0:3
2:0
- : -

Panthers Praha - Tatran Střešovice 4:6
10. Lucie Retová, 14. Adéla Vlčková, 53. Anna Bartušková, 56. Agáta Saffertová - 8. Šárka Ježdíková, 15. Kristýna Máchová, 19. Lucie Vernerová, 29. Lucie Bicková, 35. Barbora Panešová, 39. Marie Wijasová; rozhodčí: Jan Hejsler - Filip Novák; vyloučení: 6:2; využití: 0:2; diváků: 62; zásahy brankářů: Kateřina Macounová 16 - Monika Šolleová 32; po třetinách: 2:3, 0:3, 2:0;
Komentář domácích Jenšík Lukáš (Trenér):
Dneska vyrovnané utkání, škoda že jsem museli opět dotahovat. Soupeř zaslouženě postoupil, byl na playoff po taktické stránce lépe připraven. Jejich obrana a bloky na vlastní polovině byli lepší a to asi rozhodlo, ale myslím, že jsme byli velmi důstojným soupeřem. Dokonce si myslím, že v některých částech zápasu jsme byli my ti lepší. Gratuluji soupeři k postupu a přeju hodně štěstí do dalších bojů a holkám moc děkuju za sezónu, jsem na opravdu pyšný.
Komentář hostů Michálek Marek (Trenér):
Dekujeme soupeři za težké dva zápasy, které nás prověřily a ukázaly na čem pracovat dál. Díky našim holkám za celý víkend, kdy je ženská elitní složka Tatranu bez prohry. #LKT
60:00
Střely ve 3. části: 17:6
60:00
59:53
Parádní blok Mídové.
59:20
Vyloučen hráč #9 Lucie Retová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
55:52
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #53 Agáta Saffertová, asistoval #9 Lucie Retová (4:6).
55:30
V poměrně rychlé návaznosti přidávájí domácí další branku.
54:46
V této třetině suveréně dominují na střely domácí Panthers Praha.
52:56
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #19 Anna Bartušková, asistoval #28 Adéla Vlčková (3:6).
52:56
Třetí gól domácích a opět u něj byla Adéla Vlčková.
40:01
Zahajovací a poslední buly vyhrává Tatran.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:10
40:00
38:57
Formánková teď bravurně prošla přes dvě hráčky.
38:42
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #9 Marie Wijasová, asistoval #89 Barbora Panešová (2:6).
38:42
Tatran hru 5 na 3 využívá.
38:29
Vyloučen hráč #19 Anna Bartušková družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
38:10
Vlčková teď ve skvělé šanci trefuje pouze brankářku Tatranu.
37:41
Vyloučen hráč #74 Kateřina Macounová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
37:41
Vyloučen hráč #5 Kristýna Máchová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
34:36
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #89 Barbora Panešová, asistoval #19 Lucie Kubová (2:5).
34:21
Vyloučen hráč #17 Valerie Mídová družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
34:21
Další přesilová hra Tatranu je před námi.
34:12
Retová blokuje střelu Ježdíkové.
33:10
Vlčková zachytila Tatranskou přihrávku přes střed.
30:22
Hra je ve vysokém tempu a začíná stoupat i důraz na hru tělem.
29:59
Ostrý zákrok na Safferovou.
28:31
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #39 Lucie Bicková, asistoval #12 Valentýna Viková (2:4).
28:03
Formánkové se nepadařilo dostat ze sevření v rohu.
26:22
Vyloučen hráč #53 Agáta Saffertová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
26:22
Po velmi sporném faulu si zahrají hosté přesilovku.
24:23
Panthers se pomocí rychlých přihrávek dostala až na útočnou poloviny, kde se Braunová dostala ke střele.
Následně Tatran v protiútoku, který zachraňuje Macounová fantastických zákrokem.
23:54
Saffertová z rozehrávky trefuje pouze botu protihráčky.
22:10
Naštěstí pro Panthers nešel Tatran do protiútoku.
21:57
Macounová krátkým výhozem na Saffertovou, ta to po mantinelu vytáhla do rohu, kde balónek ztratila.
21:29
A teď pro změnu z druhého.
21:23
Rozehrávka Panthers z rohu.
20:55
Formánková prošla přes dvě hráčky, bohužel se zamotala ve vlastní kličce.
20:00
20:00
První část byla v obrovském tempu a já věřím, že to tak bude i nadále.
20:00
Střely v 1. části: 10:6
20:00
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:43
Retová sama před bránou nedokázala zakončit.
18:09
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #8 Lucie Vernerová bez asistence (2:3).
18:09
Nedáš - dostaneš. Vernerová z protiútoku posílá Tatran do vedení.
16:30
Kubové nevyšla klička přes Bartuškovou.
15:23
Parádní blok Tázlerové.
14:44
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #5 Kristýna Máchová, asistoval #77 Adéla Bořilová (2:2).
14:44
Bořilová přes celé hřiště našla Máchovou a ta střelou do levého rohu srovnává stav utkání.
13:30
Utkání je plné emocí a skvělého florbalu - playoff jak má být!
13:07
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #28 Adéla Vlčková, asistoval #9 Lucie Retová (2:1).
13:07
Po velkém důrazu přidává stejná dvojice další gól a domácí jdou do vedení.
12:37
Mídové skvěle kombinují a poté Formánková vybojovala rozehrávku z rohu.
12:11
Víková pálí vysoko nad.
11:05
Braunová předvedla skvělou hru tělem, zbořila Bořilovou za mantinel.
10:33
Mídová E. vyhrála sprinterský souboj, ale nedokázala zakončit.
09:22
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #9 Lucie Retová, asistoval #28 Adéla Vlčková (1:1).
09:22
Po párdání akci srováná Retová.
07:36
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #13 Šárka Ježdíková, asistoval #58 Natálie Nesnídalová (0:1).
07:36
Střela Ježdíkové se odrazila od horní tyčky a spadnla Macounové za záda, tím otevírá skóre dnešního utkání.
07:16
Domácím se nedaří dostal do dobré střelecké pozice.
04:58
Saffertová byla zbavena míčku Kubovou.
03:31
03:31
Přesilovka netrvala tak dlouho a máte tady 4 na 4.
03:13
Retová pálí hodně nad.
02:58
Vyloučen hráč #14 Barbora Lovíšková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.