0:1
4:4
- : -

Sportovní klub Fbc Most - SK BIVOJ LITVÍNOV B 7:5
6. Petr Řeháček, 11. Roman Miškolci, 13. Petr Řeháček, 36. Petr Řeháček, 41. Roman Miškolci, 45. Jakub Lafek Šimandl, 45. Petr Řeháček - 20. Lukáš Pudil, 32. Lukáš Pudil, 33. Tomáš Vaníček, 43. Filip Truhlář, 45. Filip Skořepa; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Josef Kubát; vyloučení: 1:3 + Jan Kopýtko OS; využití: 2:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Lukáš Lenko 18 - Jiří Vybíral 21; po třetinách: 3:0, 0:1, 4:4;
44:59
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #60 Filip Skořepa, asistoval #21 Filip Truhlář (7:5).
44:52
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #10 Petr Řeháček, asistoval #16 Jakub Lafek Šimandl (7:4).
44:44
Vyloučen hráč #19 Roman Miškolci družstva Sportovní klub Fbc Most na 2 minuty za bránění ve hře.
44:44
Vyloučen hráč #97 Jan Kopýtko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B na 2 minuty za nesportovní chování.
44:44
Vyloučen hráč #97 Jan Kopýtko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B - osobní trest.
44:22
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #16 Jakub Lafek Šimandl, asistoval #8 Jiří Skála (6:4).
44:22
Vyloučen hráč #42 Lukáš Pudil družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B na 2 minuty za nesportovní chování.
42:52
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #21 Filip Truhlář, asistoval #46 Ondřej Krejčí (5:4).
42:48
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV B
40:08
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #19 Roman Miškolci, asistoval #27 Josef Libecajt (5:3).
35:55
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #10 Petr Řeháček, asistoval #33 Marek Pohl (4:3).
32:45
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #77 Tomáš Vaníček, asistoval #42 Lukáš Pudil (3:3).
31:00
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #42 Lukáš Pudil, asistoval #21 Filip Truhlář (3:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:10
30:00
19:59
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B vstřelil #42 Lukáš Pudil, asistoval #35 Jan Černý (3:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:7
15:00
12:53
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #10 Petr Řeháček, asistoval #19 Roman Miškolci (3:0).
10:48
Branku družstva Sportovní klub Fbc Most vstřelil #19 Roman Miškolci, asistoval #16 Jakub Lafek Šimandl (2:0).
10:08
Vyloučen hráč #97 Jan Kopýtko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
05:42
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJ LITVÍNOV B: brankář: Jiří Vybíral; hráči v poli: Ondřej Krejčí, Petr Šefrhans, Michal Libecait, Tomáš Lang, Lukáš Pudil
00:00
Line-up domácích Sportovní klub Fbc Most: brankář: Lukáš Lenko; hráči v poli: Roman Miškolci, Petr Řeháček, Josef Libecajt, Jakub Lafek Šimandl, Jiří Skála