1:1
2:3
- : -

FBC Vipers Most - SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK 8:5
2. Jan Červenka, 5. Karel Bednář, 11. David Volf, 12. Michal Varšáni, 13. Jan Braniš, 29. Jan Braniš, 41. David Volf, 43. Jan Braniš - 3. Lukáš Dittrich, 16. Lukáš Kyselka, 41. Jiří Baxa, 42. Lukáš Kyselka, 43. Václav Peška; rozhodčí: Milan Tvrdík - Jaroslav Tichý; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Jakub Alfery 10 - Jiří Pecka 17; po třetinách: 5:1, 1:1, 2:3;
45:00
Střely ve 3. části: 6:6
45:00
42:49
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #10 Václav Peška bez asistence (8:5).
42:25
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #70 Jan Braniš bez asistence (8:4).
41:50
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #18 Lukáš Kyselka, asistoval #12 Lukáš Dittrich (7:4).
40:49
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #24 Jiří Baxa, asistoval #8 Ondřej Kučera (7:3).
40:36
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #44 David Volf, asistoval #8 Vojtěch Vorlíček (7:2).
39:04
Vyloučen hráč #8 Ondřej Kučera družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 9:5
30:00
28:44
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #70 Jan Braniš, asistoval #44 David Volf (6:2).
27:19
Vyloučen hráč #4 Emil Kalita družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:14
Vyloučen hráč #32 Michal Varšáni družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
15:52
15:00
15:00
Střely v 1. části: 10:4
15:00
12:47
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #70 Jan Braniš, asistoval #8 Vojtěch Vorlíček (5:1).
11:35
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #32 Michal Varšáni, asistoval #11 Karel Bednář (4:1).
10:57
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #44 David Volf, asistoval #97 Ondřej Matura (3:1).
07:33
Vyloučen hráč #44 David Volf družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:26
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #11 Karel Bednář, asistoval #44 David Volf (2:1).
02:20
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK vstřelil #12 Lukáš Dittrich, asistoval #13 Štěpán Vrzák (1:1).
01:35
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil #41 Jan Červenka, asistoval #11 Karel Bednář (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Tvrdík a Jaroslav Tichý.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV BLACK:
00:00
Line-up domácích FBC Vipers Most: brankář: Jakub Alfery; hráči v poli: Jakub Beneš, Jan Čech, Jan Červenka, Jan Braniš, Karel Bednář