2:2
- : -
FbC Plzeň

FB Hurrican Karlovy Vary - FbC Plzeň 6:11
3. Martin Heřman, 15. Jaroslav Krechňák, 17. Jaroslav Krechňák, 20. Rudolf Voják, 40. Martin Heřman, 41. Vítek Pechman - 3. Richard Nový, 3. Jan Šik, 6. Robin Papírník, 8. Matěj Sobek, 13. Richard Nový, 22. David Janovský, 26. Tomáš Konopík, 28. Jan Šik, 30. Filip Brejcha, 38. Tomáš Konopík, 43. Matěj Sobek; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2 + Vojtěch Slavík OS:1; využití: 1:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Jan Kolínek 13, Tomáš Křemen 4 - Filip Beran 14; po třetinách: 2:5, 2:4, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 11:8
45:00
42:26
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek, asistoval #91 Patrik Hájek (6:11).
40:58
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #91 Vítek Pechman, asistoval #93 Vojtěch Slavík (6:10).
39:53
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #6 Martin Heřman, asistoval #24 Ondřej Kakrda (5:10).
38:00
Vyloučen hráč #28 Richard Nový družstva FbC Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
37:21
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #94 Tomáš Konopík, asistoval #9 Jan Adamčík (4:10).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:11
30:00
29:29
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #25 Filip Brejcha, asistoval #71 Pavel Souček (4:9).
27:17
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #20 Jan Šik, asistoval #32 Vítek Vyčíchlo (4:8).
27:17
Vyloučen hráč #93 Vojtěch Slavík družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování.
27:17
Vyloučen hráč #93 Vojtěch Slavík družstva FB Hurrican Karlovy Vary - osobní trest.
25:23
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #94 Tomáš Konopík, asistoval #67 Robin Papírník (4:7).
21:26
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #12 David Janovský, asistoval #91 Patrik Hájek (4:6).
20:27
Střídání brankáře. Nový brankář #99 Tomáš Křemen družstva FB Hurrican Karlovy Vary
19:48
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #43 Rudolf Voják, asistoval #4 Martin Tvrdek (4:5).
16:11
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #87 Jaroslav Krechňák, asistoval #54 Radim Šlechta (3:5).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:9
15:00
14:13
12:42
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #28 Richard Nový, asistoval #25 Filip Brejcha (1:5).
08:28
Vyloučen hráč #54 Radim Šlechta družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
07:24
05:26
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #67 Robin Papírník, asistoval #9 Jan Adamčík (1:3).
02:53
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #20 Jan Šik, asistoval #8 Václav Konečný (1:2).
02:34
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #28 Richard Nový, asistoval #10 Michael Pejsar (1:1).
02:07
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #6 Martin Heřman, asistoval #38 David Pudil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Filip Beran; hráči v poli: Patrik Hájek, Matěj Sobek, David Janovský, Vítek Vyčíchlo, Jan Šik