho tým je stále na míčku.
23:21
Klárka Šimonová září jako jeden z pořadatelů u maturity v září.
22:37
Kolyna má dnes již 4 střelu. Taky má obrovskou dávku smůly.
21:28
Trenér domácího týmu, familiérně zvaný Kovajz, diriguje svou partu jako orchestr.
20:50
Druhá třetina zápasu se odehrává povetšinou u brány Bohemky.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:7
20:00
18:49
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Pavlína Soukupová bez asistence (1:3).
18:49
Nedáš, dostaneš. Tímto bonmotem bych shrnul situaci, která se zrovna stala na ploše. Šimečková na osu na Kolářovou, ta ztrácí a rychlé přečíslení Bohemky je odměněno brankou za záda Šimonové.
17:20
Bauerová střílí jedovatou, kulatý nesmysl vypadl Kučerové z ruky a sama Míša doběhla dorážku, ale v té už byla hostující brankářka jistější.
16:19
A. Jirková, sestra-dvojče hráčky M. Jirkové, která nyní bojuje v Židenicích, zastavuje zelenou vlnu valící se na Šimonovou.
16:01
Kolářová střílí, ale netrefuje zařízení.
14:55
Koly opět v samostatném úprku, ale Čermáková nám ukazuje, že dlouhé nohy jsou výhodou.
13:33
Zároveň s tímto utkáním juniorek sehrává svůj čtvrtý zápas tým MITEL FA Mladá Boleslav v Židenicích. Stav tamnějšího utkání - Židenice 0-1 MB.
12:55
Koly se po zpracování telěm dostala až na brankovou čáru Bohemky, ale přes semknutou obranu zelených neprošla.
11:31
Ciblová získala míček a jde sama na bránu. Její raketa našla sice síť, ale ne brankovou.
10:55
Holky z Bolky jsou sice více pod tlakem po druhém obdrženém gólu, ale když se utrhne útok Bolky je to lavina, valící se na Kučerovou.
10:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #91 Lidija Luklynska, asistoval #94 Kateřina Ciblová (1:2).
08:23
Klárka v bráně Bolky nám ukazuje, proč je juniorskou jedničkou.
07:10
Oba týmy střídají a Bohemka se dostává pod tlak.
06:34
Zblokovaná střely Bohemky končí za mantinelem a zelená rozehraje z rohu.
05:03
Nejlepším způsobem na obdržený gól odpovídá Míša Bauerová a vyrovnává na jedna jedna za půl minuty.
04:48
04:31
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #6 Denisa Hebíková bez asistence (0:1).
04:08
Hra se nyní odehrává za brankou Klárky Šimonové.
02:49
Po včerejším utkání na půdě Bohemky zůstalo pár šrámů na rukách Šimonové. Jeden z nich se nyní ozval a díky naší skvělé pohotovosti zdravotní služby se opět může hrát.
02:05
Krásný průnik Seifertové a zpět na obranu Bohemky.
01:00
Na míčku křídla Bohemky, do klidné zóny a střídáme na obou stranách
00:02
Bohemka vyhrála úvodní vhazování, ale holky z Bolky tlačí zelené do obrany a hluboko za ní.
00:01
Dámy a pánové, pojďme se společně podívat na dnešní utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Třešňák a Pavel Voves.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Tereza Kučerová; hráči v poli: Lucie Klepalová, Lucie Vodičková, Lucie Seifertová, Lucie Čermáková, Pavlína Soukupová
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Klára Šimonová; hráči v poli: Kamila Zikmundová, Michaela Bauerová, Kateřina Skřivánková, Adéla Macháčková, Adéla Francová