1:0
2:1
- : -

KM automatik FBK Jičín - Bulldogs Brno 3:2
37. Gabriela Tožičková, 45. Gabriela Tožičková, 56. Gabriela Žůrková - 14. Ema Brucháčková, 60. Ema Brucháčková; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3 + Gabriela Žůrková 5:0; využití: 0:2; diváků: 94; zásahy brankářů: Alena Vokatá 13 - Jana Prátová 19; po třetinách: 0:1, 1:0, 2:1;
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 5:6
60:00
59:59
Jičín vypjatou situaci zvládl a po zásluze připisuje třetí vítězství v této sérii
59:59
Bohužel na konci zápasu zůstává ležet za mantinelem zraněná Bachmaierová, voláme záchranku
59:59
Jenom doplňuji - Bachmaierová má poraněné koleno - je potřeba šití
59:30
Žáková neskutečně přestřelila prázdnou branku
59:02
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #97 Kristýna Pospíšilová (3:2).
58:28
Odehrála se nepříjemná situace - hráčka hostí po odpískání faulovala Bachmaierovou. Do akce se vložila Žůrková a obdržela trest jako jediná - a to hned 5 minut za hrubost. Následně tu probíhá hádka trenérů, Brno zřejmě nezvládá stav zápasu
58:18
Vyloučen hráč #10 Gabriela Žůrková družstva KM automatik FBK Jičín na 5 minut za hrubost.
56:37
Bachmaierová dostala nepříjemný úder, je v pořádku a pokračuje na střídačku po svých
55:40
Hostující tým to již zkouší v šesti bez brankáře
55:19
Timeout Bulldogs Brno
55:19
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #10 Gabriela Žůrková bez asistence (3:1).
55:18
Konečně!
54:40
Žůrková další velká šance, to se nedá
53:45
Domonkosová znepříjemnila rozehrávku Růžičkové, pomohla si ale faulem, rozehrává Jičín
52:42
Kuchařová zaspala na trestné a Jičín si oslabení o pár vteřinek prodloužil
51:39
Žákové střela nesedla, mimo
51:11
Divácká podpora domácího týmu je dnes obrovská, hala skanduje každé povedené akci
50:31
Vyloučen hráč #20 Nikola Kuchařová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
47:10
Bachmaierová fantasticky dorážela backhandem do odkryté branky.. ještě víc fantastická ale Prátová, která skokem balonek vyráží
44:42
Mullerová v problémech v akci jedna na jedna, musela zakročit Vokatá
44:17
Tožičková předvádí svoje kvality
44:07
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #17 Gabriela Tožičková bez asistence (2:1).
43:15
Dobře v obranné práci Hašková, Brno se nedostalo k dorážce do odkryté branky
41:19
Jičín teď lehce propadl, Kleinová přečíslení zvládla a připravila velkou šanci pro Kacelovou, Prátová vyráží
36:59
Nebezpečnou střelu vyslala opět Domonkosová, vedle. Další střelu brna vyráží Mullerová
36:19
34:00
V šanci po delší době i Brno, Vokatá ale vyráží
33:10
Další úderná střela Jičína, tentokrát od Tožičkové.. hlediště tlačí Jičín k brance
32:20
Střela Bachmaierové přes housle, Jičínu schází ke golu opravdu jen maličko
31:30
Jičín neskutečně tlačí, Brno jen odpaluje balonky
30:50
Nádherně teď Růžičková, bojuje jako lvice, vyslala dělostřelu.... následně série dorážek, Prátová ale vyráží
24:08
Vyloučen hráč #93 Leona Müllerová družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:3
20:00
19:40
V poslední minutě na balonku Brno, Bachmaierová obrala poslední hráčku o balonek, ale v brejku trefuje pouze Prátovou
16:59
Dorážka Bachmaierové teď poskakovala na brankovišti Brna
14:00
Jičínská obrana teď zazmatkovala, pomoct musela Bachmaierová
13:10
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #20 Ema Brucháčková, asistoval #8 Michaela Žáková (0:1).
12:00
Maličko jsme se zdržely neočekávanými problémy na časomíře, již ale vše běží a hra pokračuje dál
11:58
Vyloučen hráč #5 Lucie Růžičková družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:40
Nyní můžeme konstatovat, že hra se opravdu přelévá ze strany na stranu, vidíme jednu šanci za druhou
10:12
Domonkosová vyslala nebezpečnou střelu, těsně mimo. Stejně tak Syslová na druhé straně
06:30
Tožičková hned ve dvou velkých šancích během jednoho střídání, k optimálnímu zakončení se nedostala
05:30
V jičínské sestavě se objevují veliké posily - po delší době vidíme na hřišti Lucii Pavlovičovou, nově také Gabrielu Tožičkovou a na střídačce vidíme i golmanku Kristýnu Provázkovou
04:50
Kuchařová před brankou hostujícícho týmu obdržela nepříjemný úder, je ale v pořádku
04:30
Nádherná střela Růžičkové z půlky, trefuje ale blok
03:50
Domonkosová ve velké šanci - sama před brankou mohla zakončovat, skákající balon ale netrefila
01:50
Střela Kuchařové ze středu při zemi, Prátová vyráží
01:10
Jičín na útočné polovině, střela Růžičkové po zemi však nemohla Bulldogs ohrozit.
00:10
Úvodní buly pro Bulldogs. Hráčky hostí se povzbuzují. Vyhrané buly slaví celá střídačka Brna.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Jana Prátová; hráči v poli: Kristýna Pospíšilová, Tereza Pešková, Ema Brucháčková, Liliana Bolfová, Lucie Němcová
00:00
Line-up domácích KM automatik FBK Jičín: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Martina Kleinová, Leona Müllerová, Gabriela Žůrková, Kristýna Bachmaierová, Eva Preisslerová
00:00
Dobrý večer, vážení diváci. Vítám vás u 5. kola play down Extraligy žen mezi FBK Jičín a Bulldogs Brno, které se odehraje na palubovce pohádkového města.