0:4
5:1
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FbC Jazzmani Žatec 8:6
1. Michal Libecait, 6. Michal Libecait, 13. Erik Kocur, 31. Michal Libecait, 34. Michal Libecait, 42. Jan Vokáč, 42. Erik Kocur, 45. Erik Kocur - 8. Ondřej Kuvík, 18. Tomáš Kučera, 18. Ondřej Kuvík, 24. Ondřej Kuvík, 30. Ondřej Kuvík, 38. Václav Hnízdil; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Mašek 17 - Denis Ali 29; po třetinách: 3:1, 0:4, 5:1;
45:00
Střely ve 3. části: 13:9
45:00
44:50
Vyloučen hráč #25 Jan Říha družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za hra rukou.
44:12
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #4 Jan Vokáč (8:6).
42:01
Vyloučen hráč #3 Jakub Řimnáč družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za sekání.
41:52
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #78 Jan Jupa (7:6).
41:01
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #4 Jan Vokáč, asistoval #20 Erik Kocur (6:6).
37:44
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #8 Václav Hnízdil, asistoval #12 Ondřej Kuvík (5:6).
33:26
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #21 Michal Libecait, asistoval #4 Jan Vokáč (5:5).
30:45
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #21 Michal Libecait, asistoval #68 Martin Dvořák (4:5).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:7
30:00
29:39
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #12 Ondřej Kuvík bez asistence (3:5).
23:30
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #12 Ondřej Kuvík, asistoval #8 Václav Hnízdil (3:4).
17:17
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #12 Ondřej Kuvík, asistoval #21 Jiří Hanzlík (3:3).
17:09
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #29 Tomáš Kučera, asistoval #2 Antonín Škvaro (3:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 15:7
15:00
12:25
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #20 Erik Kocur, asistoval #48 Jakub Zeman (3:1).
07:11
05:34
02:26
Vyloučen hráč #20 Erik Kocur družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za vražení zády.
00:51
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #21 Michal Libecait, asistoval #78 Jan Jupa (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Jazzmani Žatec:
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Lukáš Mašek; hráči v poli: Matěj Hruštinec, Erik Kocur, Martin Dvořák, Jan Vokáč, Jan Jupa