0:2
1:3
- : -

FBC Mohelnice - FBC MSEM Přerov 3:6
16. Adam Navrátil, 17. Josef Veselík, 47. Petr Graclík - 5. Matěj Ševčík, 37. Lukáš Raška, 37. Michal Bělaška, 45. Lukáš Chuděj, 49. Lukáš Raška, 55. Maxim Šefčík; rozhodčí: Václav Killar - Zdeněk Cholek; vyloučení: 2:1 + Martin Kubalík 5; využití: 2:0; diváků: 154; zásahy brankářů: Jan Hampl 17 - Václav Raška 15; po třetinách: 2:1, 0:2, 1:3;
Komentář domácích Šincl Jiří (Vedoucí):
No, težká prohra dnes, kdy jsme byli lepším týmem. Dnes nás Přerov štastně porazil. To co dokážéme nedat je opravdu smutné. Za to Přerov do toho dnes parkrát plácl a spadlo mu tam opravdu skoro všechno. Zítra se poperem o prodloužení série. Díky opět skvělým fanouškům. Závěrem děkujeme také za objektivní článek a video přerovských medií. Opravdu kvalitní novinářská práce. Dnes nás tedy obrovský favorit z nejnašlapanější divize v Česku štastně porazil. :))
Komentář hostů Malina Petr (Vedoucí):
Pozitiva. Skvělá třetí třetina takticky, na nohách a v hlavách. Teda až na ty kudrlinky v našem rohu. Druhé pozitivum jsou naši FANS! Zážitek takhle vyhrát venku. Prvních 40 minut jsme Mohelnici naši hrou darovali dost šancí, aby se dostal soupeř do vedení. Jsme vděčni za výhru, moc to během zápasu nevypadalo. Díky pořadatatelům a chváli zaslouží komunikativní rozhodčí. Zítra se těšíme zase.
60:00
Střely ve 3. části: 8:8
60:00
58:41
Timeout FBC Mohelnice
58:41
Vyloučen hráč #24 Michal Hrabica družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
56:02
Raška si jde pro titul "Muž zápasu". Heller se ocitl sám na středu hřiště a brankář hostí neskutečně vyráží jeho střelu.
54:57
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #86 Maxim Šefčík, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (3:6).
54:47
Chuděj naservíroval Pavlišovi míček přímo na čepel do prázdné. Ten však míček míjí.
53:38
Raška si poradil jak se Zachovou střelou, tak i s Hellerovou dorážkou.
52:13
Šefčík si zahrál kuželky. Svou střelou srazil blokujícího Weisse k zemi.
51:45
Fyoldyna ukázal rychlé nožky. Jeho střelu i dorážku však Hampl úspěšně vyráží.
50:21
V Mohelnici nyní panuje skvělá atmosféra.
49:14
Váhala chytá pokémony.
48:10
Raška se dostal k odraženému míčku, Hampl se nestihl přemístit a Přerov tak vede 3:5.
48:00
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška, asistoval #24 Michal Hrabica (3:5).
46:48
Wiess poslal celý Přerov na párek, pak nahrál na odkrytého Hellera, jehož střelu tečoval Graclík.
46:47
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #55 Petr Graclík, asistoval #37 Filip Heller (3:4).
45:51
Hellerova střela končí na špičce mohelnického kostela.
45:26
Weiss po úspěšném projití přerovského útoku nahrál na odkrytého Hellera, ten však střílel pouze do boční sítě.
44:34
Chuděj se uvolnil u mantinelu a zátahu vystřelil nechytatelnou dělovku pod Hamplovo rameno.
44:33
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #7 Lukáš Chuděj, asistoval #69 Tobiáš Pavliš (2:4).
44:31
Veselíkova křížná nahrávka nedoletěla na volného Nejezchlebu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:10
40:00
39:55
Přerovský protiútok mířil do brány, ale přes neuvěřitelný řev fanoušků nešla slyšet siréna ukončující třetinu. Rozhodčí ukázkově gól neuznali.
37:44
Umrtvený přerovský kotel najednou ožil.
36:52
Graclík se zkusil uvolnit a vystřelit mezi třemi hráči. Střelu musel vyrážet brankář.
36:17
Bělaška z mantinelu ukázkově vymetl pavučiny.
36:16
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #7 Lukáš Chuděj (2:3).
36:01
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška bez asistence (2:2).
35:31
Hrabica vybojoval míček v rohu, rychle nahrál na Gavallera, jeho střela končí na Hamplově pravačce.
33:31
Navrátilovi v úniku vyskočil míček, jeho střela končí faulem za hru vysokou holí.
32:31
Rychlá kombinace Weiss - Zach. Bohužel pro Mohelnici těsně vedle.
30:03
Mohelnický signál končí v přerovském bloku.
29:03
Ačkoli je mohelnický celek ve vedení, na míčku je více aktivní Přerov.
27:45
Pavlišova střela končí v boční síti.
25:45
Chudějovo nahození končí v gólmanových rukavicích.
22:46
Nutno podotknout, že mohelnický i přerovský kotel vře z plné síly.
22:11
Bizek v breaku zkusil backhandem, jeho raketa končí nad brankovou konstrukcí.
20:38
Graclík pokazil rozehrávku Přerova, jeho střela z voleje končí za mantinelem.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:5
20:00
19:57
Volný chuděj natáhl a točenou dělovkou mířil těesně nad bránu.
18:59
Valigura se po ztrátě míčku otočil a trefil soupeře do hole.
18:58
Vyloučen hráč #86 Jiří Valigura družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za sekání.
17:48
Graclík držel míček, když chtěla Mohelnice v klidu vystřídat, Kubalík M. hráče překvapil. Situaci musel hasit střídající Kubíček.
16:17
Šalda před bránou se rozhodl nahrát míček na obránce Veselíka, který střelou ze zátahu míří přesně.
16:16
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #27 Josef Veselík, asistoval #65 Tomáš Šalda (2:1).
15:37
Štefan Bubela vybojoval v rohu hřiště míček a okamžitě namířil na volného Adama Navrátila. Ten se střelou s první nemýlil.
15:36
Branku družstva FBC Mohelnice vstřelil #29 Adam Navrátil, asistoval #5 Štefan Bubela (1:1).
14:50
Mohelnice se stále snaží kombinovat, ale že by šla do střely se říct nedá.
13:07
Graclík viděl volného Pudila na mantinelu, jeho skákavá přihrávka však Tomášovi nesedla.
12:31
Vyloučen hráč #71 Martin Kubalík družstva FBC MSEM Přerov na 5 minut za sekání.
12:31
Kubalík M. při snaze odpálit míček trefil Bizka do obličeje, ten odchází s pomocí zdravotníka na lavičku.
09:13
Raška krosově viděl volného Kowalika, jeho dělovka z první končí na Hamplově pravačce.
08:09
Chuděj chtěl vystřelit z mantinelu do prázdné, bránící Kubíček jeho úmysly přečetl a úspěšně se zastoupil do bloku.
07:17
Šamořil šel z breaku do útoku, bránící Graclík si při bránění pomohl rukama.
07:16
Vyloučen hráč #55 Petr Graclík družstva FBC Mohelnice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:10
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #14 Matěj Ševčík, asistoval #8 Ondřej Foldyna (0:1).
01:52
Heller svými orlími kukadly viděl Bizka, ten z jedničky vystřelil, avšak brankář hostí připraven.
01:16
Mohelnice si v poklidu kombinovala, když najednou Ševčík vyběhl, sebral míček a zkusil vystřelit. Hampl připraven.
00:01
Velice se omlouváme, ale z technických důvodů Vám dnes nemůžeme nabídnout livestream.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Zdeněk Cholek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Václav Raška; hráči v poli: Ondřej Foldyna, Petr Kavka, Ondřej Kowalik, Matěj Ševčík, Martin Kubalík
00:00
Line-up domácích FBC Mohelnice: brankář: Jan Hampl; hráči v poli: Jakub Weiss, Petr Graclík, Lukáš Zach, Filip Heller, Matěj Bizek