1:1
0:1
- : -

Kanonýři Kladno - FBŠ Gorily Plzeň 1:3
18. Dominik Horák - 13. Jakub Vojíř, 19. Ar Ngo Phuc, 42. Ar Ngo Phuc; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2:2 + Nicolas Bolan OS; využití: 1:0; diváků: 53; zásahy brankářů: Martin Procházka 31 - Marek Schober 7; po třetinách: 0:1, 1:1, 0:1;
Komentář domácích Minář Stanislav (Trenér):
Děkujeme soupeři za zápasy.
Komentář hostů Torma Petr (Asistent trenéra):
Ve druhém zápase určitě nastalo zlepšení, ale stále máme ještě hodně na čem pracovat, hlavně směrem dozadu. Děkujeme soupeři za zápasy a přejeme šťastnou cestu domů.
45:00
Střely ve 3. části: 4:11
45:00
44:21
Tobiáš hezky obral soupeře o míček, běžel sám na bránu, ale gólmana se mu překonat napodařilo.
43:19
První lajna Plzně to s kombinací v útočném pásmu teď trochu přehání.
42:29
Fischerovu střelu vyrazil gólman za mantinel.
41:14
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #7 Ar Ngo Phuc, asistoval #77 Václav Müller (1:3).
41:04
Phun si vyběhl od pravého mantinelu, vystřelil a překonává golmana Kladna.
38:02
Trenér Surák se teď drží za hlavu po tom, co jeho svěřenci spálili další šanci.
36:30
Výborný zákrok Schobera, který teď podržel svůj tým po chybě v rozehrávce.
35:56
Krásná akce první lajny Plzně gólem nakonec nekončí, i když k tomu měli hráči velmi blízko, ale Hůda před prázdnou bránou netrefil rychle jedoucí míček.
35:20
Phun zkoušel další střelu z dálky, ale byl opět zblokován.
34:32
Na Fischera při rozehrávce dorážel Horák. Obránce Plzně si s jeho napadáním ovšem poradil a míček udržel na své čepeli.
33:50
Lajna z Chebu předvádí hezkou rozbíhanou rozehrávku, do které se zapojila postupně celá pětice.
32:37
Fuchs je opět vidět, tentokrát hezkou střelou ohrozil branku soupeře, ale míček v brance nakonec neskončil.
31:37
Fuchs si na sebe vybojoval faul v dobré pozici pár metrů před bránou, ale jeho lajna si s rozehráním volného úderu neporadila a nedlouho poté míček ztratila.
30:21
Rozhodčí Dolejš nyní důrazně vysvětlil kladenskému hráči, jak se věci na hřišti mají.
30:01
Na třetí pokus vyhrávají úvodní buly třetiny Gorily.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 2:9
30:00
29:59
Komentář Vojtěcha Beneše k druhé třetině: Zajímavá třetina, ve které bylo mnoho zbytečných faulů, ale zároveň i mnoho zajímavých akcí. Na straně Kladna spíše individuálních, na straně Goril kolektivních. Místy byla hra doslova nahoru-dolů, z čehož dle mého názoru trenéři nejsou nadšení. Přepínám, konec.
28:09
Vyloučen hráč #31 Matěj Půček družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká hokejka.
28:09
A máme tu další vyloučení. Tentokrát si jde na lavičku hanby sednout kladenský Půček.
27:44
Nádhernou individuální akcí se ukázal kladenský Čermák. Nejprve nasadil jesle Vavríkovi, poté si prohodil i Fischera a vypustil jedovku na bránu. Střelu ale Schober chytil.
26:15
Mullerova střela po nahrávce Phuna je zblokována a míček končí za mantinelem.
25:30
Vavrík si opět našel prostor ke střele, ale opět ztroskotal na kladenském brankáři.
22:34
​Napadání hostů opět přináší kýžené ovoce. Vavrík ve spolupráci s Fuchsem obral Kladno o míček a druhý jmenovaný zadovkou našel Vavríka, který vypustil dělovku, kterou ale opět kryje kladenský keeper.
21:42
Po hezké akci se ke střele dostal Grasu, ale s jeho pokusem si gólman Kladna poradil.
19:49
Gorily jsou v plném počtu, pouze Bolan si ještě musí odsedět zbytek svého desetiminutového trestu.
18:58
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #7 Ar Ngo Phuc, asistoval #42 Tadeáš Tobiáš (1:2).
18:58
Vyrovnaný stav nám moc dlouho nevydržel. Rychlým protiútokem v oslabení se prezentoval přihrávající Tobiáš a skórující Phun.
17:57
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #82 Dominik Horák, asistoval #31 Matěj Půček (1:1).
17:57
Kladno bleskově využívá přesilovku 5 na 3 a srovnává stav zápasu na 1:1.
17:49
Vyloučen hráč #6 Vojtěch Hůda družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:49
Plzenští si nyní komplikují zápas zbytečnými tresty.
16:44
Vyloučen hráč #12 Nicolas Bolan družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
16:44
Vyloučen hráč #12 Nicolas Bolan družstva FBŠ Gorily Plzeň - osobní trest.
16:13
Hezká akce Plzně končí na noze kladenského gólmana.
14:59
Komentář Vojtěcha Hejduka k první třetině: Oproti předchozímu zápasu je zvýšené tempo hry. Naštěstí Gorily otevřely skóre a mohou v klidu s vedením odejít do šatny. Na střely jednoznačně vedou hostující Gorily, Kladno zatím drží výborný gólman. Hodně štěstí, kluci!!! Ať to střílí.
14:54
V závěru první třetiny vyslalo Kladno na branku střelu, která však končí pouze na tyči Schoberovy svatyně.
12:48
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #17 Jakub Vojíř, asistoval #6 Vojtěch Hůda (0:1).
12:48
Vojta Hůda krásně vypresoval míček a připravil pro Vojíře lahůdku, se kterou si už Kuba věděl rady a otevírá tak skóre zápasu.
12:22
Hezkou střelu Mullera vyrazil gólman Kladna helmou do rohu.
11:25
Fischerovo nahození od poloviny hřiště nebylo nikým tečováno a brankář neměl problém s jeho zneškodněním.
10:56
Přesilovka hostů přinesla mnoho střel, ale žádná neskončila gólem.
08:56
Vyloučen hráč #72 Michal Douša družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za blokování hokejky.
08:56
Gorily si zahrají přesilovku. V minulém zápase plzenští hráči obě nabídnuté příležitosti využili.´Uvidíme, jestli se jim to podaří i tentokrát.
07:34
Fischer zahrál před brankou vysokou holí, ale Kladno slibný volný úder nedokázalo proměnit v gól.
04:30
Střela z hole kladenského útočníka končí pouze na Schoberově hrudi.
04:17
Kombince třetí plzeňské lajny končí krásnou střelou Fuchse, ale gólman Kladna střelu zastavil.
03:02
Grasu teď dorážel střelu Vojíře, ale míček měl daleko a střela tak neměla dostatečnou razanci, aby překonala golmana.
01:38
Gorily teď dobře presovaly a napadání jim vyneslo zisk míčku.
01:07
Slibná akce Kladna končí krásným blokem Fischera.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Gorily Plzeň: brankář: Marek Schober; hráči v poli: Václav Müller, Vojtěch Hůda, Jakub Vojíř, Ar Ngo Phuc, Marek Grasu
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Martin Procházka; hráči v poli: Michal Dvořák, Dominik Horák, Petr Burgr, Hynek Holakovský, Matěj Půček