2:1
- : -
FbC Písek

FbC Písek - FBC Štíři Č. Budějovice 6:3
5. Ondřej Šareš, 11. Dominik Suchan, 17. Ondřej Walter, 22. Jindřich Král, 36. Jakub Hladík, 36. Ondřej Šareš - 14. Damián Drefko, 18. Matyáš Kouba, 40. Vojtěch Basík; rozhodčí: Petr Stejskal - Kamil Vraspír; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Jakub Homola ? - Petr Vitoň ?; po třetinách: 2:1, 2:1, 2:1;
Komentář domácích Hanzlík Michal (Trenér):
Pěkný zápas a těšíme se na nedělní odvetu. Kuba Homola je frajer. Díky za férové utkání.
Komentář hostů Jung Jakub (Trenér):
Jsme v poločase, v neděli se porveme o postup. Díky za utkání.
45:00
Střely ve 3. části: 7:5
45:00
43:03
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
40:15
Vyloučen hráč #58 Vojtěch Basík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
39:30
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #26 Damián Drefko (6:3).
39:30
Štírům vyšla kombinace a snižují odskok Písku jen na 3 branky
36:43
Písek předvádí krásné kombinace na útočné polovině
35:41
Branku družstva FbC Písek vstřelil #4 Ondřej Šareš, asistoval #31 Dominik Suchan (6:2).
35:41
Krásná kombinace Písku končí gólem do prázdné
35:33
Branku družstva FbC Písek vstřelil #23 Jakub Hladík, asistoval #27 Šimon Špeta (5:2).
29:35
Vyloučen hráč #4 Ondřej Šareš družstva FbC Písek na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:54
Basík v ohromné šanci trefuje tyč
21:08
Branku družstva FbC Písek vstřelil #28 Jindřich Král, asistoval #23 Jakub Hladík (4:2).
21:08
Vitoň vychytal samostatný únik, na dorážku byl však už krátký a je z ní gól
19:49
Písek trefuje břevno
17:53
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #78 Vojtěch Fišer (3:2).
16:01
Branku družstva FbC Písek vstřelil #87 Ondřej Walter, asistoval #98 Štěpán Slunečko (3:1).
14:59
Vyloučen hráč #26 Damián Drefko družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
14:32
další skvělé zákroky Vitoně
13:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #26 Damián Drefko, asistoval #29 Tomáš Dofek (2:1).
10:13
Branku družstva FbC Písek vstřelil #31 Dominik Suchan, asistoval #4 Ondřej Šareš (2:0).