1:0
- : -
FBS Olomouc

FBS Olomouc - FBC Mohelnice 6:1
4. Jakub Balner, 12. Samuel Strašil, 21. Filip Kutil, 22. Samuel Strašil, 23. Vojtěch Mádr, 30. Matyáš Galba - 6. Jakub Skopal; rozhodčí: Stanislav Kosek - Jaromír Kubáč; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Samuele Pedriali ? - Ondřej Němeček ?; po třetinách: 2:1, 3:0, 1:0;
36:00
29:44
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #7 Matyáš Galba, asistoval #12 Samuel Strašil (6:1).
24:00
24:00
22:01
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #40 Vojtěch Mádr, asistoval #8 Jan Slavík (5:1).
21:44
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Samuel Strašil, asistoval #7 Matyáš Galba (4:1).
20:59
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #72 Filip Kutil, asistoval #32 Ondřej Študent (3:1).
12:00
12:00
11:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #12 Samuel Strašil, asistoval #48 Robin Večeřa (2:1).
07:55
Vyloučen hráč #40 Kryštof Kořínek družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za bránění ve hře.
06:27
Vyloučen hráč #48 Robin Večeřa družstva FBS Olomouc na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:35
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #20 Jakub Skopal bez asistence (1:1).
03:27
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #47 Jakub Balner bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Jaromír Kubáč.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Mohelnice: brankář: Ondřej Němeček; hráči v poli: Tadeáš Mikulička, Daniel Kapl, Jan Vykydal, Josef Mekyska, Kryštof Kořínek