0:1
2:2
- : -

FBŠ Gorily Plzeň - Kanonýři Kladno 6:3
6. Vojtěch Hůda, 8. Václav Müller, 9. Adam Čech, 11. Vojtěch Hůda, 42. Tadeáš Tobiáš, 45. Ar Ngo Phuc - 25. Štěpán Vlček, 39. Matěj Půček, 40. Matěj Půček; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Filip Šrámek 11 - Martin Procházka 19; po třetinách: 4:0, 0:1, 2:2;
Komentář domácích Surák Matěj (Vedoucí):
Ve druhém zápasu budeme mnohem lepší. Děkuji za zápas.
Komentář hostů Minář Stanislav (Trenér):
Dneska nám chybělo hodně věcí pro úspěch, zejména v 1. třetině jsme byli až trapný, soupeři jsme opět nabídli dárky svou leností a laxností. Od druhé třetiny bych řekl, že jsme hráli dobře s míčkem, ale nebyli jsme nebezpeční. Ve třtí třetině jsme přidali nebezpečnost a byli jsme na dostřel, ale obecně si myslím, že za první třetinu jsme si víc nezasloužili. Věřím, že za hodinu předvedeme mnohem lepší výkon a bude z toho drama.
45:00
Střely ve 3. části: 10:6
45:00
44:06
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #7 Ar Ngo Phuc, asistoval #77 Václav Müller (6:3).
44:06
Phun rozhoduje svým třetím bodem v utkání zápas.
43:54
Skvělou práci teď odvedl Bolan, který vybojoval míček a ještě ušetřil cenné vteřiny a povodil si hostujícího hráče.
42:55
Zmatku v plzeňském rozestavení chtěl využít Půca, ale Muller jeho pokus nakonec zblokoval.
41:22
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #42 Tadeáš Tobiáš, asistoval #77 Václav Müller (5:3).
41:22
A i druhou dnešní přesilovku Gorily využívají a zvyšují svůj náskok na dvě branky.
40:43
Vyloučen hráč #57 Martin Čermák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká hokejka.
40:43
Gorily dostávají možnost dnešní druhé přesilové hry. Martin Čermák se provinil hrou vysokou holí a půjde spočinout na trestnou.
39:30
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #31 Matěj Půček, asistoval #57 Martin Čermák (4:3).
39:30
Po hrubé chybě domácích se ke střele do prázdné brány dostal Půček a nabídnutou šanci využil.
38:41
38:41
Z ničeho nic se Kladno dostalo ke střele na bránu, která nakonec končí gólem. Je sníženo na rozdíl dvou branek a závěr prvního dnešního vzájemného utkání tak bude ještě zajímavý.
37:43
Tade hezky vybojoval míček a chystal se ke střele z výtoče. Byla mu ale vystavena stopka v podobě faulu od kladenského beka.
35:09
Vojíř krásně vybojoval balonek a po kličce se ocitl sám před bránou, kde mu bohužel na poslední chvíli míček sjel.
32:41
Tade se po přihrávce od Fišiho dostal ke střele od mantinelu, ale stejně jako před ním Kladeňák, tak ani on nemířil přesně a střela končí mimo bránu.
31:25
Kladenští se dostali po minutě a půl přesilovky konečně ke střele, ale míček končí pouze za mantinelem.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:6
30:00
29:59
Kladenští se už radovali z gólu, ale jejich radost zhatilo písknutí rozhodčího, který rozhodl, že gólu předcházel faul. Skóre po dvou třetinách je tedy 4:1 pro domácí Gorily.
29:56
Vyloučen hráč #7 Ar Ngo Phuc družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
29:56
Phun hasil rychlý protiútok Kladna a půjde si teď odpočinout na trestnou.
28:41
Šrámek předvádí další pohotový zákrok a nedovoluje tak Kladnu snížit.
26:55
Hezkou střelou se připomněl Phun, ale golman jeho střelu vyrazil.
24:47
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #80 Štěpán Vlček, asistoval #7 Jakub Kabourek (4:1).
24:47
Kladno se poprvé v utkání prosazuje, když se střelou na zadní tyč prosadil Vlček.
24:08
Kladno nyní krátce kombinovalo, ale dobrý presink Goril se vyplatil a míček je tak opět v jejich držení.
22:29
Tobiáš při bránění podklouznul a Kladno se dostalo ke střele. Šrámek má ale dneska zatím zavřeno.
20:15
Phun zkusil štěstí z velké dálky, ale jeho střela byla tečovaná a gólman hostů s ní nakonec neměl problém.
19:35
Krásný blok předvedl Grasu, ale následně chyboval při rozehrávce a jeho chybu musel hasit Šrámek.
16:40
Bolanovi se teď zamotaly nohy a skončil při napadání na palubovce, ale rychle se vrátil a vybojoval míček.
15:32
Kladno se dostalo ke střele z osy hřiště, ale útočník hostů minul bránu.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:2
15:00
14:58
V závěru třetiny se dostalo Kladno ke střele, ale Šrámek pokus vyrazil a tím končí první část zápasu.
14:40
Hůda vybojoval v oslabení míček a dostal se za bránu, odkud zkoušel překvapit hostujícího gólmana, který ale zabránil dalšímu gólu.
14:09
Vyloučen hráč #42 Tadeáš Tobiáš družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za blokování hokejky.
13:33
Přesilovku si za okamžik vyzkoušejí také hosté. Tobiáš zezadu fauloval soupeře a půjde si sednout na trestnou.
12:16
Hůda útočil po Vojířově přihrávce na hattrick, ale bude si na něj muset ještě chvíli počkat. Gólman Procházka pro tentokrát jeho střelu vychytal.
10:15
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #6 Vojtěch Hůda, asistoval #27 Marek Grasu (4:0).
10:15
Před brankou se k dorážce nejrychleji dostal Hůda a přidává svůj dnešní druhý gól.
08:16
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #14 Adam Čech bez asistence (3:0).
08:16
A Gorily navyšují svůj náskok už na rozdíl tří branek. Po individuální akci se prosazuje Tláča.
07:59
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #77 Václav Müller, asistoval #7 Ar Ngo Phuc (2:0).
07:59
Gorily přesilovku bleskově využívají. Krásnou střelou se prosadil Muller.
07:47
Vyloučen hráč #4 Hynek Holakovský družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
06:57
Gorily si za chvíli vyzkouší přesilovku. Tlačenka čistě obral soupeře o míček, ten ho následně zezadu fauloval a Gorily teď mají signalizovanou výhodu.
05:29
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #6 Vojtěch Hůda, asistoval #7 Ar Ngo Phuc (1:0).
05:29
Karel Pham krásně našel Hůdu, který se nemýlil a otevírá skóre dnešního utkání.
05:11
Ke střele z dobré pozice se dostal domácí Vojíř, ale netrefil bránu.
02:41
Úvod utkání je z obou stran velmi opatrý. Více ze hry mají ale zatím domácí Gorily.
00:54
Na míčku jsou nyní domácí, kteří se kombinací dostávají na útočnou polovinu.
00:20
Úvodní buly vyhráli domácí, ale dlouho si míčku neužili a Kladno nyní kombinuje v útočném pásmu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Martin Procházka; hráči v poli: Michal Dvořák, Dominik Horák, Matěj Půček, Martin Čermák, Hynek Holakovský
00:00
Line-up domácích FBŠ Gorily Plzeň: brankář: Filip Šrámek; hráči v poli: Václav Müller, Marek Grasu, Vojtěch Hůda, Jakub Vojíř, Ar Ngo Phuc
00:00
Zdravíme všechny fanoušky florbalu. Utkání 1. kola play-off 1. ligy dorostenců mezi domácími Gorilami Plzeň a hostujícími Kanonýry Kladno začne za pár okamžiků.