1:3
0:6
- : -

Florbal Primátor Náchod - FAT PIPE Traverza Mukařov 4:9
10. Filip Čáp, 11. Jan Jirák, 19. František Donaj, 34. Lukáš Jirásek - 25. Martin Fenik, 26. Jáchym Syrovátko, 37. Martin Fenik, 43. Robert Štipka, 53. Martin Fenik, 55. Radim Fořt, 60. Robert Štipka, 60. Martin Fenik, 60. Jan Pudich; rozhodčí: Ondřej Benačan - Patrik Šaroch; vyloučení: 4:2; využití: 0:2; diváků: 116; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 28 - Josef Bína 26; po třetinách: 3:0, 1:3, 0:6;
Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér):
Absolutně vyrovnaná serie play-off, kdy rozhodovaly detaily. V těch byl soupeř nakonec o kousek lepší a postoupil dál. Celá série byla tvrdá, ale fér. Díky všem našim hráčům, kteří se zapojili do zápasů a reprezentovali náš klub, za jejich čas a chuť do florbalu. Věřím, že zkušenosti využijeme v dalších sezonách! Soupeři přejeme mnoho štěstí do dalších zápasů play-off! Taky moc děkuji za podporu všech fanoušků, kteří nás podporovali během zápasů, kvůli Vám to hrajeme! A nakonec ještě velké dík všem organizátorům domácích zápasů, kteří nám vytvářeli po celou sezonu perfektní servis.
Komentář hostů Jirka Martin (Trenér):
Takové sportovní příběhy se poštěstí zažít jen pár šťastlivcům. Děkuji klukům, že mezi ně mohu patřit a zažít pocit prázdna, který vystřídá absolutní euforie. Hodně těžka série, ve které jsme většinou tahali za kratší konec, ale vůle, srdíčko a touha otočit sérii byli nakonec víc. Soupeře musím pochválit za připravenost a nasazení a zejména jejich gólman předváděl skvělé výkony. Traverza ukázala že je play off týmem, který podává to nejlepší až na závěr sezóny. Nyní dva dny odpočinku a s chutí a odhodláním na Butchis, to je cíl za kterým jsme si s pády a karamboly šli od začátku play off. Děkuji soupeři za skvělou sérii. Traverza nekončí, teprve začíná!!
60:00
Střely ve 3. části: 10:13
60:00
59:55
Traverza postupuje do semifinále play-off, Náchodu sezóna končí
59:50
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #55 Jan Pudich, asistoval #4 Tomáš Vávra (4:9).
59:31
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #12 Martin Fenik, asistoval #16 Jiří Lebeda (4:8).
59:01
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #61 Robert Štipka bez asistence (4:7).
57:00
Fantastický zákrok Skalického, který vychytal samostatný únik jednoho z hráčů Mukařova!
56:08
Náchod bude hrát přesilovku!
56:07
Vyloučen hráč #6 Vojtěch Doleček družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za sekání.
55:10
Hosté na balónku
54:06
Hosté odskakují do dvoubrankového vedení, Náchod musí zabrat
54:05
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #27 Radim Fořt, asistoval #61 Robert Štipka (4:6).
53:00
Bachtík střílel z úhlu, ale gólman vyráží
52:26
Diváci mohli vidět učebnicový příklad tzv. "náhoďáku", velmi smolný moment pro Náchod
52:25
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #12 Martin Fenik bez asistence (4:5).
44:55
Skvělý defenzivní zákrok Davida Cejnara!
42:57
Hosté využívají přesilovku a stav je vyrovnaný
42:56
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #61 Robert Štipka, asistoval #55 Jan Pudich (4:4).
42:29
Sice fauloval někdo jiný, ale odsedět trest si půjde Macháček
42:28
Vyloučen hráč #47 Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
41:50
Odložené vyloučení domácích
40:01
Úvodní bule pro Mukařov
40:00
40:00
Dnešní utkání sleduje 116 skvělých diváků! Děkujeme!
36:53
Vyloučen hráč #51 Marek Chlumský družstva FAT PIPE Traverza Mukařov na 2 minuty za hrubost.
36:33
Hosté snižují na jednobrankový rozdíl
36:32
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #12 Martin Fenik, asistoval #50 Jáchym Syrovátko (4:3).
34:16
Náchod ubránil přesilovku a už hraje v pěti
33:27
Cejnar neproměnil samostatný únik, ale míček se odrazil k Jiráskovi, který neuvěřitelně zakončil ve vlastním oslabení!
33:26
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #26 Lukáš Jirásek, asistoval #68 David Cejnar (4:2).
33:00
Skvělé zákroky gólmana Skalického
32:17
Mukařov bude hrát už třetí přesilovou hru
32:16
Vyloučen hráč #65 Jonáš Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
25:40
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #50 Jáchym Syrovátko, asistoval #16 Jiří Lebeda (3:2).
24:01
Mukařov napodruhé využil přesilovku
24:00
Branku družstva FAT PIPE Traverza Mukařov vstřelil #12 Martin Fenik, asistoval #4 Tomáš Vávra (3:1).
22:25
Náchod bude muset znovu ubránil přesilovku
22:24
Vyloučen hráč #51 František Donaj družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hra na zemi.
21:50
Skvělý návrat do obrany předvedl Macháček!
18:07
Fantasticky hrající Donaj si opět povodil obranu hostů a nekompromisně zakončil!
18:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #51 František Donaj, asistoval #66 David Kaválek (3:0).
17:11
Náchod ubránil početní nevýhodu a už hraje v plném počtu!
16:30
Skvělé bloky náchodské lajny na oslabení!
15:22
Traverza bude hrát první přesilovku v zápase
15:11
Vyloučen hráč #47 Ondřej Macháček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
14:05
Střelu Jonáše Mikšovského vyrazil gólman bez větších problémů
12:10
Náchodská převaha pokračuje, Vlček nahrával Bachtíkovi, ale ten netrefil odkrytou branku
10:18
Jirák přesně zakončil od poloviny hřiště! 2:0!
10:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #6 Jan Jirák, asistoval #10 Ondřej Bachtík (2:0).
09:50
Čáp posílá Náchod do vedení skvěle umístěnou střelou od mantinelu!
09:49
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #96 Filip Čáp bez asistence (1:0).
08:35
Mukařov rozehrával volný úder z nebezpečného prostoru, následnou střelu vyrazil Skalický
06:40
Náchodští drží míček a kombinují na svojí polovině
04:45
První velkou šanci měli už i hosté, nebezpečnou střelu zlikvidoval Skalický
02:50
Cejnar se řítíl do velké šance, ale místo střely zvolil nahrávku, kterou vystihl jeden z obránců hostů
01:30
Náchod zaznamenal první střelu na branku
00:01
Úvodní bule pro hosty
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Benačan a Patrik Šaroch.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza Mukařov: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Marek Chlumský, Tomáš Vávra, Jan Pudich, Radim Fořt, Robert Štipka
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Vlastimil Skalický; hráči v poli: Jan Jirák, Jiří Vlček, Dalibor Vlášek, David Cejnar, Ondřej Bachtík
00:00
Vážení diváci, vítám Vás u dnešního on-line přenosu z rozhodujícího zápasu čtvrtfinále play-off Národní ligy. V Plechárně se utká domácí Florbal Náchod a hosté Traverza Mukařov. Stav série je 2:2, očekávjte tedy vyrovnané utkání do posledních vteřin! Preview čtěte ZDE