1:4
- : -
FbC Písek

FBC Štíři Č. Budějovice - FbC Písek 3:7
15. Vojtěch Basík, 28. Matyáš Kouba, 44. Adam Buzek - 20. Jakub Hejpetr, 25. Tomáš Louženský, 30. Tomáš Louženský, 31. Dominik Suchan, 36. Šimon Špeta, 36. Dominik Suchan, 44. Jakub Hejpetr; rozhodčí: Patrik Plocha - Lukáš Teska; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Petr Vitoň ? - Jakub Štěpán ?; po třetinách: 1:0, 1:3, 1:4;
Komentář hostů Hanzlík Michal (Trenér):
V první třetině jsme se trošku hledali, ale pak jsme začali hrát to co umíme a utkání jsme dokázali zvládnout. Každopádně pěkné dvouutkání a soupeři děkujeme za férový přístup. Těšíme se na Tatran.
45:00
Střely ve 3. části: 4:5
45:00
44:00
Právě probíhá poslední minuta utkání.
43:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #20 Adam Buzek, asistoval #24 Samuel Starčevský (3:7).
43:11
Buzek rychle odpovídá a snižuje náskok Písku.
43:03
Branku družstva FbC Písek vstřelil #86 Jakub Hejpetr, asistoval #28 Jindřich Král (2:7).
43:03
Zadní tyčka se opět Písku velmi líbí a Hejpetr navyšuje skóre hostů.
40:55
Vyloučen hráč #27 Dominik Březina družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra na zemi.
40:55
Štíří reklamují hru na zemi, respektive piknik, který si udělali v malém brankovišti.
38:20
Timeout FbC Písek
38:06
Emoce rostou a rozhodčí Lukáš Teska musí krotit domácí hráče.
35:17
Branku družstva FbC Písek vstřelil #31 Dominik Suchan bez asistence (2:6).
35:17
Dominik Suchan zkouší sólíčko. Vlastně už nezkouší.
35:09
Branku družstva FbC Písek vstřelil #27 Šimon Špeta, asistoval #28 Jindřich Král (2:5).
35:09
Přesilovka nevyšla, ale Písek se z toho nehroutí..
32:37
Vyloučen hráč #64 Jaroslav Studenovský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:37
Bohužel vám k tomu zákroku nemůžeme nic sdělit.
30:20
Branku družstva FbC Písek vstřelil #31 Dominik Suchan, asistoval #4 Ondřej Šareš (2:4).
30:20
Šareš ze standartní situace v rohu nahrává sbíhajícímu Suchanovi, který trefuje přesně vzdálenější tyč a zvyšuje písecký náskok.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:6
30:00
29:48
Branku družstva FbC Písek vstřelil #88 Tomáš Louženský, asistoval #98 Štěpán Slunečko (2:3).
29:48
Slunečko zachycuje vyhozený balónek, který následně shazuje na střed Suchanovi. Ten vrací balónek zpátky Slunečkovi, který pohotově našel na vzdálenější tyčce Louženského a výsledek vidíte nad tímto komentářem.
29:00
Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
27:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba bez asistence (2:2).
27:15
Matyáš Kouba utíká po pravé straně mantinelu a úspěšně trefuje vzdálenější část branky.
24:30
Štíři opět v situaci jeden na golmana a ve stejné situaci jako jeho kamarád v 17 minutě trefuje pouze brankovou konstrukci.
24:04
Branku družstva FbC Písek vstřelil #88 Tomáš Louženský, asistoval #21 Matěj Šerák (1:2).
24:04
Ze standartní situace posílá Louženský Písek do vedení.
21:40
Izolovaná neboli bezvýznamná klička stála Basíka balón.
19:39
Branku družstva FbC Písek vstřelil #86 Jakub Hejpetr, asistoval #31 Dominik Suchan (1:1).
19:39
Suchan na středu viděl odskakujícího Hejpetra, který posílá balónek na bližší tyč a máme tu srovnání na 1:1!
14:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #27 Dominik Březina (1:0).
14:22
Basík zkouší úplně to samé jako Walter a máme tu první gól.
14:00
Právě probíhá poslední minuta této třetiny.
13:19
Dělovku Ondry Waltra ze středu hřiště chytá zatím neprostřelený Vitoň.
09:50
Vyloučen hráč #21 Matěj Šerák družstva FbC Písek na 2 minuty za blokování hokejky.
09:50
Štíři se tlačí do před brankového prostoru a získávají z toho dvouminutové vyloučení!
06:00
Šance na obou stranách. Zatím bez gólu.
03:00
Nebezpečná střela Dominika Suchana, kterou lapí boční síťka branky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Plocha a Lukáš Teska.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Písek: brankář: Jakub Štěpán; hráči v poli: Vít Prokopec, Ondřej Walter, Štěpán Slunečko, Dominik Suchan, Ondřej Šareš