1:0
1:0
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - TJ Slovan Havířov 3:2
2. Martin Döhner, 17. Matěj Kostřica, 35. Luboš Babiš - 4. Vít Lestyan, 12. Lukáš Zelina; rozhodčí: Ondřej Keberle - Adam Kiovský; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Kristián Křepel ? - David Hloušek ?; po třetinách: 1:2, 1:0, 1:0;
36:00
34:20
Timeout FBC Letka Toman Finance Group
34:20
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #77 Luboš Babiš, asistoval #38 Jonáš Borovský (3:2).
24:00
24:00
22:09
Vyloučen hráč #27 Mikuláš Kurka družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za bránění ve hře.
16:54
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #94 Matěj Kostřica, asistoval #23 Martin Döhner (2:2).
16:10
Vyloučen hráč #91 Tomáš Hodulík družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
11:53
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #10 Lukáš Zelina, asistoval #20 Karel Mičulka (1:2).
08:06
Vyloučen hráč #27 Mikuláš Kurka družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za sekání.
03:08
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil #55 Vít Lestyan, asistoval #10 Lukáš Zelina (1:1).
01:50
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #23 Martin Döhner, asistoval #38 Jonáš Borovský (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Keberle a Adam Kiovský.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Slovan Havířov:
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Kristián Křepel; hráči v poli: Adriana Pavelková, Matěj Šoltys, Mikuláš Kurka, Jonáš Borovský, Luboš Babiš