4:0
1:0
- : -

FBC Vikings Kopřivnice - 1. FBK Sršni Rožnov p/R 6:1
5. Kryštof Malcho, 15. Filip Mikušek, 16. Kryštof Malcho, 22. Benjamín Janek, 23. Matěj Melčák, 36. Filip Mikušek - 6. David Procinger; rozhodčí: Jan Piško - Šimon Czernek; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Witos ? - Daniel Rissel ?; po třetinách: 1:1, 4:0, 1:0;
36:00
35:19
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #21 Filip Mikušek, asistoval #20 Matěj Melčák (6:1).
24:00
24:00
22:08
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #20 Matěj Melčák, asistoval #21 Filip Mikušek (5:1).
21:16
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #25 Benjamín Janek, asistoval #7 Ondřej Holášek (4:1).
20:08
Vyloučen hráč #7 Ondřej Holášek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
17:08
Vyloučen hráč #20 Matěj Melčák družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za sekání.
15:48
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #27 Kryštof Malcho, asistoval #33 David Kusz (3:1).
14:36
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #21 Filip Mikušek, asistoval #7 Ondřej Holášek (2:1).
12:00
12:00
05:35
Branku družstva 1. FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #68 David Procinger, asistoval #10 Tomáš Růčka (1:1).
04:34
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #27 Kryštof Malcho, asistoval #31 Tobiáš Baroš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Piško a Šimon Czernek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Daniel Rissel; hráči v poli: David Procinger, Vojtěch Závorka, Tomáš Růčka, Jan Rumplík, Šimon Sewiola