3:1
- : -
FBC Hranice

Snipers Třebíč - FBC Hranice 5:3
16. Alexander Svoboda, 39. Zdeněk Malich, 43. Jaroslav Dlabač, 54. Zdeněk Malich, 57. Lukáš Mátl - 7. Tomáš Andrýsek, 37. Jan Kolajta, 52. Jiří Vraj; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 208; zásahy brankářů: Petr Brestovský 13 - Jakub Kosar 18; po třetinách: 1:1, 1:1, 3:1;
Komentář domácích Kelbler Michal (Trenér):
Uf, uf, uf. Byly to nervy až do posledních minut pátého zápasu. Hosté byli velice houževnatý soupeř. Děkujeme jim za pěknou a férovou sérii. Hodně štěstí do další sezóny. My se jdeme připravit na víkend.
60:00
Střely ve 3. části: 5:7
60:00
59:59
NEUVĚŘITELNÁ ATMOSFÉRA DNES NA SPARTAKU VYÚSTILA VE VÝHRU SNIPERS TŘEBÍČ A POSTUPU DO SEMIFINÁLE!
56:58
NEUVĚŘITELNÝ LUKÁŠ MÁTL proběhl celé hřiště a obehrál si snad všech pět protihráčů, následně si položil Kosara a chladnokrevně zakončil. 5:3!
56:57
Timeout FBC Hranice
56:57
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #22 Lukáš Mátl, asistoval #5 Jan Černý (5:3).
53:12
Zdeněk Malich ukázal znovu svůj neuvěřitelný gólový instinkt!
53:11
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich, asistoval #74 Matěj Kuželka (4:3).
51:51
Výborný zákrok Brestovského!
51:27
Po závaru před brankou Třebíče hosté srovnávají!
51:26
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #46 Jiří Vraj, asistoval #8 René Mikel (3:3).
49:55
Je tu gól Hranic, ovšem kvůli předchozímu faulu je nakonec odvolán!
49:19
Jen co Snipers ubránili přesilovku Hranic, je tu další.
49:18
Vyloučen hráč #22 Lukáš Mátl družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za blokování hokejky.
48:20
Snipers zatím statečně a hlavně úspěšně brání oslabení.
47:03
Vyloučen hráč #86 Martin Žák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za hrubost.
44:42
Alexander Svoboda trefuje tyč!
44:41
Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil #46 Alexander Svoboda.
44:41
Další Dlabačovo využití chyby hostů a bude tu nájezd!
42:58
Jan Grygar vyřešil přečíslení 2 na 1 střelou, ta ale nijak neohrozila Brestovského.
42:12
Jaroslav Dlabač využil chyby hostů a posílá Snipers do vedení!
42:11
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #28 Jaroslav Dlabač, asistoval #11 Kryštof Kůs (3:2).
40:08
Jan Kolajta svojí ostrou backhandovou střelou rozvlnil boční síť Brestovského svatyně.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:6
40:00
39:37
Střela Mátla prosvištěla jen těsně vedle Kosarovy tyčky.
38:22
Výborný zákrok Milana Picmause při přečíslení Hranic 3 na 1.
38:12
Zdeněk Malich opět ve správný čas na správném místě, svou dorážkou v početní výhodě srovnává zápas!
38:11
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #93 Zdeněk Malich, asistoval #47 Jan Vochyán (2:2).
36:38
Jaroslav Král se podívá dnes už podruhé na trestnou lavici.
36:37
Vyloučen hráč #93 Jaroslav Král družstva FBC Hranice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:01
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #33 Jan Kolajta z trestného střílení (1:2).
35:30
Přihrávka Šenkeříka před třebíčskou branku nikoho ze spoluhráčů nenašla.
34:49
Malich z výborné pozice před poloodkrytou bránou netrefuje!
33:10
33:00
Atmosféra je tu dnes opravdu neskutečná!
32:12
Vochyán dnes předvádí skvělé bloky.
30:52
Další Andrýskova střela z půlky, Brestovský chytá, i když poměrně nepřesvědčivě.
29:10
Kuželka tentokrát naznačil střelu, následně vracel míček Malichovi, ale ten nebyl připraven.
28:46
Střela Kuželky končí v rukou Kosara.
27:50
Hosté v druhé třetině stále ještě nevystřelili na bránu.
27:03
Skvělý blok Černého.
26:09
Standardní situace Snipers ze zajímavé pozice končí na obranném bloku.
25:50
Grygar výborně zblokoval Žákovu střelu při přečíslení 3 na 1.
24:47
Další střela Vochyána, pohotový zákrok Kosara.
22:58
Druhá přesilová hra Snipers, dokáží ji tentokrát využít?
22:57
Vyloučen hráč #93 Jaroslav Král družstva FBC Hranice na 2 minuty za hra na zemi.
22:43
Vochyánova střela zblokována.
21:20
Svobodovu střelu z předbrankového prostoru skvěle vychytal Kosar.
20:55
Zatím to nevypadá, že by Snipers stále hráli přesilovku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:3
20:00
19:31
Vyloučen hráč #22 Tomáš Andrýsek družstva FBC Hranice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
19:01
Je tu signalizovaná výhoda a Snipers si zahrají dnes první přesilovou hru.
18:46
Malich před bránou netrefil střílenou nahrávku Homolky.
18:04
Václavík před dnešním zápasem očividně neseřídil měřidla.
16:11
Při přečíslení 2 na 1 nedokázal Vochyán najít Malicha.
15:05
Alexander Svoboda se výborně zorientoval ve velkém brankovišti a vyrovnává.
15:04
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #46 Alexander Svoboda, asistoval #16 Milan Picmaus (1:1).
14:13
Třebíči se nedaří vytvořit si nějakou slibnou šanci na útočné polovině.
13:14
Vochyánova střela zblokovaná Králem jen centimetry nad bránu.
12:49
Brestovský chytá Václavíka v úniku.
10:50
Homolkova střela po výborném náběhu končí za mantinelem.
10:30
Snipers dnes časo odskakuje míček.
09:25
Benáček hledal Žáka před bránou Hranic, ten ale v pohybu nedokázal zpracovat.
09:13
Benáčkova střela prosvištěla jen těsně vedle branky hostů.
08:40
Sražená střela Mátla vylekala Kosara, ovšem poradil si s ní.
07:00
Střela nekrytého Andrýska od poloviny hřiště díky skvělému postavení Novosada před domácím brankářem končí v síti.
06:59
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #22 Tomáš Andrýsek, asistoval #8 René Mikel (0:1).
06:20
Hraje se zatím ve vysokém tempu, avšak bez vyložených gólových šancí.
05:50
Václavík před bránou netrefil skákavý míček.
05:18
Ze strany domácích si první střelu na bránu připisuje Jan Homolka, backhandová dorážka Jana Vochyána se mezi tři tyče nevešla.
04:40
V této sérii zatím platí, že vítězným týmem každého zápasu bylo domácí mužstvo, bude tak i dnes?
04:04
Dobešova střela backhandem skončila na bloku Dlabače.
03:30
02:27
Po chybě Vochyána si hosté připisují první střelu na bránu, pro Brestovského však nepředstavovala žádný problém.
01:45
Důležitost dnešního utkání je znát i na výborné atmosféře.
00:01
Dámy a pánové, vítejte u online zápisu z předůležitého a rozhodujícího 5. zápasu čtvrtfinále playoff Národní ligy mezi domácími Snipers Třebíč a hostujícími FBC Hranice!
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hranice: brankář: Jakub Kosar; hráči v poli: René Mikel, Jiří Vraj, Jaroslav Král, Lukáš Novosad, Jan Kolajta
00:00
Line-up domácích Snipers Třebíč: brankář: Petr Brestovský; hráči v poli: Jan Homolka, Michal Machálek, Matěj Kuželka, Jan Vochyán, Zdeněk Malich