2:0
2:0
- : -

ASK Lovosice - LFP Black - FD Teplice - DDM 4:0
1. Martin Hrabánek, 5. Jan Fousek, 18. Adam Filip Hrdlička, 20. Tomáš Roneš; rozhodčí: Tadeáš Sidenberg - Václav Váňa; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Radek Dvořák ? - Matyáš Dřevěný ?; po třetinách: 2:0, 2:0;
24:00
23:59
Vyloučen hráč #28 Marek Hradecký družstva FD Teplice - DDM na 2 minuty za sekání.
19:42
Branku družstva ASK Lovosice - LFP Black vstřelil #6 Tomáš Roneš, asistoval #14 Alexandra Šípová (4:0).
17:06
Branku družstva ASK Lovosice - LFP Black vstřelil #4 Adam Filip Hrdlička bez asistence (3:0).
12:00
12:00
11:34
Vyloučen hráč #20 Jan Fousek družstva ASK Lovosice - LFP Black na 2 minuty za sekání.
04:50
Branku družstva ASK Lovosice - LFP Black vstřelil #20 Jan Fousek, asistoval #4 Adam Filip Hrdlička (2:0).
00:08
Branku družstva ASK Lovosice - LFP Black vstřelil #9 Martin Hrabánek, asistoval #20 Jan Fousek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tadeáš Sidenberg a Václav Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice - DDM: brankář: Adam Renka; hráči v poli: Tomáš Mrázek, Marek Hradecký, David Frolík, Vojtěch Frolík, Jakub Hromádka