1:0
2:1
- : -

FBS Olomouc B - 1. FBK Sršnice Rožnov p/R 3:1
16. Zuzana Hubáčková, 34. Michaela Čechovská, 36. Jitka Zacpalová - 36. Kateřina Eliášová; rozhodčí: Radek Černý - Robert Horák; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Simona Knotková ? - Viktorie Štefková ?; po třetinách: 0:0, 1:0, 2:1;
36:00
35:20
Branku družstva 1. FBK Sršnice Rožnov p/R vstřelil #25 Kateřina Eliášová, asistoval #52 Adéla Kubenková (3:1).
35:04
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #3 Jitka Zacpalová, asistoval #9 Michaela Čechovská (3:0).
34:54
Vyloučen hráč #16 Klára Martinková družstva 1. FBK Sršnice Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
33:14
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #9 Michaela Čechovská, asistoval #10 Eva Stecová (2:0).
31:29
Vyloučen hráč #22 Kateřina Zavadilová družstva 1. FBK Sršnice Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
30:40
Vyloučen hráč #22 Anna Kořenková družstva FBS Olomouc B na 2 minuty za hra na zemi.
24:00
24:00
19:11
15:22
Branku družstva FBS Olomouc B vstřelil #15 Zuzana Hubáčková, asistoval #17 Alena Sklenářová (1:0).
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Černý a Robert Horák.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Sršnice Rožnov p/R: brankář: Viktorie Štefková; hráči v poli: Jana Koňaříková, Klára Martinková, Kateřina Eliášová, Adéla Kubenková, Kateřina Zavadilová